1kval.jpgKorok_Pce.jpgHistoCup_2024.jpg

 • Drsné převýšení Krušnomana triatlonistům zatopilo

  TruhlářSportovní areál Klíny v Krušných horách v sobotu hostil čtvrtý díl Českého poháru Xterra. A závod s názvem Xterra Krušnoman Klíny - Triathlon dal všem triatletům pořádně zabrat. V náročném horském terénu se závodníci elitních kategorií museli vyrovnat s převýšením 2100 metrů. Z vítězství se radovali Luboš Truhlář a Lenka Cibulková.

  21. 7. 2014 | Rubrika: Triatlon

 • Mirek Zapletal vybojoval sedmé místo na Baja Aragon 2014

  Španělské město Teruel nás přivítalo dusnou atmosférou. Čtyřicetistupňové vedro trápilo všechny účastníky až do pátečního večerního prologu. Ten byl odstartován po 19 hodině. Na trať dlouhou 6,5 kilometru vyrazilo téměř padesát vozů. Sešla se zde světová špička cross countryových závodů. Mirek Zapletal s Bartkem Bobou vyrazili na trať s číslem šest. Trasa prologu vedla v nádherné krajině, v blízkosti skalnaté trhliny nad Teruelem.  Před startem se zvedl velký vítr a obloha se rychle zatahovala. Když tratí projížděl Vladimir Vasilyev přišla bouřka. Po průjezdu Mirka Zapletala začalo pršet a potom nás nebe zasypalo hromadou krup. Původně prašná trať se rychle změnila v rozbahněnou bažinu a zbývající jezdce pěkně potrápila. Naše posádka se umístila na čtrnáctém místě. Sobotní ráno bylo příjemně chladné. Jezdce čekaly dvě rychlostní zkoušky dlouhé 116 a 217 kilometrů. Trať vedla po prašných cestách, měla hodně rovných rychlých pasáží, které se střídaly s průjezdy koryty řek.  Naše posádka zvládla záludnosti trati bez velkých problémů, došlo k poškození předního ramena a manžety na poloose.  Tyto součásti byly v servisním čase vyměněny a vůz může v pořádku vyrazit do nedělní části závodu. Mirek Zapletal a Bartek Boba jsou po sobotní části závodu na 9. místě.

  21. 7. 2014 | Rubrika: Motorsport - Offroad a rally

 • Za vítězství nad Švýcary jsme zaplatili ztrátou dvou hráčů

  laxV dnešním brzkém ranním zápase jsme se se český tým utkal s nám dosud nepříliš známým soupeřem, a to se Švýcarskem. I když utkání začalo pro naše barvy příznivě, dvěma góly Skály a Došlého v první čtvrtině, bylo jasné, že se nemůžeme předčasně radovat. Češi přece jen působili v šestém utkání v sedmi dnech poněkud unaveně a pohyb v útoku nebyl tak rychlý, jak by měl být.

  18. 7. 2014 | Rubrika: Míčové sporty

 • V historickém centru Telče se rozhodne o titulech mistrů ČR

  VabroušekV Telči se v sobotu 19. července bude bojovat o tituly mistrů republiky v olympijském triatlonu. V centru tohoto nádherného historického města, které je na seznamu UNESCO, se koná závod s názvem Triatlon Telč 2014. Ten je pátým závodem Českého poháru a zároveň národním šampionátem.

  17. 7. 2014 | Rubrika: Triatlon

 • 2. Rallye Krušné hory 2014

  ilustračníVonka Racing tým zve všechny fanoušky, na pátou rallye Českomoravského poháru "Rallye Krušné hory 2014", která proběhne 19.července 2014.

  Pro všechny z nás to budou nové tratě, a to zhruba 20 kilometrů vzdušnou čarou ve vzdáleném Litvínově, od místa původně plánované rallye.

  17. 7. 2014 | Rubrika: Motorsport - Offroad a rally

 • Únava vykonala svoje

  laxČeský tým přes dobrý výkon prohrál v dnešním zápase s Irskem 10:12, a propadl se tak do oblasti mezi třináctým a patnáctým místem. Utkání s Irskem začalo pro naše barvy velmi dobře, Jonathan Munk dominoval na prvních třech rozhozech a útok získanou vyhodu přetvořil do vedení 3:0. Irové se však ještě v první čtvrtině dokázali dotáhnout na rozdíl jediné branky.

  17. 7. 2014 | Rubrika: Míčové sporty

 • Kolo prý dalo rychlobruslím Sáblíkové křídla

   „Nechtěl jsem věřit svým očím: už druhý den po příjezdu z cyklistického 5etapového závodění v Čechách do Německa, po půlhodině tréninku na bruslích, byla Martina Sáblíková v takovém stavu, že by mohla okamžitě zajet rekord tohoto rychlobruslařského oválu.“ Přiznal dnes kouč čs. rychlobruslařské reprezentace Petr Novák.

