Motosurf_Jedovnice.jpgLS_1kval.jpgVS_Revival_22.jpg

 • Ospalý versus Vabroušek

  OspalýV neděli 16. června pokračuje v Račicích svým třetím dílem Český pohár v olympijském triatlonu a závod je také Akademickým mistrovstvím České republiky. Koná se na tratích 1,5 kilometru plavání, 40 kilometrů na kole a 10 kilometrů běhu.

  14. 6. 2013 | Rubrika: Triatlon

 • O víkendu byl zahájen 22. ročník NFLL

  Národní fieldlakrosová liga sice kvůli povodním přišla o své páteční zahajovací utkání, ale fanoušci a hráči lakrosu se mohli těšit na víkendové pokračování, na jehož programu přírodní živel nic nezměnil.

  laxZahájení již 22. ročníku nejvyšší fieldlakrosové soutěže v České republice tak zařídilo vloni třetí Jižní Město proti čtvrté Slavii Praha. Jižní Město od úvodních sekund utkání nenechalo nikoho na pochybách, kam letos míří, a po úvodní desetiminutovce vedlo nad nekompletní a zakřiknutě působící Slavií už 4:1, aby do první přestávky zvýšilo své vedení až na 7:2. Slavia se v téměř tropickém počasí nezmohla na žádný velký odpor, a tak soupeřem hráčů z jižní části Prahy mohli být jen oni sami. Ještě do poloviny na hřišti dominovali a sešívaným odskočili na 11:3. Ve druhé části hry ovšem z jejich hry vyprchalo nadšení. Slavia sice dokázala vyhrát miniutkání ve třetí čtvrtině 2:3, ale na celkovém dojmu z jejího vystoupení a hlavně výsledku utkání to nic nezměnilo.

  12. 6. 2013 | Rubrika: Míčové sporty

 • Erbenová s Jindrou ovládli druhý závod Českého poháru Xterra

  JindraV sobotu 8. června se v Hořicích v Podkrkonoší konal druhý závod Českého poháru Xterra. Po nedávných povodních nebyla ani stopa a sluníčko bylo tam, kde má být. Náročná trať terénního triatlonu přilákala do Hořic desítky závodníků, kterým kralovali Helena Erbenová a Pavel Jindra.

  12. 6. 2013 | Rubrika: Triatlon

 • D+D REAL Czech Challenge Open 2013

  D+D REAL Czech Challenge Open 2013Turnaj D+D REAL Czech Challenge Open 2013 se konal ve dnech 6. až 9.6. na hřišti Golf&Spa Kunětická Hora. V ideálním golfovém počasí do turnaje nastoupilo 156 hráčů. A hned první den jich 94 zahrálo par či lepší výsledek. Druhé kolo rozhodlo o tom, kdo projde cutem a kdo bude odjíždět domů. A mezi těmi šťastnějšími, kteří nastoupí v následujících kolech, je i trojice Čechů. Shodou okolností všichni tři startovali na pozvání promotéra – společnosti RELMOST. Byli to Ondřej Lieser, Lukáš Tintěra a Stanislav Matuš.

  12. 6. 2013 | Rubrika: Golf

 • MONTREAL, TO JE HLAVNĚ BRZDĚNÍ A AKCELERACE

  F1Okruh Gillese Villeneuva v Montrealu je zajímavou tratí s mixem dlouhých, rychlých rovinek a pomalých zatáček. Pirelli sem přiveze střední směs P Zero Bílá společně se superměkkými pneumatikami P Zero Červená. Obě směsi mají nízký pracovní rozsah, což by mělo ideálně odpovídat očekávanému kanadskému počasí. Teploty jsou tu obvykle nízké a v minulosti jsme tu zažili i několik mokrých závodů, což znamená, že ke slovu mohou přijít také přechodné pneu Cinturato Zelená a mokré sady Cinturato Modrá.

  7. 6. 2013 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • Únavová zlomenina nohy nepustí triatleta Čelůstku na mistrovství

  ČelůstkaTo, o čem se zatím pouze spekulovalo, se nyní potvrdilo. Český reprezentant v olympijském triatlonu Jan Čelůstka vynechá kvůli únavové zlomenině v nártu levé nohy mistrovství Evropy, které je na programu v polovině června v Turecku.

  7. 6. 2013 | Rubrika: Triatlon

 • Český pohár Xterra pokračuje v Hořicích

  xteraV sobotu 8. června se v Hořicích v Podkrkonoší koná druhý závod Českého poháru Xterra. Pořadatelé hlásí, že mají vše připraveno, povodně trápící Českou republiku prý závod nijak neovlivní a příznivá je i předpověď počasí.

