Motosurf_Jedovnice.jpgLS_1kval.jpgVS_Revival_22.jpg

 • Vítězný tanec Buggyry rozzářil autodrom Most

  Závody FIA Truck Racing Championship přivítal, jako každoročně autodrom Most po letní pauze po Nürnburgringu, v čele s novým vedením autodromu, kterého práce byla vidět téměř na každém kroku.
  Velmi početné divácké návštěvy předčily očekávání, ale diváci neodcházeli s prázdnou, pěkný zážitek ze závodů, možnost se nechat, popřípadě i řídit závodní speciál na polygonu, či se svézt BVP vozidlem, nebo si zajít se podívat přímo na startovní rošt závodů FIA Truck. Exhibiční jízdy série Boss GP předvedla v neděli i Veronika Cichá s Dallarou GP2.

  3. 9. 2015 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • Martin Macík vyhrál závod Baja Poland

  Macík - Baja PolandTým KM Racing splnil slib. Ze závodu Baja Poland si posádka kamionu ve složení Martin Macík, František Tomášek a Michal Mrkva veze zlato. Lukáš Kvapil na motocyklu v závěru závodu dohnal pád z první etapy a skončil celkově šestý. O víkendu budou mít čeští fanoušci rallye jedinečnou možnost potkat se s oběma jezdci týmu KM Racing osobně.  

  3. 9. 2015 | Rubrika: Motorsport - Offroad a rally

 • Reprezentanti Ondřej a Viktor Teplí na MČR v jachtingu na Lipně

  finn - foto: A- ČernáO parném víkendu 28.–30. 8. se na Lipně v Černé v Pošumaví jelo mezinárodní mistrovství republiky lodních tříd Finn a Devoti One. Po větrnějším pátku, kdy se podařilo pořadatelům z YC Jestřábí uskutečnit pod taktovkou hlavního rozhodčího Radima Vašíka tři rozjížďky, si v sobotu všichni aktéři odpočinuli. Ne proto, že by je tři rozjížďky příliš unavily, ale protože nad prohřátým Lipnem nefoukl ani vánek. Ale již po třech rozjížďkách bylo jasné, že za titulem ve třídě Finn jede nekompromisně reprezentant Ondřej Teplý z Jachtklubu Brno, který všechny páteční rozjížďky vyhrál.

  3. 9. 2015 | Rubrika: Voda a jachting

 • Dostihový víkend ve Velké Chuchli

  Velka Chuchle zavodiste 20120127.JPGS blížícím se koncem prázdnin jsou na spadnutí také tropy, které letní počasí skýtá. Jedny z posledních teplých dnů si užili také milovníci koňských dostihů na závodišti ve Velké Chuchli. Součástí závodního víkendu bylo 8 dostihů, z nichž jeden byl překážkový. Hlavním tahákem byl nicméně vrcholný závod v podobě jubilejního sedmdesátého Pegas St. Leger, kde se v supervytrvalecké distanci 2 800 metrů představilo 9 koní.

  "Velka Chuchle zavodiste 20120127" by Kenyh - Own work. Licensed under CC BY-SA 3.0 via Wikimedia Commons.

  2. 9. 2015 | Rubrika: Jezdectví

 • 2. ročník Prague Harley Days se blíží

  HD

  2. ročník Prague Harley Days se blíží! Už 4. a 5. září ožije pražské holešovické výstaviště v rytmu silných strojů Harley-Davidson a nejen jich.  Oba dva dny prvního zářijového víkendu se ponesou v duchu zábavy pro celou rodinu. Speciální dětská zóna, česká premiéra prvního elektrického stroje H-D LiveWire, koncerty, galavečer thajského boxu, masáže, vizážistická show, výstava více jak 100 motocyklů a pak samozřejmě spanilá jízda Prahou – takové budou letošní Prague Harley Days.

