Tomicek23.jpgDTM_RED.jpg4.kvalifikace na VP.jpg

 • ELMS Silverstone: Lijákem proplul nejlépe tým Jota Sport

  le mansPo loňské mnoho nepovedené sezóně European Le Mans Series, kdy jsme se dočkali i zrušeného závodu v Brně, se opět prototypy a GT vozy postavily na start závodu v Silverstonu, kde se čekal pěkný souboj 23 vozů.

  Kvalifikační tréninky ovládl prototyp stáje Jota Sport s posádkou Dolan-Turvey a Zytekem Z11SN Nissan. Ve velmi početně obsazené skupině LMGTE se pak nejlépe kvalifikace povedla týmu RAM s Ferrari F458 Italia.

  15. 4. 2013 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • Těšte se na běh přímo na náměstí i sladké medaile

  aquatlonPo závodě v Praze se seriál Českého poháru v aquatlonu pořádaný Českou triatlonovou asociací uskuteční v Liberci. Příznivci plavání a běhu změří síly v sobotu 13. dubna. První část proběhne v libereckém padesátimetrovém bazénu, běhat se bude na náměstí. Liberecký závod je čtvrtým pokračováním oblíbeného seriálu.

  12. 4. 2013 | Rubrika: Triatlon

 • Seriál Velkých cen F1 pokračuje v Číně

  LotusČína je třetím podnikem aktuálního ročníku mistrovství světa vozů formule 1. Povrch trati zde není příliš drsný, je pouze o něco náročnější než asfalt v Melbourne. Charakter okruhu jako takový však již na pneumatiky klade velké nároky. Očekávat můžeme teploty vzduchu pohybující se mezi 15 a 23°C. Trať by pak měla být zahřátá v intervalu 15 a 30°C. Vlastnosti čínského okruhu dávají vyniknout strategii kolem pneumatik. Stejně jako před rokem bude oblíbená taktika dvou nebo tří pitstopů. Na konci hlavní rovinky vozy brzdí z rychlosti 315km/h až na 65km/h, a to na vzdálenosti pouhých 130 metrů. Brzdné přetížení se rovná 5G. Podobně velkým deceleračním silám jsou pneumatiky vystaveny pouze několikrát v roce. 

  12. 4. 2013 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • Loprais ukázal revoluční dakarskou Tatru!

  LopraisAleš Loprais prezentoval nový dakarský speciál. Jeho InstaForex Loprais Team se navíc spojuje s aktuálně nejúspěšnější českou truckracingovou stájí MKR Technology. Cíl je jasný - společně dobýt slavný Dakar a před ním ruskou Silk Way Rallye.

  10. 4. 2013 | Rubrika: Motorsport - Offroad a rally

 • Petra Kuříková a Jan Čelůstka ovládli mistrovství republiky

  bazénFavorizovaní Petra Kuříková a Jan Čelůstka ovládli pražské mistrovství republiky v aquatlonu a stali se národními šampiony. Závod v metropoli přilákal v rámci Českého poháru v aquatlonu rekordní počet 258 startujících. Plavecká část byla v Podolí a běh na atletickém stadionu Na Děkance.

  8. 4. 2013 | Rubrika: Triatlon

 • Pavilon F na Autosalonu v Brně ovládne nyní MotorMIX

  motormix11. ročník veletrhu Autosalon Brno 2013 má za sebou již úvodní dva dny, ale právě nyní jej čeká největší nápor. Tedy víkendový vrchol, kdy lze očekávat zcela největší nával. Odhad pátečních návštěv hovoří o řádově až 15 tisících návštěvníků nejen z Brna a Moravy, takže pavilony P a F byly po celý den slušně zaplněny obdivovateli nových, ale i třeba závodních aut. Výstavka závodních specálů, organizovaná MotorMIXem, se pak od pátečního večera opět rozrostla a tak v pavilonu F nyní dominují "závoďaky", jejichž počet již přesáhl 50 kusů.

  6. 4. 2013 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • Vodičková letos v Česku nejspíš závodit nebude

  VodičkováČeská reprezentantka Radka Vodičková se o víkendu postaví na start úvodního závodu Světové triatlonové série v Aucklandu na Novém Zélandu. Na závod se těší, ale dobře ví, že do vrcholné formy má ještě daleko. I proto by byla ráda, kdyby dokončila nejhůře na 23. místě.

