NOE_Polo_cup.jpgKolesa.jpgKP_Beachvoley.jpg

 • Jezdci stáje Charouz Racing System a krásky z České Miss

  Sport a krása, to je spojení, které zaručeně přitáhne pozornost. Stejně tak tomu bylo v Praga Aréně, kde se sešli jezdci Charouz Racing System, historicky první české stáje v seriálu Formule 2, a nejkrásnější dívky ze soutěže Česká Miss. Nechyběli zajíčci Playboy, sexy hostesky a samozřejmě ani partneři týmu či zástupci médií. Ti všichni si užili odpoledne plné dobrého jídla, pití, zábavy a závodů na motokárách.

  8. 6. 2018 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • Carboniacup jede na Mogyoród ke třetí štaci

  Již třetí letošní klání čeká na účastníky Carboniacupu, který se tak podívá už podruhé do Maďarska, kde poblíž Mogyorógu na velmi známém okruhu Hungaroring okusí zdejší asfalt, který od roku 1986 hostí závody F1. V poslední době se sem přestěhovaly i další závody FIA, třeba zrovna u nás velmi populární závody kamionů. Na 4381m dlouhé trati sice jezdci rekord Michaela Schumachera zřejmě nepřekonají, nicméně se na závody na této velmi známé trati moc těší a přihlášených je zatím okolo 70 vozů, včetně formulí, kde pojedou třeba Chorvati s formulemi Predator. Z domácích jezdců se předvedou Michal Rebreš s Alfou Romeo,  A. Somogyi s VW Golf, nebo Bulhar M. Petkov na Van Diemen RF02.

  8. 6. 2018 | Rubrika: Kam za sportem?

 • Březina u Křtin přivítala hráče koňského póla z 8 zemí

  Od pátku do neděle 1. až 3. června se na Farmě Noe v Březině u Křtin konal první mezinárodní turnaj v koňském pólu letošní sezóny NOE POLO CUP. Proti sobě nastoupilo pět družstev, kdy se hráči z České republiky, Slovenska, Rakouska, Maďarska, Dánska, Německa, USA a Malajsie utkali ve vzájemných zápasech. Jednalo se o dosud nejlépe obsazený turnaj s mezinárodní účastí, jaký se kdy v České republice hrál. Utkání řídil argentinský rozhodčí Augustin Octavio Navarro, který se celý život věnuje tomuto sportu doma v Argentině.

  8. 6. 2018 | Rubrika: Další zprávy

 • Superbiky po 6 letech v Brně.

  O víkendu se na brněnský okruh po šesti letech opět vrátí závody mistrovství světa superbiků. Po MOTO GP se jedná o druhou nejprestižnější motocyklovou soutěž, ve které jezdci závodí na sériově vyráběných motocyklech. Pro Ondřeje Ježka, brněnského rodáka a jediného českého zástupce v šampionátu, bude start na domácí půdě důležitý. „Brněnský závod je pro mě v letošní sezóně událostí číslo 1. Těším se na kotel domácích fanoušků na tribuně C. A také na trať, na které jsem začínal. Na minibikové motorce jsem tu jako malý drandil dvakrát týdně. A jsem šťastný, že se teď podařilo superbiky do Brna vrátit,“ říká Ondřej Ježek. Před startem oficiálního programu budou mít příznivci sportovních motocyklů jedinečnou šanci potkat se s Ondrou Ježkem a jeho kolegy, tvořícími světovou superbikovou špičku, na poněkud netradičním místě. Bikeři si to ve čtvrtek rozdají na jet surfech, prknech s motorovým pohonem, na Brněnské přehradě.

  5. 6. 2018 | Rubrika: Kam za sportem?

 • Stříbro z mistrovství světa si přivezl Viktor Teplý

  Mistrovství světa třídy D-One se odjelo od 31. 5. do 3. 6. na Wolfgangsee za účasti 40 lodí. Viktor Teplý má stříbrnou medaili, Ondřej Teplý je čtvrtý, Michael Maier pátý a Marek Bachtík devátý.

  5. 6. 2018 | Rubrika: Voda a jachting

 • Fiesta Balloon Jam

  Příznivci balónového létání se sešli na tradičním, již 18. setkání balonů Brnem - Balloon Jam 2018Od 1. do 3. června 2018 létali balony nad Brnem a Brněnskou přehradou.  Diváci i letci si tak mohli užít úchvatné společné starty a lety pestrobarevných balónů nad Brnem. K vidění byly různě velké balónové koše, prohlídka nafouknutého horkovzdušného balónu jakou provádí jen pilot při přípravě před letem, a také upoutaný balón, kdy mohli děti zažít pocit z letu balónem. Poutavou fotoreportáž z akce připravila Martina Burianová.

  5. 6. 2018 | Rubrika: Fotoreport

 • MotoSurf WorldCup opět v Brně!

  Zní to neuvěřitelně, ale je to tak. Druhý červnový víkend, 7.-9. června, bude město Brno patřit motorsportu a ohňostrojům. Do moravské metropole zavítají hned dva světové šampionáty, jejichž programy se protnou. Na Brněnské přehradě zahájí sezónu 2018 MotoSurf WorldCup – mistrovství světa v motorovém surfingu, kde se na trati mezi bójemi můžeme těšit hned na několik známých osobností. Titul mistra světa v pánské kategorii bude obhajovat závodník Moto3 Jakub Kornfeil a o své první pódium v sérii zabojuje také bývalý hráč New York Rangers Petr Průcha. Mezi ženami bude světovou korunu obhajovat krásná Martina Bravencová, kterou vyzve například sedminásobná mistryně světa vodních skútrů Anya Colley nebo šampionka z roku 2016 – brněnská závodnice Aneta Šacherová. Závodní víkend bude trvat od čtvrtka do soboty, kdy budou vítězové dekorováni v rámci ohňostrojové show STAROBRNO IGNIS BRUNENSIS v přístavišti na Prýglu. 