  2. 9. 2015 | Rubrika: Motorsport - motocykly

 • Extrémní čtyřhodinovka dostala závodníky na dno jejich sil

  foto: J. JonášPátý díl seriálu OffROAD Maraton proběhl uplynulý víkend v Milovicích poblíž tamního tankodromu. Do 16leté historie terénních závodů se zapsal jako jeden z nejtěžších. Ve slunečné výhni a oblacích prachu si na dno sil sahala drtivá většina závodníků. Sobotní 10hodinovka sedla buginám. Zvítězil Quadservis Špak – Papá Buggy tým před Polaris teamem. Třetí místo celkově vybojoval letos výtečně jedoucí Autocentrum Luňák se speciálem do dvou litrů. V neděli dopoledne si pro absolutní vítězství dojel čtyřkolkář Ondřej Fišar z týmu Quad Nová Paka a odpoledne motorkář Daniel Galia z RD racing teamu, který vybojoval sedmé celkové prvenství ve 4hodinovce. Oproti předchozím ročníkům ale na pokraji zhroucení. Závodu se účastnil i nestor endura Lubomír Vojkůvka z VYPE racing teamu, který odstupoval z jasného prvního místa kvůli chybě v depu, kde se omylem napil benzínu.

  31. 8. 2015 | Rubrika: Motorsport - Offroad a rally

 • KM Racing chce další poháry přivézt z Baja Poland

  KM RacingKM Racing odjíždí na svůj poslední závod sezóny - Baja Poland - s vírou v pódiové umístění. Martin Macík v kamionu Liaz se chystá využít své zkušenosti ze začátku sezóny, kdy vyhrál závod Baja Drawsko. Současně otestuje nové úpravy motoru. Lukáš Kvapil bude za tým bojovat mezi motocykly.   

  28. 8. 2015 | Rubrika: Motorsport - Offroad a rally

 • Frankie Vojtíšek chce v Mostě opět TOP desítku a body

  FrankieNa víkendovém závodu trucků na okruhu v Mostě nebude chybět nejzkušenější český závodník František, čili Frankie Vojtíšek. I když letos nestartuje ve  všech závodech "truckerské Evropy".

  28. 8. 2015 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • Závodníci budou bojovat o dvojnásobné body!

  MilovicePátý závod seriálu OffROAD Maraton se přesouvá do Milovic v okrese Nymburk. V sobotu 29. srpna se na start blízko tamního tankodromu postaví automobilové posádky do jediného 10hodinového závodu, který je druhým nejtěžším maratonem sezony. V neděli se motorkáři a čtyřkolkáři poperou o body ve svém nejnáročnějším 4hodinovém klání. Spolu s nimi čeká starší juniory potřetí v historii závod na 90 minut. Děti a mladší junioři budou moci jet oba víkendové dny.

  27. 8. 2015 | Rubrika: Motorsport - Offroad a rally

 • ME v autokrosu - Nyirád, Maďarsko

  foto: Lenka SklenákováSeriál závodů Evropského šampionátu v autokrosu pokračoval před týdnem v maďarském Nyiradu. Prohlédněte si fotografie Lenky Sklenákové.

  27. 8. 2015 | Rubrika: Fotoreport

 • Fanoušci trucků balí směr Most

  TruckFIA Truck Racing Championship se o víkendu opět podívá za brány autodromu v Mostě, a tak jako v minulých letech očekáváme značnou diváckou podporu domácím závodníkům, včele s Lackem, Vršeckým a Vojtíškem

   

  26. 8. 2015 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • 30. ročník - Železný dědek - Soběhrdy

  Martina BurianováFotografie Martiny Burianové z nedělních cyklistických závodů ze Soběhrd – 30. ročník - Železný dědek

  26. 8. 2015 | Rubrika: Fotoreport

 • Skončil jachtařský Test Event v Riu

  V. KozelskáV Riu se o víkendu jely medailové rozjížďky, kam se naši závodníci bohužel neprobojovali. Nejblíže k tomu měla Veronika Kozelská Fenclová, která začala závod skvěle, dlouho se držela na medailových pozicích, pak byla desátá, ale včera se propadla až na konečné 13. místo. Viktor Teplý skončil ve třídě Laser na 29. místě a jeho bratr Ondřej ve třídě Finn na posledním 20. místě. Oba však závodili na půjčených lodí a jejich cílem bylo hlavně si olympijský revír poprvé vyzkoušet.

  25. 8. 2015 | Rubrika: Voda a jachting

 • Potůčková s Mikou jsou mistry ČR

  PotůčkováPředposlední prázdninovou sobotu se Pilská nádrž stala nejen místem pro koupání a relax, ale také bojištěm PILMAN triatlonu 2015. Závod, který byl šestým dílem seriálu FORD CZECHMAN TOUR 2015, byl i mistrovství České republiky ve středním triatlonu. Národními šampiony se stali Eva Potůčková a Tomáš Mika.

  25. 8. 2015 | Rubrika: Triatlon

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.