NOE_Polo_cup.jpgKolesa.jpgKP_Beachvoley.jpg

 • Martin Prokop Rally Finland nedokončil

  ProkopMěl to být parádní start do druhé poloviny sezony po prázdninové pauze, čtyři soutěžní dny a 360 ostrých kilometrů ve finských lesích. Místo toho ale další letošní nedokončená soutěž a kupa starostí k tomu. Jipocar Czech National Team v čele s pilotem Fordu Fiesty RS WRC Martinem Prokopem má již druhý rok po sobě na Finskou rally smůlu a po havárii během odpoledne druhého soutěžního dne byl nucen soutěž pro neopravitelné poškození vozu opustit. Auto je nyní na generální opravě v anglickém M-Sportu a následující podnik MS v rally – Německou rally – tak sotva stihne.

  6. 8. 2014 | Rubrika: Motorsport - Offroad a rally

 • Švarc přepsal historii

  ŠvarcV Táboře se v neděli bojovalo i tituly mistrů České republiky ve sprint triatlonu. Olympionik Přemysl Švarc přepsal historii, když navázal na svůj kvalitní výkon z Telče, kde před čtrnácti dny získal premiérový titul na olympijských distancích a stal se národním šampionem i na polovičních tratích. To se ještě nikomu nepovedlo. Mezi ženami slaví titul Jitka Šimáková.

  5. 8. 2014 | Rubrika: Triatlon

 • FIA zóna CE a Eset V4 Cup o víkendu v Mostě

  zone CStejně jako vloni, ani letos nebudou chybět v Mostě rychlé formule, které se představí spolu s MMČR na okruzích v Mostě, včetně Eset V4 Cupu a Porsche GT Challenge. Mezi nejzajímavější hosty podniku bude patřit skokan na lyžích Sven Hannavald, či bývalý trenér tenistky Sukové Dr. Jaromír Jiřík.

  5. 8. 2014 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • Fenomén Vabroušek je pojedenácté mistrem republiky

  VabroušekČeský železný muž Petr Vabroušek ve slovenských Piešťanech vybojoval jedenáctý titul mistra České republiky v dlouhém triatlonu. Ovládl závod Slovakman 226, který byl pátým dílem seriálu FORD CZECHMAN TOUR Českého poháru v dlouhém triatlonu a již více než 15 let ho na ironmanských tratích nikdo z krajanů neporazil.

  5. 8. 2014 | Rubrika: Triatlon

 • V Táboře se bude bojovat o tituly mistrů republiky

  ilustračníV neděli 3. srpna pokračuje v Táboře svým sedmým dílem Český pohár v olympijském triatlonu závodem s názvem Velká cena E.ON, Triatlon Tábor. Tento závod má statut mistrovství České republiky ve sprint triatlonu, takže vítězové se stanou národními šampiony.

  31. 7. 2014 | Rubrika: Triatlon

 • NEJLEPŠÍ JEZDCI SVĚTA, ZÁVODY V TUNELU, RYCHLOST 60KM/HOD

  Česká republika má tu čest hostit Mistrovství světa v jedné z nejvíce adrenalinových disciplín moderního (je to původní disciplína skateboardingu jako takového) sportu, slalomu na skateboardu. Nejprestižnějšího závodu roku se zúčastní na 130 jezdců z celého světa. Akce se koná pod záštitou ISSA (International Slalom Skate Associacion).

  WORLD Skate´n´roll Polička 2014 trailer from 3heads on Vimeo.

  31. 7. 2014 | Rubrika: Extrémní sport

 • Carboniacup zavítal tentokrát k sousedům na okruh Lausitzring

  carboniaKrásné letní počasí přivítalo jezdce Carboniacupu na německém závodním okruhu Lausitzring a na plánu měli se svézt na 4,3km dlouhé trati s názvem Grand Prix.
  Po dvou závodech v Mostě a zatím jednom vystoupení na Slovakiaringu, zavítali jezdci Carboniacupu také k sousedům na slunný Lausitzring, tedy více jak čtyřkilometrový okruh nedaleko Drážďan, který se nad ostatními tratěmi vyjímá klopenými zatáčkami, neboť se zde odjelo i pár závodů Indycar a pravidelně zde okruh hostí také závody DTM.

  30. 7. 2014 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • Ospalý si zajistil účast ironmanském MS na Havaji.

  F. OspalýČeský triatlonista Filip Ospalý se v Curychu postavil na start svého druhého ironmana. Vloni na podzim skončil na Floridě v českém rekordu s časem pod osm hodin třetí, ve Švýcarsku z toho nyní bylo čtvrté místo. I s tím je ale mistr Evropy z roku 2001 spokojený, neboť si jím zajistil účast na ironmanském mistrovství světa na Havaji.

