klusaci_2.jpgklusaci.jpgKolesa.jpg

 • Martin Macík Jr. a Lukáš Kvapil již balí na Rallye Dakar

  Martin Macík jr.Další ročník Rallye Dakar poprvé v historii odstartuje z Paraguaye. V kabině nového závodního kamionu Liaz s číslem 518 zasedne osvědčená sestava, pilot Martin Macík Jr., navigátor František Tomášek a mechanik Michal Mrkva. Posádka žluto černé liazky odjede do Jižní Ameriky pod křídly nového týmu BIG SHOCK RACING. Poprvé se přidá také Lukáš Kvapil, který slavný závod zdolá na motocyklu. Finální přípravy jsou v plném proudu, probíhá závěrečná fáze náročného tréninku zaměřeného na výkon ve vysokých nadmořských výškách. Technika je připravena na listopadovou plavbu do Buenos Aires.     

  17. 11. 2016 | Rubrika: Motorsport - Offroad a rally

 • Projekt Jedu na dřeň se pyšní zlatou EFFIE AWARDS

  jedu na dřeňAsociace komunikačních agentur (AKA) ocenila v soutěži o nejefektivnější reklamu pod názvem EFFIE AWARDS projekt Jedu na dřeň, jehož cílem je pomoci zachránit životy co nejvíce pacientů trpících chorobami krvetvorby. Porota v kategorii Sociální, ekologický, zdravotní a kulturní marketing udělila kampani z dílny zlínské reklamní agentury Reklamní inženýři první místo. Premiéru měla v loňském roce mezi diváky Barum Czech Rally Zlín. Letos se do kampaně zapojili také návštěvníci evropského šampionátu okruhových tahačů Czech Truck Prix 2016, který hostil o víkendu 3. a 4. září mostecký autodrom.

  17. 11. 2016 | Rubrika: Další zprávy

 • Nate Adams a Adam Jones míří do Prahy

  FMXZvuk motoru, adrenalin v krvi a našlápnutá atmosféra. Už 19. listopadu se pražská O2 aréna opět zachvěje v základech. Největší freestyle motokrosový svátek se nezadržitelně blíží a do Prahy míří špičky světové scény FMX. Čtyři kapitáni Libor Podmol, Martin Koreň, Adam Jones a Nate Adams povedou své týmy do bojů o nejefektnější triky. Z našich jezdců nebudou chybět Filip Podmol, Matěj Česák, Zdeněk Fusek nebo Radek Bílek, ze zahraničních hostů přijedou Gilles Dejong, Alex Kolesnikov, Davide Rossi, Jamie Squibb, Matteo Botteon, Erick Ruiz, Daniel Bodin a Jason Cesco. Na diváky letos čeká překvapení, poprvé v historii dostanou jedinečnou možnost dostat se také do zákulisí nejstarší evropské freestyle motokrosové akce. Organizátoři připravili také speciální set up a show se vrací ke své podstatě založené na gladiátorských zápasech.

  15. 11. 2016 | Rubrika: Kam za sportem?

 • TŘI SESTRY SAILING TEAM vyhrál MČR ORC

  Tři sestryV týdnu od 5. do 13. listopadu se v Chorvatsku jelo Mistrovství České republiky v námořním jachtingu v handicapu ORC, do kterého se letos nově započítávala i známá chorvatská regata Jabuka. V sobotu se do Vodice začaly sjíždět první posádky. Pršelo a foukal tak silný jižní vítr (jugo), že každá devátá vlna kompletně oplachovala auta zaparkovaná u městského mola. Jugo v nárazech 30 až 40 uzlů vydrželo i v neděli, všech 15 účastníků přijelo v pořádku do Vodice a zaregistrovalo se k závodu. Večer byl na uvítanou připraven welcome drink v baru Griz, kde první společné setkání rozzářila místní kapela Show Legende.

  15. 11. 2016 | Rubrika: Voda a jachting

 • Za nejlepšími alpskými lyžaři do Jižního Tyrolska

  ilustračníZačala nová sezóna Světového poháru v alpském lyžování (Fis Alpine Ski World Cup), nejnáročnějšího a nejprestižnějšího závodu ve sjezdovém lyžování. Ten zavede lyžaře i fanoušky na nejobtížnější sjezdařské svahy.

  14. 11. 2016 | Rubrika: Kam za sportem?

 • Čistý zvuk dakarského speciálu Tatra Buggyra

  Aleš Loprais nenechává nic náhodě a důsledně trénuje s novým dakarským speciálem Tatra Buggyra. 

  12. 11. 2016 | Rubrika: Motorsport - Offroad a rally

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.