OK

• Jezdci týmu Mičánek Motorsport powered by Buggyra vyšli na Nurbu

Druhý podnik letošní sezóny Lamborghini SuperTrofeo zavedl jezdce na legendární Nurburgring, kde se uskutečnil třetí a čtvrtý závod letošní sezóny.

11. 9. 2020 | Rubrika: Motorsport - okruhy | Komentářů: 0

• Truck trial láká na třetí podnik sezóny v Černuci

O víkendu 11. - 12. 9. 2020 se v pískovcně Taum v Černuci u Slaného sejdou mistři volantu terénních monster, aby poměřili své dovednosti ve třetím podniku letošní zkrácené sezóny Mistrovství ČR t Truck Trialu.

11. 9. 2020 | Rubrika: Kam za sportem? | Komentářů: 0

• Dymokurský okruh nezklamal

Závody motocyklů na přírodních okruzích patří již tradičně mezi velmi oblíbené disciplíny. Ve dnech 5. a 6.9. se trati v Dymokurech konal další díl Mistrovství a Přeboru ČR na přírodních okruzích 2020. Počasí přálo jezdcům i divákům kolem trati a všichni si tak mohli užít krásný víkend na Dymokurském okruhu. Sobota patřila jako obvykle tréninkům a v neděli se na start postupně postavili jezdci všech vypsaných tříd v celkem 8 závodech.

10. 9. 2020 | Rubrika: Fotoreport | Komentářů: 0

• EddaCup Benecko 2020 , aneb slušný závod u Krakonoše

EddaCup, tedy nezávislé závody do vrchu, odjel o uplnulém víkendu své další letošní závody. Pořadatelé měli plné ruce práce s organizováním závodů na 2800m dlouhé trati od Štepanického barona až po parkoviště u Skalky na Benecku, kde závodníci již tlumili motory.

9. 9. 2020 | Rubrika: Fotoreport | Komentářů: 0

• Ondřej Teplý na mistrovství Evropy těsně za první desítkou

Mistrovství Evropy třídy Finn skončilo v neděli 6. září v polské Gdyni třemi udělenými tituly. Závodili totiž dohromady všichni od juniorů do 23 let až po masters nad 40 let.
    Na absolutní titul mistra Evropy dosáhl Zsombor Berecz z Maďarska, tréninkový partner našeho reprezentanta Ondřeje Teplého, který skončil dvanáctý. Stříbro bral Giles Scott z Velké Británie a bronz Joan Cardona ze Španělska. Ten navíc zvítězil v kategorii do 23 let. Masters vyhrál Milan Vujasinovic z Chorvatska, který byl celkově třináctý. V kategorii nad 60 let získal stříbro Vladimír Skalický.

9. 9. 2020 | Rubrika: Voda a jachting | Komentářů: 0

• Bahnitým testem na pouštní rallye propluli všechny české kamiony

Wysoka Grzęda Baja Poland  přinesla blátivou trať na níž bylo v některých místech vody až po pás. Všechny tři kamiony ze sedlčanských dílen a jejich posádky se vypořádaly se s mimořádně obtížnou tratí se ctí. V cíli byl nejrychlejší Jaroslav Valtr st. se spolujezdci Jaroslavem Valtrem ml. a Radimem Kaplánkem. Se stejným typem kamionu, Iveco Powerstar, ztratil Martin Macík ml. celkem 26 min.

8. 9. 2020 | Rubrika: Motorsport - Offroad a rally | Komentářů: 0