klusaci_2.jpgklusaci.jpgKolesa.jpg

 • Šampionát ADAC GT uvidíme na autodromu v Mostě!

  Fanoušci rychlých kol a silných výkonných motorů se mohou těšit na další novinku závodního kalendáře mosteckého autodromu. Po úspěšných jednáních s promotérem rozšíří totiž zajímavou a pestrou nabídku už v příštím roce šampionát ADAC GT Masters, mezinárodní seriál závodů upravených supersportovních vozů kategorie GT3 se základnou v Německu.

  29. 11. 2017 | Rubrika: Kam za sportem?

 • „Nikdy to nevzdám" aneb 40. ročník Rallye Dakar je tady!

  Ve čtvrtek 23. listopadu 2017 se vydal na svou další dakarskou pouť český tým South Racing CE, který patří pod křídla globálního týmu stejného jména. Tomáš Ouředníček se tak zúčastní svého pátého Dakaru v silném voze s podporou polotovárního týmu Ford.

  28. 11. 2017 | Rubrika: Motorsport - Offroad a rally

 • Jaký byl letošní Carbonia cup 2017?

  Posledním závodem na autodromu v Mostě skončila další, již sedmá sezóna závodů Carboniacup na okruzích roku 2017.  Letos se představila široká škála různých vozů, formulí a závodních speciálů s jezdci již zkušenými, teamy známých jmen i začínajícími jezdci. Celkově se do seriálu přihlásilo 188 jezdců z devíti států (Česko, Německo, Rakousko, Polsko, Slovensko, Bulharsko, Maďarsko, Itálie a Srbsko) Pro seriál mezinárodních amatérských okruhových závodů je to velice pěkné číslo.

  28. 11. 2017 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • Dakarské přejímky v Le Havre: Macík se loučil s Frantou

  Ve francouzském přístavu Le Havre bylo ve čtvrtek rušno. Dakarské týmy odevzdávaly své závodní speciály. Ty se na obrovském trajektu, největším plovoucím parkovišti s nejcennějším nákladem v celém Atlantickém oceánu, vydají na plavbu směr peruánská Lima. Také tým Big Shock Racing nakonec úspěšně odevzdal pořadatelům závodní i doprovodná vozidla. Mohlo by zdát, že nalodit se na trajekt není nic složitého, ale celý proces Martinovi Macíkovi, pilotovi žluté liazky s číslem 510, jezdci na motocyklu Janu Brabcovi i týmovým mechanikům trval přes 8 hodin. Co se v Le Havre dělo?

  28. 11. 2017 | Rubrika: Motorsport - Offroad a rally

 • Kuba převálcovala Evropu

  Více než dva tisíce diváků do posledního místa zaplnilo pražský Palác Lucerna, aby si nenechali ujít sportovní událost, která nemá v novodobé historii České republiky obdoby. Přihlíželi nelítostným soubojům evropských top boxerů, kteří vyzvali hvězdnou kubánskou reprezentaci. Po dlouhých třiceti letech mohli kubánské boxery vidět v Praze naživo.

  25. 11. 2017 | Rubrika: Bojové sporty

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.