  5. 4. 2013 | Rubrika: Triatlon

 • Na Autosalonu se objeví také šestice závodních Lotusů

  autodromStánky vystavovatelů na 11. ročníku veletrhu Autosalon Brno 2013 již rostou a ve středu přichází hlavní den navážení vlastních exponátů, tedy automobilů různých značek. Na výstavce závodních vozů současnosti i minulosti, která bude k vidění v pavilonu F a kterou pořádá BVV ve spolupráci s MotorMIXem a jeho šéfem Pavlem Jelínkem, se nakonec objeví několik dalších moderních speciálů. Bude se jednat o zcela nové BMW M3 E92 GT4 a o flotilu dokonce šesti Lotusů. Počet vystavených závodních vozů zde se tak blíží čtyřem desítkám, přičemž další závodní vozy budou k vidění na dalších místech veletrhu.

  3. 4. 2013 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • Praha se těší na nejpočetnější aquatlon v Evropě

  aquatlonV sobotu 6. dubna se v Praze koná závod s názvem Aquatlon Praha 2013, který podle všeho bude nejpočetnějším aquatlonovým závodem na evropské půdě. Kombinace plavání a běhu láká profesionály i amatéry všech věkových kategorií a na závod v české metropoli je čtyři dny před startem přihlášeno přes 260 sportovců.

  3. 4. 2013 | Rubrika: Triatlon

 • !!! změna termínu (definitivní) kvůli nečasu...

  primaveraTermín tradičního závodu, zahajujícího cyklistické jaro, musel být dnes podruhé (a letos definitivně) posunut na sobotu 13. 4. 2013. 

  29. 3. 2013 | Rubrika: Cyklistika

 • VETTEL SI V MALAJSII DOJEL PRO VÍTĚZSTVÍ

  VettelPilot Red Bullu Sebastian Vettel po nervy drásající bitvě s kolegou Markem Webberem získal své první vítězství v sezoně. Oba jezdci v průběhu závodu nasadili hned tři různé směsi Pirelli. Každý ovšem směsi hladkých pneumatik využíval v jinou dobu.

  28. 3. 2013 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • V Praze se po Velikonocích rozhodne o mistrech v aquatlonu

  aquatlon sobotu 6. dubna se v Praze koná třetí díl Českého poháru v aquatlonu, který pořádá Česká triatlonová asociace. Závod s názvem Aquatlon Praha 2013 bude zároveň mistrovstvím republiky a vítězové se stanou národními šampiony. O závod, který je kombinací plavání a běhu, je už v tuto chvíli velký zájem a ve startovní listině figuruje přes 200 jmen.

  27. 3. 2013 | Rubrika: Triatlon

 • Mrazivému závodu dominovali Vágner, Liška a WINGS team

  offroad maratonÚvodní díl seriálu OffROAD Maraton 2013 se jel uplynulou sobotu v Mohelnici na severní Moravě. Pouze dvoukilometrová, ale náročná trať se střídajícím se stoupáníma klesáním, dala za mrazivého počasí zabrat všem jezdcům. Absolutní prvenství nakonec slavili čtyřkolkář Michal Vágner, motorkář Ondřej Liška a automobilový WINGS team se svým Broučkem.

  26. 3. 2013 | Rubrika: Motorsport - Offroad a rally

 • V EXTRALIZE SE FANDÍ HLASITOSTÍ TAKŘKA 120 DECIBELŮ

  měření hlasitostiJako u startujícího letadla si mohou připadat hokejisté na některých extraligových stadionech během letošního play off. Právě tak hlasitě totiž dokážou fandit hokejoví příznivci. Partner extraligy Radegast vyslal na všechny stadiony, které letos zažily čtvrtfinále play off, měřiče s hlukoměrem. Absolutně nejhlasitější byli příznivci HC Vítkovice Steel, kteří rozhodující gól v prodloužení proti PSG Zlín oslavili hlasitostí 119,3 decibelů. Těšit se tak mohou nejen na titul „Nejhlasitější fanoušci play off", ale také na odměnu v podobě 1193 správně hořkých piv Radegast.

  22. 3. 2013 | Rubrika: Zimní sporty

 • OffROAD Maraton zahajuje sezonu 2013 v Mohelnici

  offroadmaratonPrvní závod čtrnáctého ročníku OffROAD Maratonu se jede již tuto sobotu 23. března 2013 v Mohelnici - Křemačově na severní Moravě. Na závodníky terénních aut, motorek a čtyřkolek, od dětských až po veteránské kategorie, čeká oblíbená a náročnější trať, která má i téměř trialové sekce. Na startu nebudou chybět favorité a mistři loňské sezony, kteří se včetně fanoušků mohou těšit na pořádně mokrou jízdu plnou bláta a klouzaček.

  19. 3. 2013 | Rubrika: Motorsport - Offroad a rally

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.