NOE_Polo_cup.jpgKolesa.jpgKP_Beachvoley.jpg

 • Dragon 4 se chystá na závodní tratě

  foto: P. MalýS novou vylepšenou formulí se také letos zapojí do trojice důležitých závodů tým TU Brno Racing na VUT v Brně. Již čtvrtá evoluce monopostu s názvem Dragon absolvuje nyní poslední potřebné testy, po desetiměsíční přestávce od posledního závodu se vylepšený vůz poprvé účastní na konci července FS Germany, jednoho z nejprestižnějších světových podniků svého druhu.

  26. 7. 2014 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • MČR V DREZUŘE SE PO OSMI LETECH VRACÍ DO BRNA NA PANSKOU LÍCHU!

  foto H. Matuška - ilustračníVe dnech 25.-27. července se v Brně na Panské líše uskuteční po osmileté přestávce Mistrovství České republiky v drezuře. Poprvé však Panská lícha přivítá nejlepší drezurní jezdce všech věkových kategorií zároveň. Kdo letos zvítězí v hlavní kategorií – senioři? Obhájí titul Fabrizio Sigismondi, nebo potvrdí svoji skvělou formu ze Světového poháru Šárka Charvátová?

  24. 7. 2014 | Rubrika: Jezdectví

 • Český pohár v triatlonu míří k soutoku do Mělníka

  mělníkŠestý díl Českého poháru v olympijském triatlonu hostí v sobotu 26. července Mělník. Týden po mistrovství republiky v Telči tak budou triatlonisté bojovat v závodě s názvem TRIATHLON MĚLNÍK u soutoku Labe s Vltavou na krásném historickém náměstí Míru i v přilehlých vinicích. Nebudou chybět závody dětí ani Open závod pro ty, kteří se chtějí s triatlonem seznámit.

  24. 7. 2014 | Rubrika: Triatlon

 • V LEDNU NA BĚŽKÁCH, V ZÁŘÍ PO SVÝCH!

  jizerská 50V lednu na běžkách, v září po svých! Také milujete jedinečnost a atmosféru vrcholu zimních dálkových běhů, kterým beze sporu již po více než 40 let je Jizerská 50? Přijde Vám škoda, že běžky můžete ze sklepů díky českým klimatickým podmínkám vytáhnout jen na pár týdnů v roce? Právě pro Vás organizátoři připravili letní přípravu v podobě nové disciplíny. Dne 13. září se z Bedřichova v Jizerských horách uskuteční běžecké závody na 23 a 10 kilometrů po stopách tradiční zimní části - Jizerská 50 RUN.

  24. 7. 2014 | Rubrika: Běžecké závody

 • IBIS PILSENMAN 2014

  Startuje další ročník oblíbeného závodu IBIS Pilsenman 2014
  1 km plavání - 2,4 km přeběh - 9 km kajak - 42 km MTB a 14 km běhu 

  plavaniOd května mají všichni zájemci z řad sportovců možnost přihlásit se do závodu IBIS Pilsenman 2014. Již 12. ročník tradiční sportovní akce se uskuteční v sobotu 16. srpna 2014 na louce u sv. Jiří v Plzni Doubravce. Start závodu proběhne v 10 hodin u Boleveckého rybníka. Závodníci si mohou vybrat ze dvou variant - terénního kvadriatlonu nebo lehčího triatlonu.
  Terénní kvadriatlon IBIS Pilsenman se skládá z 1 km plavání, 2,4 km běhu, 9 km jízdy na lodi, 42 km horského kola a 14 km běhu včetně několika brodů. Závod bude probíhat v kategorii jednotlivců nebo dvojic.

  23. 7. 2014 | Rubrika: Extrémní sport

 • Z premiéry se čtvrtým místem!

  bajaMladá posádka KM Racingu je spokojená, že na Baja Aragon důkladně otestovala kamion Liaz i sama sebe. Shodný program jako v sobotu čekal závěrečný den na víkendové Baja Aragon posádku Martin Macík mladší, Marian Orlický a Jakub First. V okolí španělského města Teruel však trojici v kabině liazky opustilo štěstí. Češi v podniku Světového poháru FIA v rally Cross Country a ve své  soutěžní premiéře klesli kvůli technické závadě z druhého místa na konečnou čtvrtou příčku.

  23. 7. 2014 | Rubrika: Motorsport - Offroad a rally

 • Za titul jsem ohromně rád, říká čerstvý šampion Švarc

  ŠvarcPřemysl Švarc vybojoval v Telči svůj premiérový titul mistra České republiky v olympijském triatlonu. V historickém centru překrásného města porazil i svého reprezentačního kolegu Jana Čelůstku. Letos se mu podle jeho slov zatím nepovedl žádný super závod. I proto si tohoto vítězství ohromně cení. Více už v rozhovoru.

  23. 7. 2014 | Rubrika: Triatlon

 • Czech Bowl 2014 - Finále ligy amerického fotbalu

  Czech BowlFinále ČLAF se letos vrátilo do Prahy. V Synot Tip Areně se proti sobě postavili Prague Black Panters a Příbram Bobcats. Podle očekávání nenechali PBP nic náhodě a již od počátku systematicky drtili svého soupeře. Tomu odpovídalo i konečné skore 40:0. Přes výraznou převahu PBP se Bobcats snažili až do poslední chvíle nedat soupeři nic zadarmo.

