O mistrovi ČR v dlouhém triatlonu se rozhodne v Piešťanech, je tu Slovakman 226.

V sobotu 4. srpna se v Piešťanech na Slovensku koná triatlonový závod s názvem Slovakman 226. Na tratích ironmana se bude bojovat o tituly mistra České republiky, mistra Slovenska a mistra Česko-Slovenska v dlouhém triatlonu.

Závod je také čtvrtým pokračováním seriálu FORD CZECHMAN TOUR Českého poháru v dlouhém triatlonu a na Slovensku se koná díky spolupráci, kterou mezi sebou uzavřely Česká triatlonová asociace (ČTA) a Slovenská triatlonová únia (STÚ).

Na tratích 3,8 kilometru plavání, 180 kilometrů na kole a 42,2 kilometru běhu se představí elitní závodníci obou zemí, přičemž nebude chybět hvězdné duo Petr Vabroušek a Karol Džalaj. Na startu bude i Pavol Šimko, který reprezentoval Slovensko na olympiádě v Pekingu. Nejzvučnějším jménem v závodě žen je obhájkyně Kristína Lapinová, kterou budou prohánět Češky Ladislava Císařovská a Simona Vykoukalová.

Startovní listina už čítá přes 230 jmen a je jasné, že rekord v počtu účastníků bude překonán.

„Jsme pyšní a moc se těšíme na závod, který je premiérovým mistrovstvím Česko-Slovenska. Tolik závodníků na Slovakmanovi ještě nebylo, takže rekord určitě padne. Přijedou elitní triatleti obou zemí, takže tu rozhodně nejde jen o kvantitu, ale i o vysokou kvalitu. Vše máme připraveno, v cíli bude velkoplošná obrazovka 4x3 metry, nebude chybět kvalitní ozvučení. Je to velká akce a my jsme při přípravách udělali maximum, aby vše vyšlo na jedničku,“ říká hrdě hlavní pořadatel Vladimír Baron.

Přidat komentář

dvě plus dvě

Přehled komentářů

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.