Legendy23.jpgVS_veterani_pod_zamkem.jpgLS_Slusovice.jpg

 • Mým největším sportovním konkurentem jsem především já sám!

  Marek NovýTen kdo se golfu jen trochu věnuje, tak jistě ví, kdo je Marek Nový. Tenhle chlapík patří k našim opravdu nejlepším a nejtalentovanějším golfistům a i když se téměř jistě nepodívá za Českou republiku na olympiádu do Ria, nedostane se mezi největší evropskou a světovou špičku, už teď můžu na 100% říct, že bude trvat pěkně dlouho, než se objeví další podobně úspěšný tuzemský golfista.

  5. 11. 2015 | Rubrika: Golf

 • Erbenová na MS Xterra vybojovala 7. místo.

  ErbenováHelena Erbenová se jako jediná česká reprezentantka v kategorii Pro postavila na start mistrovství světa Xterra, které se tradičně konalo na Maui na Havaji. V nabité konkurenci vybojovala sedmé místo. Na jejím výkonu se však podepsal náročný závodní měsíc v Číně.

  3. 11. 2015 | Rubrika: Triatlon

 • F1 Mexico City: PO STARTU Z POLE POSITION NICO ROSBERG

  RosbergNico Rosberg po startu s pole position a za využití strategie se dvěma pit stopy zvítězil v první Velké ceně Mexika po 23 letech. Porazil svého týmového kolegu Lewise Hamiltona, ale společně pro Mercedes zajistili 10. double v letošní sezóně. N. Rosberg se posunul zpět na druhé místo průběžného pořadí šampionátu.

  3. 11. 2015 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • Cítím se povinen triatlonu něco vrátit, říká talent Debnar

  DebnarByl to velký talent českého triatlonu, zajel několik skvělých výsledků na české i evropské scéně. Jeho potenciál byl ohromný. Jenže přišla zranění, tréninkové výpadky a zároveň rozhodnutí studovat na vysoké škole. Nyní je Martin Debnar ve třetím ročníku medicíny a triatlonu má stále pořád plnou hlavu. Jako doktor by v budoucnu rád pomáhal právě triatlonistům. A k tomu si tu a tam zajel nějaký závod.

  30. 10. 2015 | Rubrika: Triatlon

 • ENGE POPRVÉ BODOVAL V ZÁVODU ASIA GT SERIES

  EngeTomáš Enge s kolegou Narasakem Ittiritpongem mají za sebou v týmu Vattana Motorsport úspěšné vystoupení v rámci Asia GT Series na okruhu Buriram. V obou závodních jízdách dokázali nejen bodovat, ale i zajíždět nejrychlejší časy závodu.

  30. 10. 2015 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • MČR v námořním jachtingu – obhajoba pro HYVECO

  Česká námořní rallye, která byla zároveň mistrovstvím České republiky one-design, skončila. Podmínky byly letos složité, a to jak pro závodníky, tak i pro organizátory. Bezvětří prvních dnů bylo vystřídáno velmi silnou bórou v závěru. Na startu bylo 32 týmů, 20 v kategorii First 35 a 12 závodí na Elanech 350.

  26. 10. 2015 | Rubrika: Voda a jachting

 • Světový pohár v akrobatickém rokenrolu - Vilach

  Na rozdíl od loňského roku, kdy proběhly pouze dvě mezinárodní soutěže WRRC kategorie B, v letošním soutěžním kalendáři je jich pět. Čtvrtá z nich se konala v sobotu 17. 10. v Rakousku v 60 tisícovém korutanském městě Villach spolu se soutěží žáků a juniorů. Jejich dějištěm se stal nový moderně vybavený objekt kongresového centra, což pro sportovní soutěž není příliš typické prostředí. Taneční parket byl zřízen na vyvýšeném jevišti, kde pro čtyři v předkolech současně tancující páry žáků a juniorů nebylo místa nazbyt. Naproti tomu měli tanečníci pro rozcvičování dostatečně prostorný sál. Také skloněné hrediště před parketem potřebám diváků plně postačovalo, i když neumožňovalo pohled na parket ze stran.

  26. 10. 2015 | Rubrika: Taneční sport

 • Praha korunovala první světové šampiony v indoor skydivingu

  skydivingPraha se v uplynulých dvou dnech stala dějištěm historicky prvního mistrovství světa v indoor skydivingu. Dynamický sport, který patří do oficiální letecké rodiny teprve rok a půl, hostil 202 letců z 23 zemí. O tituly mistrů světa se bojovalo v několika kategoriích v rámci čtyř disciplín. Nejcennější vavříny si odvážejí Francouzi, kteří triumfovali hned dvakrát. Mistry světa jsou i Finové, Poláci, Švýcaři, Američané a Belgičané. Nejlepší Češi skončili v týmové soutěži Dynamic 4Way druzí.

  25. 10. 2015 | Rubrika: Extrémní sport

 • Martin Prokop veze z Rally Catalunya výborné sedmé místo

  Martin Prokop - Rally CatalunyaKatalánská rally skončila pro posádku Jipocar Czech National Teamu skvělým sedmým místem, když se Martin Prokop s Janem Tománkem během poslední etapy na španělském asfaltu dokázali posunout z devátého na sedmé místo celkové klasifikace.

  25. 10. 2015 | Rubrika: Motorsport - Offroad a rally

 • TŘI SESTRY vítězí ve skupině a celkově berou bronz!

  foto: Kurt Arrigo17. října v 11 hodin byl za slabého větru odstartován již 36. ročník legendárního závodu Rolex Middle Sea Race. Na letos startu bylo 115 lodí z 22 zemí světa.
  606 námořních mil dlouhý závod z Malty kolem Sicílie, Messinskou úžinou, kolem sopečného ostrova Stromboli, Liparských ostrovů, Palerma a nejzápadnějšího výběžku Sicílie, včetně Favignany, až k ostrovům Pantelleria a Lampedusa, s cílem zpět ve staré Valettě na Maltě, letos nejrychleji z jednotrupých lodí zvládla nová jachta RAMBLER 88 kapitána George Davida za 2 dny, 16 hodin, 48 minut a 43 vteřin. První lodí v cíli byl trimaran MOD70 Phaedo 3 Lloyda Thornburga z USA. V handicapu IRC vyhrála loď TP52 B2 Michela Galliho před Cooksonem 50 MASCALZONE LATINO Vincenza Onorata. V ORC si pořadí prohodily. V tomto hodnocení, kde startovalo 61 lodí, vybojoval bronz český TŘI SESTRY SAILING TEAM na lodi First 40.7 THREE SISTERS, jejímž spolumajitelem a platným členem týmu je i Tomáš Magor Doležal, kapelník skupiny Tři Sestry. Taktikem je známý český jachtař a mořeplavec David Křížek, kormidluje další vynikající závodník Milan Hájek. Posádka startovala ve skupině číslo 6, kterou s přehledem vyhrála v obou handicapech. „Po 12 hodinách surfování po vlnách od Lampedusy až do cíle na Maltě je z toho jasné vítězství ve skupině a celkový bronz, závěr jsme si opravdu užili. A jde se slavit!“ oznámil návrat na Maltu Tomáš Magor Doležal.

  25. 10. 2015 | Rubrika: Voda a jachting

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.