Motosurf_Jedovnice.jpgLS_1kval.jpgVS_Revival_22.jpg

 • Mostecký Autodrom představil kalendář akcí pro rok 2017

  Truck PrixNa řadu novinek se mohou těšit v příštím roce návštěvníci mosteckého autodromu. Novou sezonu obohatí několik premiér. Atraktivní podívanou bude bezesporu květnový závodní víkend historických automobilů. Nebudou mezi nimi chybět ani monoposty F1, jež se účastnily velkých cen do roku 1965. Repertoár jezdeckých soubojů na okruhu v Mostě pak nově zpestří začátkem října také evropský pohár cestovních vozů FIA European Touring Car Cup (ETCC). Chybět pochopitelně nemůže Czech Truck Prix, závod evropského šampionátu okruhových tahačů European Truck Racing Championship (ETRC), který má v Mostě dlouholetou tradici. Začátkem září 2017 autodrom oslaví jubileum, truckerské týmy přivítá už po pětadvacáté.

  6. 12. 2016 | Rubrika: Kam za sportem?

 • Česká posádka v Extreme Sailing Series

  Foto: Martina BarnetováS velkou radostí můžeme všem příznivcům týmu MASTERLAN oznámit, že posádka David Křížek a Milan Harmáček se jako první český tým v historii zúčastní Extreme Sailing Series™. K oznámení oficiálního zařazení třídy Flying Phantom do této nesmírně prestižní série závodů došlo včera večer na mezinárodní výstave Salon Nautique v Paříži.

  6. 12. 2016 | Rubrika: Voda a jachting

 • Autodrom se seriálem Octavia Cup na veletrhu v Essenu

  EssenSpolečnost AUTODROM MOST představuje v těchto dnech své služby a produkty návštěvníkům jedné z nejprestižnějších evropských motoristických přehlídek Essen Motor Show. Stejně jako v loňském roce autodrom spolupracuje při prezentaci ve společném stánku na věhlasném německém veletrhu s okruhovým seriálem Octavia Cup, který má letos za sebou obnovenou premiéru a nyní se intenzivně připravuje na další ročník.

  1. 12. 2016 | Rubrika: Další zprávy

 • ETCC bude mít v příštím roce premiéru v Mostě!

  ETCC - FulínEvropský pohár cestovních vozů FIA European Touring Car Cup  (ETCC) bude mít v příštím roce premiéru na mosteckém autodromu. Závodním víkendem v Mostě ve dnech 6. - 8. října navíc nový ročník seriálu vyvrcholí. Lze tak očekávat, že finále přinese napínavé souboje jezdců o celkové vítězství. Lákadlem pro fanoušky bude i pokračování letos obnoveného okruhového seriálu Octavia Cup, který ve stejném termínu jako ETCC v Mostě rovněž završí sezonu 2017.

  1. 12. 2016 | Rubrika: Kam za sportem?

 • Gerhard Ittner získal ocenění Autoklubu ČR

  IttnerBývalý sportovní ředitel mosteckého autodromu Gerhard Ittner se dočkal ocenění za dlouholetou práci v oblasti motoristického sportu. Z rukou prezidenta Autoklubu ČR (AČR) převzal odznak Granátový lev. „Odznak je celý ze zlata a Prezídium Autoklubu ČR jej uděluje jako nejvyšší možné poděkování při valné hromadě, která se koná každé čtyři roky,“ vysvětlila Klára Sobotková z mediální sekce AČR.

  30. 11. 2016 | Rubrika: Další zprávy

 • Královnou triatlonu je Vendula Frintová

  FrintováV krásném prostředí libereckého hotelu se v sobotu 26.11. odehrál galavečer slavnostního ceremoniálu nejlepších triatlonistů v rámci aquatlonu, terénního, dlouhého a krátkého triatlonu. Proběhlo vyhlášení trenéra roku a ankety Krále triatlonu.

  30. 11. 2016 | Rubrika: Triatlon

 • TRIPRAGUE SE STAL CHALLENGEPRAGUE

  Lenka KovářováRozhovor s Lenkou Kovářovou, předsedkyní České Triatlonové Asociace na téma TRIPrague=CHALLENGEPRAGUE

  25. 11. 2016 | Rubrika: Triatlon

 • Zimní jízdy po okruhu pokračují v prosinci, zpestří je LOUDA CUP

  Zimní jízdyVolné jízdy vlastním vozem po závodním okruhu mosteckého autodromu pro veřejnost The Most Winter Challenge pokračují dvěma termíny v prosinci. Prověřit své řidičské umění a chování svého vozu při jízdě na dráze motorističtí fanoušci mohou už v pátek 2. prosince. Další příležitost pak budou mít v sobotu 17. prosince, kdy se zároveň mohou přihlásit do jednokolového, odlehčeně pojatého závodu amatérských jezdců LOUDA CUP.

