Hylan_DTM.jpgLegendy23.jpgVS_veterani_pod_zamkem.jpg

 • Zimní jízdy po okruhu lákají

  zimní jízdyVolné jízdy pro amatérské jezdce vlastním vozem po závodním okruhu mosteckého autodromu jsou mezi motoristickou veřejností populární a oblíbené. Od loňského roku vedení společnosti AUTODROM MOST rozšířilo možnost svézt se na uzavřené dráze i na podzimní a zimní měsíce. Volné jízdy nazvané The Most Winter Challenge nadšenci letos poprvé okusili v pátek 4. listopadu, další termín pak pořadatelé stanovili na sobotu 19. listopadu.

  12. 11. 2016 | Rubrika: Kam za sportem?

 • První protihlukové stěny na Autodromu v Mostě budou na jaře

  autodrom MostSpolečnost AUTODROM MOST se intenzivně zabývá veškerými procesy, jež jsou zapotřebí k zahájení prací na vybudování první protihlukové stěny ve stejnojmenném areálu. „V nejbližším období zažádáme o stavební povolení. Pokud se nám ho podaří získat do konce ledna, začneme stěnu stavět v květnu. Nyní už vybíráme projektanta,“ uvedl generální ředitel společnosti Jiří Volovecký.

  11. 11. 2016 | Rubrika: Další zprávy

 • FMX Gladiator Games poprvé pozvou diváky do zákulisí

  gladiator gamesFanoušci silných strojů a adrenalinu se letos 19. listopadu sejdou v O2 aréně již pošestnácté. Poprvé však budou mít možnost dostat se také do zákulisí nejstarší evropské freestyle motokrosové akce. Kultovní FMX událost se letošním ročníkem vrátí ke své podstatě založené na gladiátorských zápasech. Čtyři kapitáni Libor Podmol, Filip Podmol, Petr Pilát a Martin Koreň povedou své týmy do bojů o nejefektnější a zároveň nejnebezpečnější triky.

  10. 11. 2016 | Rubrika: Kam za sportem?

 • OffROAD Maraton 2016: Je dobojováno!

  foto: JonášSezona OffROAD Maratonu 2016 skončila. oslední díl seriálu se jel sobotu 5. listopadu v Ředhošti. Finále přineslo parádní souboje až do konce. Zlatý průjezd cílem napříč kategoriemi patřil motorkáři Lubomíru Vojkůvkovi, čtyřkolkáři Martinu Miřejovskému a bugině Quadservisu Špak - Papá Buggy Týmu. Večer se konalo slavnostní vyhlášení celé sezony. Mistrovské tituly mezi auty si odvezli KB System offroad team (speciály do dvou litrů), Valtr offroad team (nad dva litry), RP Interier (do litru) a Lego team Kdyně (Amatér). Bugina PR Interieru se stala také absolutním vítězem sezony a získala startovné na Intercontinental Rally 2017, africký závod do Dakaru. Stejnou cenu dostali i Martin Miřejovský na čtyřkolce a Erik Mikulášek na motorce. Ten se zapsal do historie maratonu také tím, že absolutní prvenství vybojoval jako jezdec ve třídě Pohár.

  8. 11. 2016 | Rubrika: Motorsport - Offroad a rally

 • AGROTEC SportLife Rally Show již v sobotu 5.11.

  ilustrační rallyDo areálu brněnského výstaviště se i letos vrátí AGROTEC SPORT Life Rally Show. Příznivci adrenalinu si tedy přijdou na své během nabitého třídenního programu. Připraveny budou soudobé i historické speciály, se kterými se lze potkat na tratích českých šampionátů v rally. Sobota 5. listopadu bude věnována setkání jezdců s diváky a v neděli 6. listopadu budou organizovány historické jízdy.

  4. 11. 2016 | Rubrika: Kam za sportem?

 • OffROAD Maraton rozhodnou boje v Ředhošti!

  foto: J. JonášPoslední díl seriálu OffROAD Maraton se již tuto sobotu 5. listopadu tradičně přesouvá do Ředhoště. Motorkáři a čtyřkolkáři změří síly ve dvouhodinovce, automobilové posádky ve čtyřhodinovce. Poslední body v sezoně jsou důležité pro všechny offroaďáky v popředí tabulek. Nejvíce však pro vedoucí jezdce a týmy v absolutním pořadí. Právě oni budou bojovat o startovné na Intercontinental Rally, africký závod do Dakaru.

  3. 11. 2016 | Rubrika: Kam za sportem?

 • Buggyra zahájila v Mostě testování na okruhovou sezonu 2017

  BuggyraRoudnický tým Buggyra International Racing zahájil ve středu 2. listopadu na mosteckém autodromu testovací program na novou okruhovou sezonu 2017. Do Mostu přijeli se svými speciálními tahači i oba jezdci, Adam Lacko a Jiří Forman.

