Motosurf_Jedovnice.jpgLS_1kval.jpgVS_Revival_22.jpg

 • Offroad Maraton v Janovicích již příští sobotu

  offroad maratonPředposlední závod letošní sezóny Offroad Maratonu se nezadržitelně blíží. Již příští sobotu 13.10. se v Janovcích nad Úhlavou sejdou závodníci na motorkách, čtyřkolkách a v autech k dalšímu měření sil na nově upravené trati. Ta je zatím pěkně zarostlá trávou a tak není moc vidět, jak je podmáčená.

  5. 10. 2012 | Rubrika: Motorsport - Offroad a rally

 • Triatlonista Vabroušek se léčí po srážce s autem

  VabroušekČeský ironman Petr Vabroušek se zotavuje z nehody, při které ho v tréninku srazilo auto a skončil ve zlínské nemocnici. Přesto, že ještě není úplně fit a bolavá místa ho limitují, plánuje v neděli odletět na Havaj, kde se 13. října koná mistrovství světa.

  5. 10. 2012 | Rubrika: Triatlon

 • Adrenalinový nářez Fiat Triple X!

  triple XŠílenost, nářez, absolutní dávka adrenalinu. Tak by se dal nazvat unikátní kousek na zábavné freestylové akci FMX Gladiator Games, s podtitulem Fiat Triple X. Organizátor a jezdec Marek Rejman se spolujezdcem Zdeňkem Fuskem rozjeli v sériovém vozu Fiatu Punto na téměř dvacetimetrový skok. A kamery GoPro u toho samozřejmě nemohly chybět.

  Zdroj: www.gohd.cz

  4. 10. 2012 | Rubrika: Extrémní sport

 • Jedno kolo s F1 na Suzuce

  suzuka - videoFormule 1 se přestěhovala k dalšímu závodu letošního seriálu na okruh v japonské Suzuce. Tento okruh je místem,kde se testuje téměř nejvíc ze všech tratí. Zde a v Barceloně na pneumatiky působí největší síly. Může za to častý výskyt dlouhých a rychlých zatáček. Zatáčka 130R je nejrychlejší zatáčkou v roce. Projíždí se na sedmý stupeň rychlostí 310 kilometrů v hodině. Na pneumatiky působí hned troje síly – přítlak, boční síly i akcelerace. Samotná laterální síla se rovná 3.1G. Jelikož je ale 130R vcelku otevřenou zatáčkou, není to místo, kde je laterální síla vůbec nejvyšší – to je případ zatáčky číslo sedm, která nese název Dunlop. Tam boční síly dosahují až 3.4G. Vzhledem ke všem mechanickým a tepelným nárokům trati dosahuje povrch pneumatik teploty i více než 110 stupňů Celsia.

   

  4. 10. 2012 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • Free Litovel Bobr Cup 2012 bude rekordní

  bobr cupFree Litovel Bobr Cup bude letos opět rekordní! V pondělí odpoledne už bylo zaregistrováno neuvěřitelných 275 týmů a organizátoři doufají, že v sobotu padne v Litovli hranice tří set tříčlenných týmů a největší optimisté věří i v překonání tisícovky závodníků na startu. Po středečním odpoledni bude možná registrace už pouze na místě a to jako obvykle v pátek večer nebo až sobotu ráno přímo v protoru startu a cíle, tedy na litovelském koupališti.

  4. 10. 2012 | Rubrika: Extrémní sport

 • Mistrovství ČR v K-1

  V sobotu 6.10. již od 9 hod dopledne nastoupí do ringu ve sportovní hale Sparty (Podvinný Mlýn) bojovníci o titul mezinárodního Mistra ČR v pravidlech K-1. Bojovat budou junioři, ženy i muži. 

  3. 10. 2012 | Rubrika: Bojové sporty

 • Extrémní Bobr Cup oslaví plnoletost

  Bobr Cup 2012

  Měsíc září právě skončil a přijde první říjnová sobota. Ta je už řadu let spjata v outdoorovém sportu s Litovlí a závodem tříčlenných štafet Free Litovel Bobr Cup. Letošní první sobota v říjnu připadá na šestého a toto datum mají výrazně zakroužkováno ve svém diáři všichni milovníci extrémních závodů.

  1. 10. 2012 | Rubrika: Extrémní sport

 • Miřejovský již mistrem sezony, Galia a KM racing team zlatí

  offroad videoŠestý závod seriálu OffROAD Maraton 2012 se jel uplynulý víkend v Drnovicích v okrese Blansko. Závodníci si do sytosti užili náročné, ale krásné, převážně pískové trati. Své zkušenosti a fyzickou přípravu nejlépe zúročili Martin Miřejovský z Teamu Max 2 na čtyřkolce, Dan Galia z týmu RD racing na motorce a dakarský matador Dušan Randýsek s KM racing teamem, který se speciálem do jednoho litru zvítězil absolutně a celkově druhým Bourákům dal šest kol. Letošní favorit Martin Miřejovský již dva závody před koncem sezony získal titul v kategorii Mistr Quad SP, který obhájil z loňského roku.

