NOE_Polo_cup.jpgKolesa.jpgKP_Beachvoley.jpg

 • TV ohlédnutí za dramatickými závody FIA CEZ na Hungaroringu

  Nový promotér letošní středoevropské zóny v závodech automobilů na okruzích, v rámci které se jede také český šampionát ve stejné disciplíně, myslí i na medializaci a propagaci tohoto seriálu. To doposud nebylo zvykem. Kromě tiskových zpráv a samostatných webových stránek seriálu s články i fotografiemi,  zajišťuje i videoreportáže.

  24. 5. 2016 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • Martin Prokop veze z Rally de Portugal body za osmé místo

  Mistrovství světa v rally pokračovalo o uplynulém víkendu v Portugalsku svým pátým podnikem. Posádka Jipocar Czech National Teamu Martin Prokop s Janem Tománkem se po pátečním programu pohybovala jen těsně za hranicí top 10 na jedenáctém místě celkové klasifikace. Sobotní etapa obnášela 165 kilometrů rychlostních zkoušek a nedělní porce sedmašedesáti kilometrů zahrnovala i dva průjezdy legendární rychlostní zkouškou Fafe, proslulou pro svůj obří skok a desetitisíce diváků podél trati. Již v sobotní etapě se česká posádka Fordu Fiesta RS WRC posunula na osmé místo celkového pořadí, které jí náleželo i v cíli a tak si Prokop s Tománkem k šesti bodům za sedmé místo z Mexika připsali další čtyři portugalské.

  24. 5. 2016 | Rubrika: Motorsport - Offroad a rally

 • Sezóna začala na maďarském Hungaroringu.

  Okruhové mistrovství středoevropské zóny, odstartovalo na maďarském Hungaroringu. Netradičně se jelo pouze do soboty, protože Maďaři se patřně chystali slavit 1. máj.

  22. 5. 2016 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • Zlato a bronz pro Michaela Maiera Finn World Masters, Lago di Ga

  V Torbole na Lago di Garda se konalo mistrovství světa veteránů lodní třídy Finn za účasti rekordních 355 závodníků z 39 zemí, kteří byli rozděleni do čtyř skupin. První tři dny se závodilo za ideálních povětrnostních podmínek. 

  22. 5. 2016 | Rubrika: Voda a jachting

 • Projekt Reiter Young Stars zavítal na legendární trať v Pau

  Těsné souboje, úzké uličky, talentovaní jezdci, déšť, vážná nehoda ... tak to byly jen některé hlavní atributy druhého závodního víkendu Reiter Young Stars, odehrávajícího se na 2.760 metrů dlouhé městské trati ve francouzském Pau.

  22. 5. 2016 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • Krušnohorský pohár: Krupka - Komáří Vížka

  V sobotu 14.5.2016 se na trati Krupka – Komáří Vížka uskutečnil další závod Krušnohorského poháru. Počasí v den závodu bylo přehlídkou rozmarů přírody, a to od krásného sluncem prosvíceného odpoledne, přes dešťovou přeháňku, liják a dokonce i krátkou bouřku s krupobitím.

  Závodní vozy na trati zachytil fotograf Mirek Grusa.

  22. 5. 2016 | Rubrika: Fotoreport

 • Čechům se na FIA CEZ na Red Bull Ring nechtělo

  Po úvodním letošním okruhovém klání na maďarském Hungaroringu, kde se jelo před dvěma týdny, se o právě uplynulém květnovém víkendu závodilo o další body do středoevropského mistrovství FIA CEZ, ale také do českého okruhového šampionátu. A také do šampionátů dalších středoevropských zemí.

  20. 5. 2016 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • Vymazlený závodní víkend na Redbullringu

  Rakouští pořadatelé MSC Wolfsberg si dali skutečně velkou práci a uspořádali závodní víkend, jak se patří. Nejen, že se během víkendu objevily závody FIA CEZ, Eset TWC, P9 Challenge, ale také Škoda Octavia Cup, DMV GTC, Remus Cup, Sports Car Challenge a nemohly chybět velké formule z BOSS GP.