  25. 11. 2016 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • TRIPrague součástí světové triatlonové série CHALLENGEFAMILY

  challengepragueV roce 2015 se v Praze poprvé odehrál triatlonový závod TRIPrague a ihned se stal jedním z největších a v každém případě nejspektakulárnějších triatlonů v České republice. Pro rok 2017 TRIPrague přepisuje svou historii a stává se součástí světové triatlonové série CHALLENGEFAMILY. Změní své jméno na CHALLENGEPRAGUE.

  23. 11. 2016 | Rubrika: Triatlon

 • Mostecký autodrom nabízí originální vánoční dárek.

  Autodrom MostSpolečnost AUTODROM MOST má inspiraci pro nadcházející vánoční období. Nabízí originální vouchery, jimiž lze mile překvapit pod stromečkem své blízké, přátele či zákazníky. Kromě v zimě více než praktického dárku – kvalitních teplých závodních ponožek ve třech barevných a designových provedeních – totiž poukazy obsahují i přímý nebo zprostředkovaný motoristický zážitek na závodní dráze a plochách pro výcvik bezpečné jízdy autodromu.

  22. 11. 2016 | Rubrika: Další zprávy

 • Vyhlášení Krále triatlonu proběhne letos v Liberci

  ČelůstkaDo libereckého Grandhotelu Zlatý Lev se 26.11. sjedou nejlepší triatlonisté a triatlonistky z tuzemských pohárových klání v rámci Českého poháru. Vrcholem galavečera bude vyhlášení ankety Král triatlonu.

  21. 11. 2016 | Rubrika: Kam za sportem?

 • Red Bull ESA 2016

  Kredit: Joerg Mitter a Balazs Gardi pro Red Bull Content Pool.Po obloze se čtyři piloti současně řítí rychlostí až 258 km/hod, ve speciálním obleku proletí po seskoku z vrtulníku čtyři vzdušné brány a svůj let zakončí přistáním na padáku. To je nejrychlejší disciplína v bezmotorovém létání - Red Bull Esa - wingsuit four-cross slalom.

  20. 11. 2016 | Rubrika: Extrémní sport

 • Libor Podmol se po zranění vrátí na FMX Gladiator Games

  PodmolPo pěti týdnech léčení pomocí alternativních metod se Libor Podmol v sobotu představí na FMX Gladiator Games. Nejočekávanější akce domácí freestyle motokrosové scény vypukne v pražské O2 aréně už v sobotu 19. listopadu v 19:30, ale již od 16 hodin budou diváci vpuštěni do haly a dostanou možnost projít si jezdeckou plochu i zázemí, potkat se s jezdci. Kromě domácí špičky se představí také světoví jezdci – Nate Adams nebo Adam Jones. Libor Podmol, který si zlomil klíční kost při závodě mistrovství světa v lotyšské Rize, definitivně potvrdil svou účast. „Udělal jsem všechno pro to, abych byl na moji srdcovou akci připravený,“ prohlásil letošní vítěz X-Games, který během gladiátorské show představí svou novou knížku Deník Libora Podmola. Kmotrem bude „adrenalinový“ šéfkuchař Zdeněk Pohlreich

  18. 11. 2016 | Rubrika: Kam za sportem?

 • K týmu e-sportfoto.cz se připojila nová fotografka

  foto: K. PavlíčkováNovou posilou redakčního týmu je fotografka Kateřina Pavlíčková

  17. 11. 2016 | Rubrika: Další zprávy

 • Martin Macík Jr. a Lukáš Kvapil již balí na Rallye Dakar

  Martin Macík jr.Další ročník Rallye Dakar poprvé v historii odstartuje z Paraguaye. V kabině nového závodního kamionu Liaz s číslem 518 zasedne osvědčená sestava, pilot Martin Macík Jr., navigátor František Tomášek a mechanik Michal Mrkva. Posádka žluto černé liazky odjede do Jižní Ameriky pod křídly nového týmu BIG SHOCK RACING. Poprvé se přidá také Lukáš Kvapil, který slavný závod zdolá na motocyklu. Finální přípravy jsou v plném proudu, probíhá závěrečná fáze náročného tréninku zaměřeného na výkon ve vysokých nadmořských výškách. Technika je připravena na listopadovou plavbu do Buenos Aires.     

  17. 11. 2016 | Rubrika: Motorsport - Offroad a rally

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.