  22. 7. 2014 | Rubrika: Fotoreport

 • Švarc v krásné Telči urval před Čelůstkou titul mistra republiky

  triatlonV historickém centru Telče se bojovalo o tituly národních šampionů v olympijském triatlonu. V místech, která jsou na seznamu UNESCO, se mistry republiky stali Vendula Frintová a Přemysl Švarc. Zatímco Frintová zvítězila suverénním způsobem, mezi muži to bylo podstatně vyrovnanější a Švarc porazil svého reprezentačního kolegu Jana Čelůstku o 11 vteřin a vystřídal ho na pomyslném trůnu.

  21. 7. 2014 | Rubrika: Triatlon

 • Český tým skončil na lakrosovém MS čtrnáctý

  laxV posledním našem zápase mistrovství, ve kterém se hrálo o třinácté místo, náš tým bohužel podlehl Finsku, a obsadil tak čtrnácté místo z 38 účastnických zemí. Finové většinu zápasu vedli, na začátku poslední periody dokonce o sedm branek, a pokus o zvrat zápasu v poslední periodě se našemu týmu nepodařil, i když výrazné vedení Finů se nám zmenšit povedlo.

  21. 7. 2014 | Rubrika: Míčové sporty

 • Drsné převýšení Krušnomana triatlonistům zatopilo

  TruhlářSportovní areál Klíny v Krušných horách v sobotu hostil čtvrtý díl Českého poháru Xterra. A závod s názvem Xterra Krušnoman Klíny - Triathlon dal všem triatletům pořádně zabrat. V náročném horském terénu se závodníci elitních kategorií museli vyrovnat s převýšením 2100 metrů. Z vítězství se radovali Luboš Truhlář a Lenka Cibulková.

  21. 7. 2014 | Rubrika: Triatlon

 • Mirek Zapletal vybojoval sedmé místo na Baja Aragon 2014

  Španělské město Teruel nás přivítalo dusnou atmosférou. Čtyřicetistupňové vedro trápilo všechny účastníky až do pátečního večerního prologu. Ten byl odstartován po 19 hodině. Na trať dlouhou 6,5 kilometru vyrazilo téměř padesát vozů. Sešla se zde světová špička cross countryových závodů. Mirek Zapletal s Bartkem Bobou vyrazili na trať s číslem šest. Trasa prologu vedla v nádherné krajině, v blízkosti skalnaté trhliny nad Teruelem.  Před startem se zvedl velký vítr a obloha se rychle zatahovala. Když tratí projížděl Vladimir Vasilyev přišla bouřka. Po průjezdu Mirka Zapletala začalo pršet a potom nás nebe zasypalo hromadou krup. Původně prašná trať se rychle změnila v rozbahněnou bažinu a zbývající jezdce pěkně potrápila. Naše posádka se umístila na čtrnáctém místě. Sobotní ráno bylo příjemně chladné. Jezdce čekaly dvě rychlostní zkoušky dlouhé 116 a 217 kilometrů. Trať vedla po prašných cestách, měla hodně rovných rychlých pasáží, které se střídaly s průjezdy koryty řek.  Naše posádka zvládla záludnosti trati bez velkých problémů, došlo k poškození předního ramena a manžety na poloose.  Tyto součásti byly v servisním čase vyměněny a vůz může v pořádku vyrazit do nedělní části závodu. Mirek Zapletal a Bartek Boba jsou po sobotní části závodu na 9. místě.

  21. 7. 2014 | Rubrika: Motorsport - Offroad a rally

 • Za vítězství nad Švýcary jsme zaplatili ztrátou dvou hráčů

  laxV dnešním brzkém ranním zápase jsme se se český tým utkal s nám dosud nepříliš známým soupeřem, a to se Švýcarskem. I když utkání začalo pro naše barvy příznivě, dvěma góly Skály a Došlého v první čtvrtině, bylo jasné, že se nemůžeme předčasně radovat. Češi přece jen působili v šestém utkání v sedmi dnech poněkud unaveně a pohyb v útoku nebyl tak rychlý, jak by měl být.

  18. 7. 2014 | Rubrika: Míčové sporty

 • V historickém centru Telče se rozhodne o titulech mistrů ČR

  VabroušekV Telči se v sobotu 19. července bude bojovat o tituly mistrů republiky v olympijském triatlonu. V centru tohoto nádherného historického města, které je na seznamu UNESCO, se koná závod s názvem Triatlon Telč 2014. Ten je pátým závodem Českého poháru a zároveň národním šampionátem.

  17. 7. 2014 | Rubrika: Triatlon

 • 2. Rallye Krušné hory 2014

  ilustračníVonka Racing tým zve všechny fanoušky, na pátou rallye Českomoravského poháru "Rallye Krušné hory 2014", která proběhne 19.července 2014.

  Pro všechny z nás to budou nové tratě, a to zhruba 20 kilometrů vzdušnou čarou ve vzdáleném Litvínově, od místa původně plánované rallye.

  17. 7. 2014 | Rubrika: Motorsport - Offroad a rally

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.