klusaci_2.jpgklusaci.jpgKolesa.jpg

 • Motorkáře a čtyřkolkáře čekají nejtěžší závody sezony!

  Pátý letošní závod seriálu OffROAD Maraton se přesouvá do Milovic v okrese Nymburk. Na všechny závodníky zde čeká tvrdý boj o dvojnásobnou bodovou nadílku. V sobotu 26. srpna se na start blízko tamního tankodromu postaví automobilové posádky do 10hodinového závodu, který je druhým nejtěžším maratonem sezony. V neděli 27. srpna se motorkáři a čtyřkolkáři poperou o body ve svém nejnáročnějším 4hodinovém klání. Spolu s nimi čeká starší juniory závod na 90 minut. Děti a mladší junioři mohou jet oba víkendové dny.

  24. 8. 2017 | Rubrika: Kam za sportem?

 • Čtvrt století okruhových tahačů na mosteckém okruhu

  Mostecký autodrom přivítá o víkendu 2. a 3. září jubilejní 25. ročník závodu evropského šampionátu okruhových tahačů Czech Truck Prix. Navazuje tak už čtvrt století na tradici zahájenou nultým ročníkem 4. až 6. září 1992, kdy premiérové mezinárodní závody tahačů nebyly ještě zařazeny do mistrovství Evropy. Jeho součástí se stal závodní víkend v Mostě od následujícího roku 1993.

  24. 8. 2017 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • Je tady Hankook 24H PORTIMAO, finálový závod 24H SERIES

  Na konci srpna je na finále sezóny opravdu brzy, ale řada týmů bude odesílat své automobily a vybavení do Spojených státech na zahajovací podnik Hankook 24H COTA (10-12 listopadu 2017). Závod na okruhu The Americas je volným podnikem 24H SERIES, ale započítává mistrovství kontinentů. Ve finalovém závodě Hankook 24H PORTIMAO (25-27 srpna 2017) se bude rozhodovat v bitvě o tituly v 2017 24 H SERIES by Hankook. V sázce tak jsou zvýšené počty bodů o 1,5 násobek oproti běžnénému bodování. V kategorii A6-Pro se na start postaví také tým Scuderia Praha s vozem Ferrari 488 GT3. Za jehov volantem se budou střídat jezdci Jiří Písařík, Josef Král, Matteo Malucelli a David Fumanelli.

  23. 8. 2017 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • ME v baseballu ve fotografiích Kateřiny Pavlíčkové

  Evropský šampionát hráčů do 23 let v baseballu je za námi. Česká reprezentace podlehla až po velkém boji Holanďanům a získali tak stříbrné medaile. Semifinálové a finálové zápasy sledovala fotorgafka Kateřina Pavlíčková a připravila několik skvělých fotoreprtáží.

  23. 8. 2017 | Rubrika: Fotoreport

 • Jachtař Milan Hájek mistrem Evropy

  Český jachtař Milan Hájek vybojoval na Lipně titul mistra Evropy ve třídě RS700! Od 17. do 20. srpna se v Černá v Pošumaví konal evropský šampionát těchto akčních skifů za účasti čtyřiceti závodníků.

  21. 8. 2017 | Rubrika: Voda a jachting

 • Carbonia cup na Lausitzringu

  Na Lausitzringu v Německu se odehrála další serie závodů Carboniacupu. Jezdí se zde DTM, ADAC i Champcar. Okruh, který se vyznačuje klopenými zatáčkami ve stylu Indy přebral nyní nový vlastník, a tak doufáme, že pořádáním závodů zde neskončí. Necháme se překvapit. Ale i tak bylo na autodromu poblíž Dressden veselo a kdo zvítězil mohl i slavit.

  19. 8. 2017 | Rubrika: Motorsport - okruhy

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.