  17. 7. 2014 | Rubrika: Bruslení

 • S Katkou Němcovou na golfu o golfu

  NěmcováModerátorka počasí TV NOVA  Katka Němcová je věčně usměvavá a příjemná mladá dáma. Strávit s ní několik hodin na golfovém hřišti v Darovanském Dvoře u Plzně, bylo opravdu zábavné. Člověk, jakoby najednou nabyl dojmu, že ji zná odjakživa. Ano, přesně takto příjemně a nenuceně na vás zapůsobí a pak už ji máte, jak se říká, pod kůží. Pokud bych měl vystihnout její charakteristiku, tak mohu směle říct, že jde o jednu z nejroztomilejších golfistek, které jsem kdy na greenech poznal.

  17. 7. 2014 | Rubrika: Golf

 • Český pohár Xterra pokračuje Krušnomanem

  ilustračníV sobotu 19. července se ve sportovním areálu Klíny koná čtvrtý díl Českého poháru Xterra s názvem Xterra Krušnoman Klíny - Triathlon. Tradičně jsou připraveny tři závody. Pro děti, pro amatéry a hobíky a pro elitní kategorie. Převýšení v hlavním závodě je 2100 metrů.

  17. 7. 2014 | Rubrika: Triatlon

 • Cheer Show na Czech Bowl

  cheershowČeským fotbalovým svátkem se pro rok 2014 stal 15. červenec. Tento den se totiž konalo Finále České ligy amerického fotbalu 2014 neoficiálně nazývané jako Czech Bowl. O zpestření programu se tradičně staraly cheerleaders. O hlavní přestávce vystoupily ve společné choreografii cheerleaders kluby ve skvělé Cheer Show.

  16. 7. 2014 | Rubrika: Fotoreport

 • Německý tým byl nad naše síly

  laxPondělí přineslo první zápasy rozřazovací fáze mistrovství mezi vítězi základních skupin. Náš tým se potkal s
  Německem, soupeřem, kterého jsme od roku 1997 neporazili. Přes počáteční dvojnásobné zaváhání skončila díky brankám Došlého a Noska první perioda smírně stavem 2:2. Dál jsme bohužel tahali za kratší konec, našemu útoku se přestalo dařit pronikat soupeřovou obranou a ve druhé, a na začátku třetí periody Němci vsítili tři branky. Následně sice Skála zkorigoval stav na 3:5, pak ale stříleli opět Němci. V posledních sekundách třetí periody ještě Nosek vykřesal jiskřičku naděje gólem po dálkovém pasu, před poslední dvacetiminutovkou jsme tak prohrávali o čtyři branky 4:8. Poslední perioda bohužel nebyla na branky příliš úrodná, oba týmy vstřelily právě jednu. Na konci zápasu byl na výsledkové tabuli stav 5:9.

  15. 7. 2014 | Rubrika: Míčové sporty

 • Přijď na pořádný fotbal!

  americký fotbalI Česká liga amerického fotbalu má svůj „Super Bowl“. A ty na velkolepé show nesmíš chybět! Hra skutečných tvrďáků, chlapů, kteří se nebojí riskovat a udělat pro úspěch týmu opravdu vše – to je AMERICKÝ FOTBAL. Vychutnej si skvělé výkony a strhující boj dvou nejlepších českých týmů. 

  14. 7. 2014 | Rubrika: Míčové sporty

 • Český tým prošel základní skupinou neporažen

  laxV posledním zápase základní skupiny nás čekalo Polsko, tým, jehož většinu hráčů dobře známe, a který jsme před čtyřmi lety na minulém MS snadno porazili. Letos tomu mohlo být jinak, lidově řečeno, slezli jsme hrobníkovi s lopaty.

  14. 7. 2014 | Rubrika: Míčové sporty

 • Liazka s novou sestavou zažije ostrou premiéru

  KM RacingKamion KM Racingu se představí na víkendové Baja Aragon. Mladou posádku čekají ve Španělsku rychlé pisty a oblaka prachu. Úvodní vystoupení nové kamionové posádky týmu KM Racing je dveřmi. O víkendu 18. - 20. července čeká trojici Martin Macík mladší, Marian Orlický a Jakub First ve Španělsku první postupný krok při cestě k Rallye Dakar. Tím bude účast v Baja Aragon, tedy v podniku, který je součástí Světového poháru FIA v rally Cross Country. 

  14. 7. 2014 | Rubrika: Motorsport - Offroad a rally

 • Grand Prix Revival - Brno 2014

  GP RevivalPřehlídka závodních aut let minulých. Skutečné historické automobily ve skutečném závodě, to byl GP Revival Brno 2014.

  << Prohlédněte si naše fotogalerie >>

  13. 7. 2014 | Rubrika: Fotoreport

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.