  29. 7. 2014 | Rubrika: Triatlon

 • SILNÝ DÉŠŤ PŘED STARTEM PŘICHYSTAL VELICE NAPÍNAVÝ ZÁVOD

  RaikkonenPilot Red Bullu získal své druhé vítězství v kariéře ve Velké ceně Maďarska, posledním závodě před pravidelnou letní přestávkou, a udržel tak třetí místo v průběžném hodnocení šampionátu. Ricciardo zvolil strategii se třemi zastávkami v boxech, když po startu na přechodných pneumatikách (Cintauro Green) odjel zbytek závodu na měkkých sadách (P Zero Yellow). Fernando Alonso s Ferrari ubránil svou druhou pozici před dotírajícím Lewisem Hamiltonem s Mercedesem, který se probil celým polem až na třetí místo, když do závodu startoval z boxů. Oba zvolili strategii dvou zastávek v boxech a startovali na přechodných pneumatikách. Hamilton dále odjel jeden stint na měkké sadě a poslední na středně tvrdých pneumatikách. Alonso pro oba závěrečné stinty zvolil měkké pneumatiky, podruhé přezouval ve 38. kole a druhá sada měkkých pneumatik na jeho autě vydržela celých 32 kol.

  29. 7. 2014 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • Rimini 2014 - 2. část

  2. část reportáže Zdenka Polce z tanečních soutěží v Rimini. V pátek proběhl Světový pohár žáků a juniorů a Mistrovství Evropy (párových) formací seniorů. V sobotu následoval World Masters kategorie A a Mistrovství Evropy (párových) formací juniorů. V neděli pásmo soutěží uzavřel Světový pohár dívčích formací senior a na řadu přišly i soutěže boogie – woogie: World Masters hlavní kategorie a Světový pohár juniorů a seniorů.

  28. 7. 2014 | Rubrika: Taneční sport

 • CYKLISTÉ VYJEZDILI v Praze 52 905 Kč pro HANDICAPOVANÉ

  dOKTORČástku 52 905 Kč vyjezdili lidé od úterý 22. července do pátku 25. července v Praze. Projeli totiž speciální bránou, která za každý průjezd přičetla na počítadle 5 Kč. V pátek v pražské Troji podpořili handicapované sportovce také stříbrný medailista z LOH 2012 v Londýně Vavřinec Hradilek a dvojnásobný olympijský vítěz z roku 1996 z her v Atlantě Martin Doktor.

  28. 7. 2014 | Rubrika: Cyklistika

 • Kalus ovládl závod v Mělníku a v cíli si zahrál na snajpra

  KalusJiž šesté pokračování Českého poháru v olympijském triatlonu hostil Mělník. U soutoku Labe a Vltavy změřili své síly muži i ženy různých věkových kategorií v závodě s názvem TRIATHLON MĚLNÍK. Skvělou sportovní atmosféru slunného dne doplňovalo kouzlo historického náměstí a přilehlých vinic. Z prvenství se radovali Jitka Šimáková a Jiří Kalus, který si v cíli zahrál na elitního odstřelovače.

  28. 7. 2014 | Rubrika: Triatlon

 • Rimini 2014

  Italská federace tanečního sportu FIDS uspořádala letos už 7. ročník týdenního pásma tanečních soutěží, které probíhaly od 7. do 13. července v osmi pavilonech výstaviště v Rimini. I když jde hlavně o domácí soutěže, je součástí této velkolepé taneční přehlídky i řada mezinárodních soutěží, ve kterých soupeřili mimo jiné i tanečníci rokenrolu a boogie – woogie. Jejich soutěžím byl vyhrazen konec týdne. V pátek proběhl Světový pohár žáků a juniorů a Mistrovství Evropy (párových) formací seniorů. V sobotu následoval World Masters kategorie A a Mistrovství Evropy (párových) formací juniorů. V neděli pásmo soutěží uzavřel Světový pohár dívčích formací senior a na řadu přišly i soutěže boogie – woogie: World Masters hlavní kategorie a Světový pohár juniorů a seniorů. Během těchto tří dnů se na parketu vystřídalo celkem 130 párů a 28 formací rokenrolu a 122 párů boogie – woogie.

  28. 7. 2014 | Rubrika: Taneční sport

 • Dostihový den Světlá Hora-12.7.2014

  Světlá HoraDevatenáctý ročník překážkového dostihového dne ve Světlé Hoře na Bruntálsku objektivem Lenky Sklenákové.

  27. 7. 2014 | Rubrika: Fotoreport

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.