klusaci_2.jpgklusaci.jpgKolesa.jpg

 • 50 Trofeo Princesa Sofía Iberostar Regata

  První letošní velká regata olympijských tříd začíná dnes na Mallorce. Závodit se bude od pondělí do pátku 5. dubna a v sobotu jsou na programu medailové rozjížďky. Doufejme, že v nich uvidíme i české závodníky, kterých je letos na startu 17. Na Mallorce se letos sešlo rekordních 1 224 jachtařů, 869 lodí v deseti třídách ze 67 států světa. Konkurence je na Mallorce tedy tradičně obrovská, dá se říci, že přijeli všichni, kteří v současném olympijském jachtingu něco znamenají.

  1. 4. 2019 | Rubrika: Voda a jachting

 • Drsná výzva: Macík v traktoru na Rallye Šumava

  Martin Macík z týmu Big Shock Racing se pilně připravuje na Rallye Dakar 2020. Rána tráví v posilovně, ve svém závodním kamionu začíná trénovat na offroadové trati Sedlčanské kotliny a v poslední době zařadil do programu také projížďky v traktoru. „Ať řídíš jakékoliv auto, sbíráš zkušenosti. Každá jízda ti něco dá. V traktoru je to zábava, navíc procvičíš koncentraci a řidičský postřeh. Jezdím v traktoru Valtra, ten je s rychlostí 130,136 km/h dokonce zapsán v Guinessově knize rekordů,“ popisuje Macík. Jízda v zemědělském stroji, který si půjčil od přátel z TOPAGRI, Martina tak zaujala, že se rozhodl vyzkoušet i závody. A protože si pilot sedlčanského týmu většinou nedává malé cíle, jeho volba padla na Rallye Šumava Klatovy. Fanoušci motorsportu a adrenalinových výkonů se tak mohou těšit na pátek 26. dubna, kdy oblíbený závod odstartuje tradičně na klatovském náměstí. A Martin Macík s traktorem předvede na trati své řidičské schopnosti.    

  1. 4. 2019 | Rubrika: Motorsport - Offroad a rally

 • Scuderia Praha obhájila vítězství na okruhu v Mugellu

  Bohemia Energy Racing Scuderia Praha s Ferrari 488 GT3 (#11, Jiří Písařík/Josef Kral/Matteo Malucelli) zahájila letošní sezónu Evropského šampionátu vítězstvím v závodě Hanook 12H  Mugello. Posádka rudého Ferrari spolehlivě vedla již po první, tříhodinové části. V sobotní, devítihodinové části Scuderia Praha sice vedení ztratila, ale posléze se vrátila do vedení a vybudovala si vedení o tři kola před druhým vozem.

  31. 3. 2019 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • CZECH OFFROAD TROPHY 2019 - RFC Central Europe Selection

  Po roční přestávce se vrací do Bezděkova soutěž Mistrovství ČR v Offroad trialu. Navíc po loňském úspěchu se zde pojede taky Czech offroad trophy. Očekává se tedy rekordní množství posádek z celé Evropy.   

  CZECH OFFROAD TROPHY 2019 - RFC Central Europe Selection + Mistrovství ČR Offroad trialu 2019

  31. 3. 2019 | Rubrika: Kam za sportem?

 • Drexler Automotive Cup začíná již v dubnu

  Na italském autodromu Monza začíná nový ročník bývalého Austria F3 Cupu, který pod novým sponzorem Drexler Automotive promotuje starý známý závodník Franz Wöss. Do Itálie se vypraví série pro formulové vozy F3, F Renault a F4 také na Imolu a do Mugella. Do ČR si přijedou zazávodit 30. června do Mostu v rámci premiéry European Nascar Series a do Brna pak 8. září, kde se pojede Masaryk Racing Days s Boss GP. Finálový závod uvidí maďarské publikum na Hungaroringu.

  31. 3. 2019 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • Prague Cheer Open - emoce, radost a skvělé sportovní výkony

  Den plný radosti, pozitivní energie a skvělých sportovních výkonů to byl letošní Prague Cheer Open. V pražské sportovní hale Královka na Letné se v sobotu sešlo na 1400 soutěžících v sportovním cheerleadingu. Pro letošní ročník byly otevřeny tradiční týmové divize v oblasti Cheer i Performance ve všech věkových skupinách a v řadě výkonostních levelů.
  Doplněna druhá fotogalerie.

  30. 3. 2019 | Rubrika: Fotoreport

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.