Motosurf_Jedovnice.jpgLS_1kval.jpgVS_Revival_22.jpg

 • Česká Tourist Trophy a IRRC Hořice již tento víkend!

  side na TTČESKÁ TOURIST TROPHY Přebor České republiky Klasik a volná jízda SIDE v JPHZM Závod IRRC (International Road Racing Championship) SSP + SBK již tento víkend na tradičním přírodním okruhu v Hořicích. 

  5. 8. 2016 | Rubrika: Kam za sportem?

 • 1 000 míčů pro vás!!!

  video Český olympijský tým: „1 000 míčů pro vás!!! Přijeďte si pro ně na Lipno“ - video

  4. 8. 2016 | Rubrika: Další zprávy

 • Kdo přiveze olympijskou medaili?

  Letních olympijských her v Rio de Janeiru se letos zúčastní na 10 tisíc reprezentantů z celého světa, mezi nimi 105 Čechů. Nejvíce z nich se představí v atletických disciplínách, které se zároveň těší největší oblibě u českých diváků. Většina z nich věří v medaili oštěpařky Barbory Špotákové, ukázal průzkum GfK pro společnost ČEZ, která je generálním partnerem Českého olympijského týmu.

  3. 8. 2016 | Rubrika: Další zprávy

 • V cíli jsem měla velkou chuť křičet

  ŠvadlenkováBývalá plavkyně Pavlína Švadlenková se triatlonu věnuje necelé dva roky a v sobotu to byla její teprve čtvrtá “půlka” v životě. Závodnice z týmu Kerberos se stala novou mistryní republiky ve středním triatlonu. Jak prožívala závod a kolik emocí do něj dala, vyprávěla v rozhovoru.

  3. 8. 2016 | Rubrika: Triatlon

 • Po oválu autodromu kroužilo 300 cyklistů

  mostelký závodní okruh mosteckého autodromu ožil v úterý večer netradičními stroji. Místo jezdců v kokpitech výkonných speciálů či za řídítky silných a rychlých motocyklů zaplnilo ovál 296 účastníků 4. ročníku cyklo handy maratonu v doprovodu příbuzných, přátel a známých. Každý z dvaačtyřiceti čtyř až osmičlenných smíšených týmů zdravých a handicapovaných cyklistů čekala časovka v podobě jednoho kola po dráze, tedy ujetí 4,212 kilometru. Most byl druhou zastávkou maratonu v Ústeckém kraji, ještě předtím musely týmy povinně projet Litoměřicemi. Vytrvalostní závod odstartoval ve stejný den po poledni z Pražského hradu.

  3. 8. 2016 | Rubrika: Další zprávy

 • Velkou cenu E.ON v Táboře ovládli Rusové.

  TáborV neděli 31.7. se v jihočeském Táboře konal 33. ročník velké ceny E.ON. Závod byl současně EP juniorů a MČR dospělých na sprinttriatlonových distancích. Početné pole ruských závodníků ovládlo celkové výsledky, česká reprezentantka Tereza Zimovjanová vybojovala bronzovou medaili, Jan Čelůstka skončil pátý těsně před Františkem Linduškou.

  2. 8. 2016 | Rubrika: Triatlon

 • Na TRIPrague kralovali Karel Zadák a Pavlína Švadlenková

  ŠvadlenkováDruhý ročník triatlonového festivalu v srdci metropole měl po pátečním aquatlonu na sobotním programu ranní závod MINI TRIPrague (380 m plavání – 18 km cyklistiky – 4,2 km běhu), kde zvítězil Pavel Wohl. Hlavního závodu na halfironmanských tratích se zúčastnily tři stovky triatlonistů. Z vítězství se radoval Karel Zadák z Triexpertu a Pavlína Švadlenková z týmu Kerberos.

  2. 8. 2016 | Rubrika: Triatlon

 • V neděli 31.7. odstartuje v Táboře Velká cena E.ON v triatlonu

  TáborJihočeský Tábor hostí svým 33. ročníkem třetí díl Českého poháru v triatlonu. Po Plzni a Příbrami se závodníci v hlavní kategorii utkají na vzdálenostech 750 metrů plavání, 20 kilometrů na kole a 5 kilometrů běhu. Závod bude mít také punc Evropského poháru juniorů a Otevřeného přeboru zaměstnanců vojenské správy.

  30. 7. 2016 | Rubrika: Kam za sportem?

 • Dětský aquatlon zahájil triatlonový TRIEXPERT TRIPrague v Praze

  triatlonV pátek ve tři hodiny odpoledne odstartoval televizní moderátor a triatlonista Stanislav Bartůšek první rozplavbu v rámci aquatlonového závodu. „Letos je na startu víc dětí než vloni, takže jsme rádi,“ řekla spokojeně Lenka Kovářová, předsedkyně triatlonové asociace. Závodilo se v několika věkových kategoriích, podle věku čekala děti různá vzdálenost v bazéně Sokola Tyršův dům, který je jedním z partnerů TRIEXPERT TRIPrague. Závodu se zúčastnily i dvojčata vynikajícího triatlonisty Filipa Ospalého. „Přijel jsem do Prahy s celou rodinou a jsem rád, že i děti mají sportovní vyžití. Plavání ani běh zatím nijak speciálně netrénují, ale oba sporty dělají rády,“ řekl.

