Motosurf_Jedovnice.jpgLS_1kval.jpgVS_Revival_22.jpg

 • OLYMPIA SUPERMOTO NIGHT SHOW se představí už tuto v sobotu !

  supermoto

  Závod OLYMPIA SUPERMOTO NIGHT SHOW PŘESUNUT NA SOBOTU   20. ZÁŘÍ 2014!!!!

  Vzhledem k dosavadnímu špatnému počasí a hlavně s přihlédnutím k bezpečnosti jezdců a úspěšnosti celé akce se pořadatel agentura Forsage ve spolupráci s nákupním a zábavním centrem Olympia Brno dohodli na přesunutí termínu závodu na příští sobotu 20.9.2014. 

  Tradiční „Olympia supermoto night show“ v netradičním zářijovém termínu, to je velké sportovní i adrenalinové lákadlo nejen pro návštěvníky Obchodního centra Olympia, ale především pro motocyklové fanoušky. V sobotu 13. září se znovu v bezprostřední blízkosti Olympie představí nejlepší čeští jezdci supermota, které doplní i účastníci ze Slovenska, Maďarska, Rakouska i Polska. Supermotárdové hvězdy budou střídat jezdci se čtyřkolkami, připravena je exhibice motokaskadérů s freestyle motokrosovým představením Petra Kuchaře a také dvě vystoupení hardrockové skupiny Stejšn. Vstup na akci je zdarma.

  10. 9. 2014 | Rubrika: Motorsport - motocykly

 • Masaryk Racing Days v Brně se chystá na překonání rekordu

  boss gpNejen opravdu nezvykle nabité startovní listiny republikových závodů MMČR na okruzích nabídne divákům Masaryk Racing Days. Do moravské metropole míří nadupané vozy série BOSS GP, kde mimo jiné startuje Marijn Van Kalmthout z Nizozemí na Benetton B197 F1 Judd V10, okruhový rekord se bude zcela jistě otřásat. Čeká nás také finále Eset V4 Cupu.

  9. 9. 2014 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • ADIDAS - CONTINENTAL BESKYDSKÁ SEDMIČKA 2014

  ilustračníExtrémní závod Adidas – Continental Beskydská sedmička jako první dokončil tým JulboWay – Adidas ve složení Stanisla Najvert a Petr Žákovský. Cílovou čárou na náměstí Míru ve Frenštátě pod Radhoštěm proběhli v sobotu v 10:46 hodin. Trasu závodu zvládli za 12:08 hodin.

  9. 9. 2014 | Rubrika: Extrémní sport

 • HAMILTON PODRUHÉ VYHRÁL VELKOU CENU ITÁLIE

  HamiltonLewis Hamilton s Mercedesem zvítězil v Monze v domácím závodě, který se odehrál jen půl hodiny jízdy autem od hlavního sídla společnosti Pirelli v Miláně. Hamilton v cestě za vítězstvím vsadil na strategii s jednou zastávkou v boxech, startoval na středně tvrdých pneumatikách P Zero White a pak pro zbytek závodu přezul na tvrdé P Zero Orange.

  9. 9. 2014 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • Truhlář a Otrubová vítězně v Příbrami

  TruhlářV Příbrami se konal závod Klasik Duatlon, který byl sedmým a zároveň posledním dílem FORD CZECHMAN TOUR Českého poháru v dlouhém triatlonu. Závodu složený z 5 kilometrů běhu, 60 kilometrů na kole a závěrečných 15 kilometrů běhu ovládli Luboš Truhlář a Slovenka Veronika Otrubová. Součástí sportovního dne byly i závody dětí, týmů a štafet. A právě vítězům dětských kategorií předávala ceny olympionička a dálková plavkyně Jana Pechanová.

  9. 9. 2014 | Rubrika: Triatlon

 • Americký Fotbal - ČR vs. Nizozemí

  amfotbalPřípravné utkání České reprezentace proti Nizozemí.

  fotogalerie V. Sýkora jr.

  7. 9. 2014 | Rubrika: Fotoreport

 • Carboniacup přilákal na Slovensko rekordních 83 aut

  ilustračníSlovenský okruh u Orechovej Potoni hostil už letošní páté klání Carboniacupu, tedy předposlední závodní víkend, tentokrát však velmi obsazený, a to hned 83 vozy, což byl na této oblíbené trati za 4ročníky seriálu rekordní počet.

  6. 9. 2014 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • Birell Grand Prix Praha přinese osvěžující zážitek

  maratonVečerní běh Prahou Grand Prix Praha má v letošním roce nového hlavního partnera. Je jím nealko pivo Birell, ideální nápoj pro lidi vyznávající aktivní životní styl. Nový hlavní partner chystá pro účastníky závodu hned několik zážitků. Pro běžce připravil unikátní foto aplikaci. Profesionální fotografové pořídí v průběhu závodu fotku závodníka, která se okamžitě zobrazí na jeho osobním facebookovém profilu. Zařídí to speciální kód, který bude mít každé startovní číslo. V prodeji bude i limitovaná edice pamětních sklenic Birell s podpisem Patricka Makau. Výtěžek poputuje na podporu běžeckých nadějí zařazených do skupiny Czech Marathon Hopes.