  5. 6. 2018 | Rubrika: Kam za sportem?

 • Hořké Mugello Jakuba Kornfeila

  Velká cena Itálie 2018 na okruhu v Mugellu zůstane v paměti Jakuba Kornfeila zapsaná jako extra nepodařená. Náš závodník měl skvělé volné tréninky. V kvalifikaci se mu ale nevedlo a stejné to bylo bohužel také v závodě.

  4. 6. 2018 | Rubrika: Motorsport - motocykly

 • Když to nevyjde...

  Jakub Kornfeil se po Velké ceně Francie těšil ze skvělé kvalifikace, slušného výsledku v závodě a také velkého zájmu fanoušků a médií díky svému dnes už legendárnímu skoku. Před Velkou cenou Itálie na okruhu v Mugellu se mu pak dostalo velké pocty, když vedení závodního oddělení továrny KTM předalo našemu jezdci podepsaný dres trojnásobného mistra světa v motokrosu Jeffreyho Herlingse, který rovněž startuje s číslem 84.

  2. 6. 2018 | Rubrika: Motorsport - motocykly

 • MČR v olympijském triatlonu 2018

  Prostředí Brněnské přehrady bylo dne 27. května dějištěm jednoho z vrcholů triatlonové sezóny. Uskutečnil se zde 26. ročník závodu Triatholon Superprestigekterý byl v minulosit součástí Evropského poháru. Letos se při něm bojovalo o mistrovské tituly v rámci Mezinárodního mistrovství ČR v olympijském triatlonu (1,5 km plavání, 40 km cyklistika, 10 km běh), ale také o body do Českého Poháru. Závod byl také zařazen do Slovenského Poháru. Závod žen suveréně ovládla Vendula Frintová, titul mezi muži vybojoval Jan Čelůstka. Fotoreportáž Kateřiny Pavlíčkové je mixem fotek ze závodu dorostenců a juniorů a ze závodu mužů a žen.

  2. 6. 2018 | Rubrika: Fotoreport

 • Kvalifikace na Velkou pardubickou 2018 ještě jednou

  Dostihový den na pardubickém závodišti přinesl celou řadu skvělých dostihů s vyvrcholením při 1. kvalifikaci na Velkou pardubickou. Skvělou fotoreportáž připravila Andrea Zavadilová. Tyhle fotky si opravdu nenechte ujít!

  1. 6. 2018 | Rubrika: Fotoreport

 • Jezdci Octavia Cupu se připojili k oslavám Společného století

  Závodní víkend na rakouském okruhu Red Bull Ring se nenesl jen v duchu závodění. Jezdci Octavia Cupu, jejich týmy mechaniků, kolegové, fanoušci a rodinní příslušníci také hrdě nosili české vlajky v rámci oslav Společného století. Jde o mezirezortní projekt napříč ministerstvy a dalšími institucemi, ke kterým se OC připojuje. „Česká a Slovenská republika letos společně oslaví sto let své samostatnosti. Také pro nás sportovce je velkou ctí připojit své gratulace,“ říká závodník a mistr Evropy cestovních vozů z roku 2015 Michal Matějovský, který měl samolepkou s logem Společného století po celý víkend vyzdobenou kapotu své závodní octavie. 

  1. 6. 2018 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • Více písku, méně přejezdů. Tak má vypadat Dakar 2019!

  Zástupci A.S.O v úterý na Žižkovském vysílači poodkryli své plány pro příští ročník nejznámějšího dálkového závodu světa rallye Dakar. Závodit se bude pouze na území Peru a s částečnou úpravou pravidel. V Týmu Tatra Buggyra Racing převládá nad oznámenou trasou spokojenost.

  1. 6. 2018 | Rubrika: Motorsport - Offroad a rally

 • 1. kvalifikace na Velkou pardubickou 2018

  Vítěz loňské Velké pardubické, No Time To Lose s žokejem Kratochvílem v sedle nestačil v závěru 1. kvalifikace na sedmiletého ryzáka Talenta s žokejem Jiřím Kouskem. Svěřenec trenérky Hany Kabelkové  porazil čtveřici koní trenéra Josefa Váni včetně šampiona poslední Velké. Fotoreportáž z dostihového odpoledne připravila Lenka Sklenáková.

  31. 5. 2018 | Rubrika: Fotoreport

 • Bratři Viktor a Ondřej Teplý budou závodit proti sobě

  Ve čtvrtek 31. 5. začíná v Rakousku na Wolfgangsee mistrovství světa – D-One Gold Cup 2018, kde se očekává účast 50 lodí. Čerstvý mistr republiky v této třídě, olympionik třídy Laser Viktor Teplý nebude chybět a ani jeho bratr a reprezentační kolega ve třídě Finn Ondřej Teplý. Máme se tedy na co těšit.

  31. 5. 2018 | Rubrika: Voda a jachting

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.