  28. 9. 2012 | Rubrika: Motorsport - Offroad a rally

 • Zlaté sprintové finále pro BRT a Michala Matějovského

  AudiLepší společný závěr projektu s technikou DTM si Michal Matějovský a ani celý Bohemia Racing Team přát už ani nemohli. Pilot v rámci Podzimní ceny Masarykova okruhu totiž po páteční vítězné kvalifikaci vyhrál také sobotní i nedělní sprint. Jezdec nyní s exkluzivní průpravou hodlá pokračovat v další závodnické kariéře.

  24. 9. 2012 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • GP Singapore - NEJDELŠÍ ZÁVOD F1 ROKU

  Po napínavých soubojích od zhasnutí červených světel po odmávání šachovnicovou vlajkou si pilot Red Bullu Sebastian Vettel připsal druhé vítězství v sezoně. Pomohla mu k tomu strategie dvou zastávek v boxech. Vettel byl na startu třetí. Začínal na superměkké směsi P Zero Červená a v průběhu závodu dvakrát přezul na měkkou směs P Zero Žlutá. V cíli měl Vettel náskok devíti sekund před Jensonem Buttonem z McLarenu. Ten poprvé k mechanikům zamířil o čtyři kola později než Vettel. Závod byl nejdelší v roce a byl ukončen po vypršení dvouhodinového limitu, aniž by se stihlo odjet všech vypsaných 61 kol.

  24. 9. 2012 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • MS v Adventure Race 2012 - Francie - medailisté jsou v cíli

  Mistry světa jsou Novozélanďané před dvěma Švédskými týmy.
  1. místo Seagate [NZL] 125h40'
  2. místo Thule [SWE] 129h17'
  3. místo Silva [SWE] 130h8'

  Češi jsou v cíli a na vynikajícím 12 místě za 161 h 3'

  23. 9. 2012 | Rubrika: Extrémní sport

 • BRT SE V BRNĚ CHYSTÁ NA FINÁLOVÝ PODNIK SPRINTOVÉ SEZÓNY

  audi BRTPod názvem Masaryk Racing Days - Podzimní cena se na okruhu u Brna koná tradiční závodní víkend, který je také letošní závěrečnou akcí sprintového mistrovství republiky v závodech automobilů na okruzích. Nechybí zde ani Bohemia Racing Team s pilotem Michalem Matějovským, který se chystá se strojem Audi A4 DTM završit svůj dvouletý projekt s nejvyspělejší závodní technologií.

  21. 9. 2012 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • MS v Adventure Race 2012 - Francie - 5. den

  500km; 14.9.-22.9.2012 ; 9 dní NON-STOP; 21 zemí a 73 reprezentačních týmů.

  Thomas Etter z irska si zlomil nohu a tým musel závod ukončit. Naopak jsou závodníci, kteří i se zlomenými žebry pokračují v závodu. V Adventure Race se prostě musíš obětovat pro tým a jen fatální konec motoriky Tě vyřadí ze závodu.
  Seagate [NZL] prošel AT14 dnes ráno a jsou na začátku posledního velkého treku závodu. Stále drží náskok několika hodin před Švédy. Team Thule Adventure [SWE] si drží druhé místo a nevzdali naději na obhajobu titulu Mistrů světa z Austrálie. Kapitán týmu Martin Flinta má tak nateklé nohy, že musel vytrhnout podšívku a rozříznout boty, aby mohl dostat nohy dovnitř. Aby toho nebylo málo týmů není dovoleno v národním parku používat Trekingové hole, což trek velmi ztěžuje.

  20. 9. 2012 | Rubrika: Extrémní sport

 • VELKÁ CENA SINGAPURU a pneu Pirelli

  Silniční okruh s hrbolatým a kluzkým asfaltem, který generuje vážné potíže s přilnavostí.

  Sekvence prvních tří zatáček představuje dvojí změnu směru, což zatěžuje pneumatiky příčně.

  V sedmé zatáčce se v brzdné zóně zpomalí o 190 km/h ze sedmého na třetí rychlostní stupeň.

  19. 9. 2012 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • MS v Adventure Race Francie - 3. a 4. den

  Smůla v podobě Dark Zone na raftu a kajaku postihla favority i Čechy. Čtvrtí Švédové nestihli limit o 10 minut a museli na břeh, kde čekali do rána a ze ztráty 15 minut na medaile bylo rázem 7 hodin. A navíc se příliš nevyspali - mokří, v zimě a ledovém kaňonu. Podobně dopadly další týmy, včetně českého Berghaus Accom Nutrend, kterým se tak vzdálila vysněná 10. pozice a průběžně se pohybují od 11. do 15. místa.

  19. 9. 2012 | Rubrika: Extrémní sport

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.