  18. 5. 2016 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • Western dostal do sedla ostřílené favority i mladé talenty Šiklů

  Třetí závod OffROAD Maratonu se jel uplynulou sobotu v Šiklově mlýnu na Vysočině. Téměř pětikilometrová trať v areálu westernového městečka nejvíce sedla ostříleným jezdcům. Čtyřkolky dovedl do cíle Martin Miřejovský z Teamu Max 2, motorky Karel Brabec z Motokrosu na Cechu. Hned druhé pozice v absolutní pořadí ale patřily mladším borcům, kteří zajeli své nejlepší maratonské výkony. Ve dvou stopách zazářil 16letý Radek Porš z Haruda Team RAC Sedlčany - CZAUTO a v jedné stopě 21letý Josef Jaroš z Moto Klub HAM Zlaté Hory. Mezi auty kraloval Rostislav Plný se svojí buginou z týmu RP Interier. Své první zlato v kategorii mezi speciály nad dva litry vybojovali Jaroslav a Michal Valtrovi z VALTR offroad teamu. Offroadový skalp mezi sedmi speciály do dvou litrů ukořistil OM racing, bývalý Váňa offroad team. 

  18. 5. 2016 | Rubrika: Motorsport - Offroad a rally

 • Stříbrné i bronzové medaile zůstávají doma

  73 posádek z jedenácti zemí dnes mělo na programu poslední závodní den na ME třídy RS FEVA na Lipně. Podmínky pro mladé závodníky byly stejně jako včera velmi náročné. Byla zima, foukal západní vítr o síle do 6 m/s. Občas se přidal déšť. Odjely se tři závěrečné rozjížďky. Čtvrtou se již v časovém limitu odstartovat nepodařilo. Dnes se nejvíc dařilo britské posádce Jack Lewis a Lucas Marshall, kteří tak získali evropský titul v absolutním pořadí. Stříbro a bronz však zůstává v České republice. Druzí skončili sourozenci Jakub a Tereza Dobří z Lokomotivy Plzeň a třetí Jaroslav Čermák a Petr Košťál z YC Pardubice.

  17. 5. 2016 | Rubrika: Voda a jachting

 • Aquatlon v Brně ovládli Gajdošová a Kubínek

  Poslední závod Českého poháru v aquatlonu hostilo Brno. Kombinaci plavání a běhu zvládli nejlépe Romana Gajdošová a František Kubínek. Poslední podnik zároveň rozhodl o šampionech celého seriálu. Těmi se stali Tereza Zimovjanová a Jiří Kalus.

  17. 5. 2016 | Rubrika: Triatlon

 • Najde vedoucí soutěže The Most Challenge přemožitele?

  Už ve čtvrtek 19. května pokračuje na velkém závodním okruhu mosteckého autodromu stále oblíbenější soutěž The Most Challenge. Amatérští jezdci se při ní snaží objet dráhu v sériově vyráběném voze v čase pod dvě minuty. Velkou výzvou je výkon Lukáše Hinka, který začátkem května se svým BMW M3 zdolal okruh v čase 01:55,240 minuty, čímž stanovil rekord soutěže.

  17. 5. 2016 | Rubrika: Kam za sportem?

 • Na Lipně pokračuje mistrovství Evropy třídy RS Feva

  Lipno přichystalo na neděli pro závodníky dvouposádkové mládežnické lodní třídy RS Feva skutečně drsné podmínky. Teplota kolem 5 °C, vítr kolem 10 m/s a občasné sněhové přeháňky a na programu čtyři rozjížďky, to byly podmínky, které zvládli jen ti nejodolnější. 

  16. 5. 2016 | Rubrika: Voda a jachting

 • Orechová Potoň hostila Carboniacup

  Druhý letošní závod absolvovali jezdci na slovenském autodromu Slovakiaring u Dunajskej Stredy. A ne jeden závod, ale během jednoho dne hned dvě závodní jízdy, tedy celkem slušný dvojnásobný bodový příděl a jeden ceremoniál. Na Slovakiaringu se sešlo poměrně pěkné pole 68 závodních vozů ve čtyřech základních třídách, nebo chcete-li skupinách. Slunečné počasí v pondělí vládlo, jen na samotný závěr při vyhlašování vítězů spadlo pár jarních kapek. Garantem tohoto závodu, jenž se  finančními protředky zasadila o závodní den byla firma IP Racing Shop, která se zabývá veškerým příslušenstvím patřícím k motorsportu, od oblečení, doplňků k vozům pro motorsport a vybavením jezdců a teamů.

  16. 5. 2016 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • Do Mostu se sjely „zuřivé reportérky“

  Novinářky z tuzemských motoristických časopisů a webových serverů zavítaly ve středu 11. května do areálu mosteckého autodromu. Čekal je komponovaný pořad Dámská jízda, zaměřený na praktické ukázky inovátorského přístupu k tématu bezpečnost pro celou rodinu. Redaktorky si za volantem svého či zapůjčeného vozu a pod dohledem zkušeného instruktora také vyzkoušely, jak čelit krizovým situacím, s nimiž se řidiči mohou každodenně potýkat na našich silnicích.

  16. 5. 2016 | Rubrika: Motorsport - okruhy

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.