klusaci_2.jpgklusaci.jpgKolesa.jpg

 • Rekordní start nové sezóny Offroad Maratonu v Šiklově Mlýně

  První závod 18. ročníku OffROAD Maratonu se odjel v sobotu 25. března v Šiklově mlýně na Vysočině. Areál westernového městečka přivítal 99 čtyřkolek a 227 motorek, což je rekordní účast v historii seriálu. Úvod maratonů vždy patří k nejpočetnějším klání. Krásnou jarní „přehlídku“ potvrdilo i 24 aut. Čtyřkolky dovedl do cíle Radek Porš z Haruda Quadpoint Racing Team – CZAUTO, motorky Matěj Macháček ze SM racing teamu. Mezi auty dominovaly speciály do litru, absolutní prvenství slavil RP Interier s Rostislavem Plným za volantem. Sobotní odpolední program zpestřila jízda Jaroslava Valtra v kamionu Bonver Dakar teamu, stříbrném na Africa Eco Race 2017.

  29. 3. 2017 | Rubrika: Motorsport - Offroad a rally

 • Mostecká radnice se nadále snaží zničit Autodrom!

  Mostečtí radní minulý týden rozhodli o žádosti, v níž společnost AUTODROM MOST vyjmenovala nejdůležitější akce letošního roku, na něž by se měla vztahovat výjimka z obecně závazné vyhlášky č. 2/2017 o regulaci hlučných činností. Radní schválili výjimku jen pro šest z celkem šestnácti navržených akcí.

  27. 3. 2017 | Rubrika: Další zprávy

 • Na Mallorce se dnes začíná naostro

  První letošní velká regata olympijských tříd začíná dnes na Mallorce. Na startu se sešlo 900 závodníků z 56 zemí. Nechybí ani čeští reprezentanti. Především jsou to olympionici Viktor Teplý ve třídě Laser a Karel Lavický ve třídě RS:X. Nechybí ani ve Ondřej Teplý, loňský juniorský vicemistr světa ve třídě Finn. A pak zde startují mladí nadějní jachtaři, které sní svůj olympijský sen pro Tokio 2020, případně pro hry v roce 2024.

  27. 3. 2017 | Rubrika: Voda a jachting

 • Buggyra zahájila v Mostě testování na novou sezonu

  K premiérovému testování tahačů dorazil v pátek 24. března na velký závodní okruh mosteckého autodromu roudnický tým Buggyra. Vylepšenou techniku si vyzkoušel Adam Lacko pod dohledem šéfkonstruktéra týmu Davida Vršeckého.

  24. 3. 2017 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • Martin Semerád se po pětileté pauze vrací k závodění

  V historii nejmladší vítěz mistrovství světa v rallye sériově vyráběných vozů (PWRC Švédsko 2011) Martin Semerád se po pětileté pauze vrací k závodění. Do kokpitu soutěžního vozu neusedne v rallye, ale v okruhovém závodě Škoda Octavia Cup. V tuto chvíli je jisté, že se objeví na prvním ze sedmi závodních víkendů na maďarském Hungaroringu (21-22. 4.).

  24. 3. 2017 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • Trasa pro Dakar 2018 odtajněna!

  Pořadatelé zveřejnili novou trasu pro Rallye Dakar 2018. Startovat se tentokrát bude až 6. ledna z Limy. „Těším se, že konečně po tolika letech strávím Silvestra doma. Snad se nestane, že po loňské chřipce tentokrát dorazíme do Jižní Ameriky s kocovinou,“ směje se Martin Macík, pilot týmu Big Shock Racing. Trať čítající 14 etap povede přes Peru, Bolívii a Argentinu. Zkušenosti týmu Big Shock Racing napovídají, že v roce 2018 se bude závod rozhodovat už v začátku. „Peru, to budou duny a jízda v písku. Takže už krátce po startu se bude míchat pořadím. V dunách stačí udělat jednu chybu a ta může být vaší poslední. Pokud nešťastně zapadnete, nemusíte se dostat ven,“ říká Martin Macík, pilot týmu Big Shock Racing.

  23. 3. 2017 | Rubrika: Motorsport - Offroad a rally

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.