Rallye_Berounka_Revival_SS_Pisek.jpgKolesa.jpgSlusovice.jpg

 • Dostihy ve fotografiích Jany Syručkové

  foto: J. SyručkováK týmu fotografů serveru e-sportfoto.cz se připojila fotografka Jana Syručková. Její oblíbené téma jsou koně a dostihy. Podívejte se jak viděla letošní 1. kvalifikaci na Velkou Pardubickou

  2. 6. 2016 | Rubrika: Fotoreport

 • Carboniacup premiérově u Budapešti

  Carbonia cupTřetí letošní závodní víkend očekává v Carboniacupu okruh nedaleko Budapešti. Na známém okruhu F1 zvaném Hungaroring se pojede již 5.6.  Je to trochu novinka, a tak jsme zvědaví na výkony jezdců na neznámé trati, ale také na jejich účast, jedná se o nejvzdálenější závodní okruh, na kterém se letos Carboniacup pojede. Garantem závodu tentokráte bude firma zabývající se efektivním nakládáním se penězi, tedy Effective, o níž si můžete přečíst na jejich stránkách. Pojďme se nyní podívat na to, kdo nám na maďarský okruh přijede. Prozatím ke konci května evidujeme 61 přihlášených jezdců.

  1. 6. 2016 | Rubrika: Kam za sportem?

 • CZECHMAN odstartuje v sobotu 4.6.

  CzechmanJiž několik měsíců hlásí pořadatelé plnou startovní listinu. Téměř 700 triatlonistů změří síly na halfironmanské distanci (1.9km plavání – 90km cyklistiky – 21km běhu), v individuální kategorii nebo ve štafetách. Závod je po Krušnomanovi druhým dílem seriálu Ford Czechman Tour.

  1. 6. 2016 | Rubrika: Kam za sportem?

 • Lukáš Langmajer bude "taxikářem" na mosteckém Autodromu

  LangmajerO víkendu 18. a 19. června přivítá areál mosteckého autodromu jednu z hlavních akcí sezony, souboje vozů zóny střední Evropy. The Most FIA CARS CENTRAL Europe Challenge bude letos ještě atraktivnější než v uplynulých sezonách. Postará se o to vložený závod obnovené populární série Octavia Cup a také doprovodný program pro nejširší veřejnost. Bude zaměřený na oslavy 33. výročí zahájení provozu nově vybudovaného závodního okruhu v Mostě. Zájemci si například mohou objednat taxijízdu s hercem Lukášem Langmajerem. Za volantem speciálně upravené škodovky se účastní právě Octavia Cupu.

  1. 6. 2016 | Rubrika: Kam za sportem?

 • ME v Lisabonu potvrdilo dobrou výkonnost našich reprezentantek

  FrintováPortugalský Lisabon hostil o uplynulém víkendu evropský šampionát v triatlonu. Z českých reprezentantů potvrdila skvělou formu Vendula Frintová, která skončila na čtvrtém místě a je velkou nadějí pro olympijské hry. Velmi kvalitní výsledek zajela i Petra Kuříková, která v nabité konkurenci vybojovala 14. místo. Z trojlístku triatlonistů v kategorii Elite na startu se nejlépe dařilo Janu Čelůstkovi, který proběhl cílem na 23. místě.

  1. 6. 2016 | Rubrika: Triatlon

 • Lukáš Kvapil absolvoval Merzouga Rally

  KvapilLukáš Kvapil, motocyklista týmu KM Racing a člen Dukly Praha splnil svá předsevzetí, úspěšně absolvoval závod dakarské série Merzouga Rally a kvalifikoval se tak na Rallye Dakar 2017. Podmínkou pořadatele bylo, aby Lukáš absolvoval marockou rally v PRO kategorii, což se mu podařilo. Jel na jistotu a v cíli skončil na 48. místě ve své skupině, celkově dojel 69. I přes zdravotní problémy, které ho pronásledovaly po celý závod, dokázal, na rozdíl od mnoha dalších nováčků, napoprvé náročnou rallye bez problémů dokončit. Nicméně, Merzouga Rally byla jednou z nejtěžších zkoušek, jeho dosavadní závodní kariéry. Z Maroka si Lukáš přiváží neocenitelné zkušenosti.

  30. 5. 2016 | Rubrika: Motorsport - motocykly

 • Petr Soukup si vybojoval slot na havajský šampionát

  LanzaroteTriatlonista z Nové Paky Petr Soukup se na podzim rozhodl, že se pokusí o slot na letošní IRONMAN Hawaii. Možnost startu si zajistil po výborném výkonu ve všech disciplínách (3.8 km plavání – 180 km na kole – 42 km běhu) na ironmanském závodě na Kanárských ostrovech, kde doběhl v čase 9:35 na druhém místě ve své věkové kategorii 25 – 29 let. S triatlonem má spojenou i svou práci, působí jako fyzioterapeut u triatlonové reprezentace.