  6. 9. 2014 | Rubrika: Běžecké závody

 • Truck Prix Most ve fotografii

  truck prixMistrovství Evropy tahačů 2014 - sobota 30.8. 

  fotogalerie V. Sýkory

  5. 9. 2014 | Rubrika: Fotoreport

 • V Příbrami se rozhodne o vítězích Českého poháru

  ilustračníV neděli 7. září se v Příbrami koná závod Klasik Duatlon, který je sedmým a tedy posledním dílem FORD CZECHMAN TOUR Českého poháru v dlouhém triatlonu. Napínavý boj o celkové prvenství v prestižním seriálu závodů okoření přítomnost olympioničky a dálkové plavkyně Jany Pechanové.

  4. 9. 2014 | Rubrika: Triatlon

 • ADIDAS - CONTINENTAL BESKYDSKÁ SEDMIČKA 2014

  ilustračníExtrémní závod Adidas-Continental Beskydská sedmička, který má statut Mistrovství ČR v horském maratonu dvojic, odstartuje v pátek 5. září po 22. hodině z náměstí Svobody v Třinci. Přes tři tisíce sportovních nadšenců se bude snažit v limitu 30 hodin o co nejrychlejší přechod sedmi nejvyšších vrcholů Beskyd. Cíl je ve Frenštátu pod Radhoštěm. Vítězové minulého ročníku Jaroslav Balatka a Pavel Štryncl zvládli trasu dlouhou 94 km s převýšením 5 430 m, což odpovídá výstupu na druhou nejvyšší horu světa K2, v čase 11:49:14 hodin. Naopak do cíle nedošel každý třetí tým.

  4. 9. 2014 | Rubrika: Extrémní sport

 • DLOUHÉ ROVINKY, RYCHLÉ ZATÁČKY A VYSOKÉ OBRUBNÍKY to je Monza!

  ilustračníMonza leží jen půl hodiny jízdy autem od hlavního sídla společnosti Pirelli v Miláně, kde byly letošní pneumatiky pro F1 navrženy. Díky proslulým rychlým zatáčkám jako je Parabolica, klade Monza na pneumatiky vysoké nároky v příčném směru, dlouhé rovinky zakončené pomalými šikanami jsou naopak z pohledu trakce a brzdění náročné v podélném směru. Z toho důvodu Pirelli do Monzy přiveze dvě nejtvrdší směsi své nabídky: tvrdou P Zero Orange a středně tvrdou P Zero White. Stejně jako pneumatikou procházejí síly, musí její struktura jako taková čelit vysokému namáhání při přejíždění vysokých obrubníků, kterými je italský okruh vyhlášený. Jezdci je při hledání nejrychlejší stopy velice často přejíždějí a pneumatika tak hraje při absorbování rázů významnou roli jako součást zavěšení. Letos je úroveň aerodynamického přítlaku snížena technickými předpisy, což znamená, že rychlosti v zatáčkách jsou nižší a vozy budou dosahovat jedné z nejvyšších maximálních rychlostí v celé sezóně, místy až 360 km/h.

  4. 9. 2014 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • Úspěšný víkend truckerů v Mostě s vítězstvím Lacka i Vršeckého

  truckPředevším Buggyra řádila o víkendu truckerů v severočeském Mostě o víkendu, kdy zrovna nepanovalo v okolí autodromu vlídné počasí. Adam Lacko i David Vršecký si vyplnili svůj sen a oba stáli na nejvyšším stupni za znění národní hymny. Španěl Albacete v Mostě bodově předstihl Hahna i Kisse.

  3. 9. 2014 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • KM Racing ozdobou několika motoristických akcí

  KM racingHned tři významné motoristické akce dokázala stáj KM Racing obsadit o posledním srpnovém víkendu. Ať už motorističtí příznivci zamířili do Mostu na tradiční okruhovou Czech Truck Prix nebo dali přednost pražským výstavištím a festivalu Prague Harley Days či Prague Car Festival, díky šíři závodní a doprovodné flotily týmu se všude mohli setkat nejen s týmovými vozidly, ale i osobnostmi s KM Racingem tradičně spojenými.

  2. 9. 2014 | Rubrika: Motorsport - Offroad a rally

 • Závod v olympijském triatlonu ovládli Řenč a Gajdošová

  ŘenčPoslední srpnovou sobotu se v Sokolově v Karlovarském kraji uzavřela sezona Českého poháru v olympijském triatlonu. Desátý a poslední díl prestižního seriálu ovládli Tomáš Řenč a Slovenka Romana Gajdošová.

  2. 9. 2014 | Rubrika: Triatlon

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.