  3. 11. 2016 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • Titul získal tým #PRSAKOULE

  teamrace28. října, v den výročí vzniku Československa, začalo v Praze na Vltavě v YC CERE třídenní mistrovství České republiky týmů. Šestičlenné týmy závodily na lodích třídy 420, v soubojích tři proti třem lodím. Počasí tentokrát jachtařům přálo a dovolilo uskutečnit všechny naplánované rozjížďky. „Závodu se zúčastnilo 12 týmů včetně jednoho slovenského, vítr naštěstí foukal po většinu času a odjelo se neuvěřitelných 92 rozjížděk. Nejprve se odjely souboje systémem každý s každým a pak finálová série Stupně ke zlaté,“ popsal Chief umpire Martin Soušek. „Na takový závod jsou tři dny potřeba, takže i příští rok bude mistrovství třídenní,“ dodal.

  2. 11. 2016 | Rubrika: Voda a jachting

 • Mezi dvě Fabie R5 se vklínilo Porsche

  PorscheV závěrečném sportovním podniku letošní sezony mosteckého autodromu The Most RALLY #1, který se jel v sobotu 29. října jako exhibiční závod, triumfovala posádka Martin Hudec – Petr Picka na voze Škoda Fabia R5. Na druhého v pořadí najela přes 28 vteřin. S identickou technikou si vyjel bronzovou příčku Zdeněk Pokorný se spolujezdcem Jiřím Skořepou, na vítěze ztratil 35 vteřin. Mezi oba nejnovější soutěžní speciály domácí automobilky se vklínil David Nešpor s Martinem Neoralem se silným a elegantním strojem Porsche 997 GT3. 

  2. 11. 2016 | Rubrika: Motorsport - Offroad a rally

 • Rally ukončí závodní sezonu na autodromu

  The Rally MostV sobotu 29. října se fanoušci motoristického sportu na The Most RALLY #1, rozloučí s letošní závodní sezónou závěrečným podnikem na mosteckém autodromu. I letos se rally pojede jako exhibiční závod při využití velkého i malého závodního okruhu mosteckého autodromu. Síly změří 39 posádek, což je téměř dvojnásobek loňské účasti. Navíc se bude na co dívat. Dvojí zastoupení bude mít například nejnovější soutěžní speciál domácí automobilky, Škoda Fabia R5. Osedlají ji Martin Hudec se spolujezdcem Petrem Pickou a Zdeněk Pokorný s navigátorem Jiřím Skořepou. Seznam přihlášených posádek zájemci najdou zde.

  28. 10. 2016 | Rubrika: Kam za sportem?

 • Hvězdná sestava Kolomý – Loprais míří na Dakar!

  Takřka nemožné se stalo skutečným. Vedle Martina Kolomého bude hájit na Rally Dakar 2017 barvy týmu Tatra Buggyra Racing také Aleš Loprais. Oba jezdci mají nejvyšší ambice a k jejich zdárné realizaci v podobě umístění v elitní desítce mají dopomoci závodní speciály Tatra Phoenix.

  28. 10. 2016 | Rubrika: Motorsport - Offroad a rally

 • Šimková a Konečný mistry ČR v lezení na obtížnost

  MČR v lezení na obtížnostO víkendu proběhlo v NC Metropole Zličín FTIME Mistrovství České republiky v lezení na obtížnost. Závod o titul nejlepšího lezce a lezkyně se konal poprvé mimo obvyklé prostředí lezeckých center. V průběhu víkendu tak tisíce návštěvníků NC Metropole Zličín viděly ty nejlepší české lezce.

  27. 10. 2016 | Rubrika: Další zprávy

 • Mistrovství ČR v námořním jachtingu

  Česká námořní rallyMistrem republiky v námořním jachtingu se stal tým RODOP vedený Martinem Kulíkem, s Lukášem Neumannem za kormidlem. Stříbro bere Morgan Sailing Team a bronz loňský vítěz Hyveco.

  27. 10. 2016 | Rubrika: Voda a jachting

 • Rallyexhibice The Most RALLY #1 již v sobotu!

  mapa Rally
  V sobotu 29. října se na mosteckém autodromu pojede opět exhibiční závod
  The Most RALLY #1 v s využitím velkého i malého závodního okruhu. Diváci uvidí napínavé souboje špičkových tuzemských rallyových posádek, bonusem navíc je bezplatný vstup do areálu autodromu. Soutěž zahrnuje dvě rychlostní zkoušky s asfaltovým i šotolinovým povrchem, každou z nich posádky absolvují dvakrát.

  25. 10. 2016 | Rubrika: Kam za sportem?

 • Triatlonista Jan Čelůstka 27. v závodě MS v Jižní Koreji

  ČelůstkaJihokorejský Tongyeong hostil v sobotu 22.10. předposlední závod seriálu  Mistrovství světa v triatlonu. Na start se postavili i dva čeští reprezentanti, Jana Machačová a Jan Čelůstka. Oba shodně závod dokončili ve třetí desítce.

  24. 10. 2016 | Rubrika: Triatlon

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.