klusaci_2.jpgklusaci.jpgKolesa.jpg

 • LOUDA CUP láká na hodnotné ceny

  Louda CupJednokolový, odlehčeně pojatý závod LOUDA CUP zpestří v sobotu 17. prosince pokračování zimních jízd vlastním vozem po závodním okruhu mosteckého autodromu. Pro The Most Winter Challenge bude dráha vyhrazena v tradičním čase od 10:00 do 16:00 hodin. Do závodu pak jeho účastníci odstartují ve 13:00 hodin. „Pro tři nejlepší jsme připravili hodnotné ceny v podobě našich voucherů. Mohou se těšit na kurz sportovní jízdy nebo svezení v závodním speciálu. Bonusem pak bude vždy pár kvalitních ponožek v různých barvách a designu s číslem 33, které odkazuje na stáří našeho okruhu,“ upřesnila eventová manažerka společnosti AUTODROM MOST Veronika Raková.

  8. 12. 2016 | Rubrika: Kam za sportem?

 • Kalendář vytrvalostních závodů 24H Series byl zveřejněn

  Epilog BrnoPořadatel vytrvalostních závodů 24H PROTO Series a 24H TCE Series zveřejnil kalendář závodů pro příští sezónu. Brněnský závod bohužel chybí. Slibný začátek nové éry při letošním brněnském Epilogu tak nemá pokračování.  

  7. 12. 2016 | Rubrika: Kam za sportem?

 • Druhý ročník jedinečného LIPNO ICE MARATHONU

  lipno ice marathonExtrémní závod na sněhu a ledu pro ty, kteří chtějí prověřit sami sebe v těch nejtěžších podmínkách. Teplota vzduchu klesá až na -20 °C, nadmořská výška v místě konání závodu je 729 metrů nad mořem a nezpevněný terén tvoří led a sníh, případně bahno, písek, voda a kameny. Takový je Lipno Ice Marathon, jehož 2. ročník se bude konat 11. února 2017 v kempu Jestřábí v Černé v Pošumaví.

  7. 12. 2016 | Rubrika: Kam za sportem?

 • Mostecký Autodrom představil kalendář akcí pro rok 2017

  Truck PrixNa řadu novinek se mohou těšit v příštím roce návštěvníci mosteckého autodromu. Novou sezonu obohatí několik premiér. Atraktivní podívanou bude bezesporu květnový závodní víkend historických automobilů. Nebudou mezi nimi chybět ani monoposty F1, jež se účastnily velkých cen do roku 1965. Repertoár jezdeckých soubojů na okruhu v Mostě pak nově zpestří začátkem října také evropský pohár cestovních vozů FIA European Touring Car Cup (ETCC). Chybět pochopitelně nemůže Czech Truck Prix, závod evropského šampionátu okruhových tahačů European Truck Racing Championship (ETRC), který má v Mostě dlouholetou tradici. Začátkem září 2017 autodrom oslaví jubileum, truckerské týmy přivítá už po pětadvacáté.

  6. 12. 2016 | Rubrika: Kam za sportem?

 • Česká posádka v Extreme Sailing Series

  Foto: Martina BarnetováS velkou radostí můžeme všem příznivcům týmu MASTERLAN oznámit, že posádka David Křížek a Milan Harmáček se jako první český tým v historii zúčastní Extreme Sailing Series™. K oznámení oficiálního zařazení třídy Flying Phantom do této nesmírně prestižní série závodů došlo včera večer na mezinárodní výstave Salon Nautique v Paříži.

  6. 12. 2016 | Rubrika: Voda a jachting

 • Autodrom se seriálem Octavia Cup na veletrhu v Essenu

  EssenSpolečnost AUTODROM MOST představuje v těchto dnech své služby a produkty návštěvníkům jedné z nejprestižnějších evropských motoristických přehlídek Essen Motor Show. Stejně jako v loňském roce autodrom spolupracuje při prezentaci ve společném stánku na věhlasném německém veletrhu s okruhovým seriálem Octavia Cup, který má letos za sebou obnovenou premiéru a nyní se intenzivně připravuje na další ročník.

  1. 12. 2016 | Rubrika: Další zprávy

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.