  30. 7. 2016 | Rubrika: Triatlon

 • TRIPrague - na startu bude největší konkurence v historii

  tripragueV pátek a sobotu 29. a 30.7. proběhne v Praze triatlonový víkend, který vyvrcholí hlavním závodem na halfironmanské distanci (1.9km plavání – 90 km cyklistiky – 21km běhu). Na start se chystá tuzemská triatlonová špička s obhájcem loňského titulu Filipem Ospalým. Připraven je bohatý doprovodný program, večer vystoupí známá kapela The Tap Tap na Střeleckém ostrově.

  >> Stáhněte si informace o dopravních omezeních v Praze!

  28. 7. 2016 | Rubrika: Kam za sportem?

 • Simona Křivánková získala stříbro na ME v dlouhém triatlonu

  PoznaňPolská Poznaň hostila o víkendu 23.-24.7. Evropský šampionát na tratích dlouhého triatlonu. Česká reprezentantka Simona Křivánková se po excelentním výkonu v běžecké části maratonu prokousala až na skvělé druhé místo. Trio českých reprezentantů se vešlo do první dvacítky celkového pořadí.

  28. 7. 2016 | Rubrika: Triatlon

 • Macíkův španělský test byl úspěšný

  Macík na Baja AragonPosádka KM Racing v nové liazce na Baja Aragon hlavně testovala nový kamión. „Všichni jsme s napětím očekávali, jak se osvědčí Franta, nový kamion Liaz, který zažil ve Španělsku svou premiéru,“ říká Martin Macík, který nakonec dosáhl na celkové čtvrté místo. Auto fungovalo, až na sobotní zaváhání s prasklou trubicí sání, perfektně. „Jede neuvěřitelně, celý realizační tým z toho je překvapený a pro mě osobně to je velká motivace. Musím na sobě dále pracovat a zlepšovat se,“ dodává Macík. Španělská rally je svým charakterem té dakarské velmi podobná. „Je velmi prašná a jezdí se ve vysokých rychlostech. Maximální kombinace prachu, tepla, skal a šotoliny. Proto je to vhodný test na nadcházející Dakar,“ zmiňuje Martin Macík.

  26. 7. 2016 | Rubrika: Motorsport - Offroad a rally

 • Soutěž o okruhového šampiona nabírá obrátky

  Clio RSSoutěž Automotoklubu Most s podporou Autoklubu České republiky „Hledá se nový okruhový šampion“ pro mladé muže a ženy od 15 do 27 let nabírá po vlažnějším začátku ostré tempo. Zatímco premiéru klání o zajímavé ceny obstarala 7. července jediná odvážná slečna z Rakovníka Eva Trlicová a o týden později následovali jejího příkladu Martin Müller a Petr Novotný, v sobotu 23. července už se do areálu mosteckého autodromu sjelo 12 adeptů na vítězství. Zájem o účast v soutěži nejspíš nastartovala nabídka zkusit si zajet ostré kolo v zapůjčeném voze Renault Clio RS, který je zcela novým safety carem autodromu. Této možnosti využila v sobotu hned polovina přihlášených, konkurence navíc přinesla vyrovnané boje a pekelné tempo. Výsledkem jsou velmi dobré časy a také rekord soutěže.

  25. 7. 2016 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • Doufám, že proženu rychlíky, říká Petr Vabroušek

  Petr VabroušekNedávný republikový šampionát v dlouhém triatlonu mu nevyšel podle představ, ale své sportovní ambice už upírá dalším směrem. O tomto víkendu se postaví na ME v polské Poznani a příští sobotu ozdobí „půlku“ TRIEXPERT TRIPrague. Vloni zde získal bronz a rád by tento výsledek zopakoval.

  25. 7. 2016 | Rubrika: Triatlon

 • Triatlon je krásný a ideální sport, říká kardiochirurg Pirk

  MUDr PirkJe esem mezi kardiochirurgy, transplantoval srdce více než dvěma stovkám pacientů a se svým týmem každoročně provede více než 250 operací srdce. Mimo to je ale také nadšeným sportovcem, který v rámci své kategorie vloni ovládl premiérový triatlon v centru Prahy. Řeč je o Prof. MUDr. Janu Pirkovi, DrCs.(68), který o triatlonu hovoří jako o krásném a ideálním sportu a i letos se koncem července zúčastní v Praze závodu MINI TRIPrague.

  22. 7. 2016 | Rubrika: Triatlon

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.