  7. 6. 2013 | Rubrika: Triatlon

 • Pardubický CZECHMAN je tu a opět přepíše historii

  ilustračníV sobotu 1. června se v Pardubicích koná nejpopulárnější triatlonový závod v Česku, kterým je CZECHMAN. Závod je druhým dílem FORD CZECHMAN TOUR Českého poháru v dlouhém triatlonu a s největší pravděpodobností přepíše českou historii v počtu triatletů na startu. Czechman je perlou mezi triatlony pořádanými v Česku a dvakrát v řadě byl vyhlášen závodem roku. V loňském roce se na start postavilo 372 triatletů a toto číslo bude letos při sedmém ročníku s největší pravděpodobností překonáno.

  30. 5. 2013 | Rubrika: Triatlon

 • Olympionik Čelůstka má únavovou zlomeninu nohy

  ČelůstkaČeský triatlonový reprezentant a účastník olympiády v Londýně Jan Čelůstka ve večerních hodinách slyšel od doktora nepříjemnou zprávu. Že má únavovou zlomeninu v nártu levé nohy. Pro zkušeného českého triatleta to znamená, že se o víkendu nezúčastní závodu Světové série v Madridu a v ohrožení je i mistrovství Evropy, které se v polovině června koná v Turecku.

  30. 5. 2013 | Rubrika: Triatlon

 • Kubíček s Erbenovou dominovali v pražských Žlutých lázních

  ErbanováReprezentant Jan Kubíček ovládl úvodní závod Českého poháru Xterra a díky vítězství ve Žlutých lázních obhájil titul mistra republiky v terénním duatlonu. Mezi ženami se na sobotním podniku pod oficiálním názvem Xterra Žluté lázně 2013 stala národní šampionkou Helena Erbenová, která potvrdila roli hlavní adeptky na triumf.

  27. 5. 2013 | Rubrika: Triatlon

 • ROSBERG VÍTĚZÍ V AKCÍ NABITÉ VELKÉ CENĚ MONAKA

  MonakoNico Rosberg získal pro sebe a tým Mercedes první vítězství v sezoně. Na druhém místě dojel Sebastian Vettel z Red Bullu, který tak navýšil náskok v čele šampionátu. Rosberg byl v čele od začátku do konce. Startoval na superměkké směsi P Zero Červená a v době, kdy se jelo za zpomalovacím vozem, přezul na měkké pneumatiky P Zero Žlutá. Nehoda, ke které došlo ve 45. kole, si vyžádala vyvěšení červených vlajek. Dle současných pravidel tak bylo jezdcům v době, kdy byl závod přerušen, umožněno přezout na čerstvou sadu pneumatik. Rosberg do cíle dojel na superměkkých pneumatikách a první místo si udržel i po další fázi za safety carem, která přišla patnáct kol před koncem.

  27. 5. 2013 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • GENERALI SURVIVAL 2013

   GENERALI SURVIVAL 201314. – 16. června 2013  - 12. ročník přírodního víceboje dvojic. Nejde o to, kolik vozíčkářů závod nastoupí. Ti, co nastoupí, budou chtít vyhrát stejně urputně jako ti, co poběží po svých.
  Středisko AMU v Poněšicích u Hluboké nad Vltavou vodácký areál v Českém Vrbném okolí Českých Budějovic.

  24. 5. 2013 | Rubrika: Extrémní sport

 • Trio českých olympioniků míří do Brna

  ŠvarcÚčastníci olympiády v Londýně Přemysl Švarc, Radka Vodičková a Vendula Frintová budou největšími hvězdami a největšími favority na vítězství v závodě 21. EKOL SUPERPRESTIGE 2013, který se koná v sobotu 25. května v Brně. Tradiční závod spadající do Českého poháru v olympijském triatlonu je zároveň mistrovstvím republiky na tratích sprint triatlonu a vítězové se stanou národními šampiony. Mimo to má závod statut Evropského poháru juniorů.

  23. 5. 2013 | Rubrika: Triatlon

 • V MONAKU SE POJEDE NA MĚKKÝCH A SUPERMĚKKÝCH PNEUMATIKÁCH

  F1Monako, šestý závod sezony. Také letos sem Pirelli přivezlo měkké a superměkké pneumatiky. Podle čeho se vlastně Pirelli rozhoduje při výběru směsí pro každý závod? Dodavatel pneumatik musí vzít v úvahu čtyři klíčové faktory, které ovlivňují míru namáhání pneumatiky a její následné opotřebování.

  23. 5. 2013 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • Zašitý triatlet Švarc bojoval jako lev

  ŠvarcPád na kole, tržná rána v obličeji, nemocnice, šití a tři stehy. To byla sobota českého triatlonového reprezentanta Přemysla Švarce v závodě City Triathlon Bratislava. V neděli se pak i se zraněním postavil na start hlavního závodu, který byl úvodním podnikem Českého poháru v olympijském triatlonu a skončil druhý. Po vyhlášení vítězů si všiml, že jeho pohár je určen pro kategorii žen. „Když se daří, tak se daří," komentoval s úsměvem triatlonový víkend na Slovensku.

  21. 5. 2013 | Rubrika: Triatlon

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.