  30. 5. 2016 | Rubrika: Triatlon

 • Skupina českých triatlonistů vyráží na Evropský šampionát

  FrintováPortugalský Lisabon bude o víkendu 28.-29.5. dějištěm Mistrovství Evropy v triatlonu, závodit se bude v Elite dospělých a juniorských kategoriích. Pro naši nejlepší triatlonistku Vendulu Frintovou se jedná o důležitý test formy před letní olympiádou v brazilském Riu, v kvalitní výsledek doufá i Jan Čelůstka a další reprezentanti.

  26. 5. 2016 | Rubrika: Triatlon

 • Autodrom přivítá podruhé Olympijský běh

  ilustračníPodruhé přivítá mostecký autodrom netradiční závodníky, kteří nejsou při dosahování sportovních výkonů závislí na síle a rychlosti strojů, ale výhradně na limitech svého těla. Ve středu 22. června totiž zaplní velký závodní okruh účastníci T-Mobile Olympijského běhu. Mohou si vybrat ze dvou tratí, osmikilometrové a o polovinu kratší. Odstartují v 18:30 hodin. Loňskou premiéru na autodromu si nenechalo ujít na 150 běžců a běžkyň všech věkových kategorií.

  26. 5. 2016 | Rubrika: Kam za sportem?

 • Disko víkend ve Španělsku na Mistrovství Evropy Hill Climb

  SVC Náchod4. závod Mistrovství Evropy v závodech do vrchu se konal v malebném španělském městě Arriondas při 45. ročníku Subida Internacional al Fito. Trať svým profilem vyhovuje spíše speciálům poháněných na všechna 4 kola. Ale velká konkurence v kategorii již neumožňuje vynechat tento závod, a tak se doprovodný kamion se speciálem Audi DTM upraveným v dílnách SVC GROUP pro závody dovrchu, vydal na 2500km dlouhou cestu do Španělska, aby se pokusil získat alespoň nějaký bodík. 

  25. 5. 2016 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • TV ohlédnutí za dramatickými závody FIA CEZ na Hungaroringu

  Nový promotér letošní středoevropské zóny v závodech automobilů na okruzích, v rámci které se jede také český šampionát ve stejné disciplíně, myslí i na medializaci a propagaci tohoto seriálu. To doposud nebylo zvykem. Kromě tiskových zpráv a samostatných webových stránek seriálu s články i fotografiemi,  zajišťuje i videoreportáže.

  24. 5. 2016 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • Martin Prokop veze z Rally de Portugal body za osmé místo

  Mistrovství světa v rally pokračovalo o uplynulém víkendu v Portugalsku svým pátým podnikem. Posádka Jipocar Czech National Teamu Martin Prokop s Janem Tománkem se po pátečním programu pohybovala jen těsně za hranicí top 10 na jedenáctém místě celkové klasifikace. Sobotní etapa obnášela 165 kilometrů rychlostních zkoušek a nedělní porce sedmašedesáti kilometrů zahrnovala i dva průjezdy legendární rychlostní zkouškou Fafe, proslulou pro svůj obří skok a desetitisíce diváků podél trati. Již v sobotní etapě se česká posádka Fordu Fiesta RS WRC posunula na osmé místo celkového pořadí, které jí náleželo i v cíli a tak si Prokop s Tománkem k šesti bodům za sedmé místo z Mexika připsali další čtyři portugalské.

  24. 5. 2016 | Rubrika: Motorsport - Offroad a rally

 • Sezóna začala na maďarském Hungaroringu.

  Okruhové mistrovství středoevropské zóny, odstartovalo na maďarském Hungaroringu. Netradičně se jelo pouze do soboty, protože Maďaři se patřně chystali slavit 1. máj.

  22. 5. 2016 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • Zlato a bronz pro Michaela Maiera Finn World Masters, Lago di Ga

  V Torbole na Lago di Garda se konalo mistrovství světa veteránů lodní třídy Finn za účasti rekordních 355 závodníků z 39 zemí, kteří byli rozděleni do čtyř skupin. První tři dny se závodilo za ideálních povětrnostních podmínek. 

  22. 5. 2016 | Rubrika: Voda a jachting

 • Projekt Reiter Young Stars zavítal na legendární trať v Pau

  Těsné souboje, úzké uličky, talentovaní jezdci, déšť, vážná nehoda ... tak to byly jen některé hlavní atributy druhého závodního víkendu Reiter Young Stars, odehrávajícího se na 2.760 metrů dlouhé městské trati ve francouzském Pau.

  22. 5. 2016 | Rubrika: Motorsport - okruhy

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.