NOE_Polo_cup.jpgKolesa.jpgKP_Beachvoley.jpg

 • Enge na Red Bull Ringu vybojoval první vítězství v ADAC GT

  EngeČeský jezdec Tomáš Enge si na své konto připisuje další cenný skalp, když se mu podařilo urvat první vítězství v seriálu ADAC GT Masters. Na Red Bull Ringu startoval s australským parťákem Davidem Russellem s novým Lamborghini Gallardo R-EX týmu Reiter Engineering.
  „Byl to naprosto perfektní víkend. Už dlouho nepamatuji, že by nám vycházelo vše tak dobře, jako teď. Skvěle pracovali nejen mechanici, ale také auto a především můj týmový kolega David Russell. David nikdy na Red Bull Ringu nejel a okruh znal jen ze simulátoru. Hned po prvních kolech v tréninku ale ukázal svoji profesionalitu a jezdil časy na špici,“ začal o vydařeném rakouském závodním víkendu Tomáš Enge.

  8. 6. 2015 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • Rekordního CZECHMANA se zúčastnilo skoro 600 triatlonistů

  czechmanPřesně 589 triatlonistů ze 13 zemí světa se zúčastnilo kultovního závodu CZECHMAN v Pardubicích. Druhý díl seriálu FORD CZECHMAN TOUR Českého poháru v dlouhém triatlonu tak o více než 100 startujících překonal rekord z loňského roku. Vítězi se ve výhni stali Lenka Králová a Ladislav Dvořák.

  8. 6. 2015 | Rubrika: Triatlon

 • Pavel "Kuba" Kubíček chce zdolat na Harey-Davidson endurove nebe

  Harley DavidsonPavel „Kuba“ Kubíček, spolumajitel pražského dealerství Harley-Davidson se rozhodl rozloučit se svojí sportovní kariérou opravdu grandiózním způsobem. Ve svých 51 letech pojede na harleyi pověstné Erzberg Rodeo. Bude to jeho premiéra a derniéra zároveň. Pikantní je, že údajně na Erzbergu (top endurový závod) Harley-Davidson ještě nikdy nestartoval. Pavel Kubíček pojede svém pověstném H-D XR 1200, které je ve žlutobílém provedení. Až na několik úprav  se jedná o původní originální sériový stroj.

  3. 6. 2015 | Rubrika: Motorsport - motocykly

 • Mezinárodní závody ve všestrannosti CCI1*


  plakatJiž potřetí se ve dnech 5. – 7. června 2015 uskuteční v jezdeckém areálu Panská lícha v Brně jediné mezinárodní závody v České republice v jezdecké olympijské disciplíně všestrannost. Kromě mezinárodní tzv. „dlouhé hvězdy“ se zde ve stejném termínu bude konat předkolo nejstaršího českého seriálu závodů, jubilejního 50. ročníku „Zlaté podkovy“, přebor jihomoravské oblasti v této královské disciplíně.

  2. 6. 2015 | Rubrika: Jezdectví

 • PRAHA ZAŽILA SVŮJ HISTORICKY PRVNÍ NEJBAREVNĚJŠÍ BĚH THE COLOR R

  runNa holešovickém Výstavišti se v sobotu 30. května vydalo přes dvanáct tisíc běžců vnést si do života “trochu” barev.

  2. 6. 2015 | Rubrika: Běžecké závody

 • MotoCare Amater Cup 2015

  amater cupOblíbený seriál motokrosových závodů MotoCare Amater Cup pokračoval včera v Netolicích. V šestidílném seriálu MotoCare Amatér Cup mohou startovat jezdci bez licence a s licencí ČAM, AČR, ČAMS.

  >> Vstup do fotogalerie Jindry Řeháčkové >>

  31. 5. 2015 | Rubrika: Fotoreport

 • Jachtařka Veronika Kozelská Fenclová bojuje o medaile

  jachtingEvropský pohár olympijských a paralympijských tříd, který je zároveň kvalifikací na červnový světový pohár ve Weymouthu, začal 26. 5. za velmi silného větru. První den se odjely dvě rozjížďky. Z našich si nejlépe vedl Karel Lavický, který byl průběžně na 9. místě ve třídě RS:X. Silný vítr má rád a v Medembliku již v minulosti zajel své nejlepší výsledky. První desítku uzavírala také Veronika Kozelská Fenclová ve třídě Laser Radial, kterou suverénně se dvěma vítězstvími vedla domácí favoritka Marit Bouwmeester. Viktor Teplý byl na průběžném 58. místě ve třídě Laser. V paralympijské třídě 2.4mR (závod se ale jede jako Open, tedy i se zdravými), kterou také se dvěma jedničkami vedl Francouz Damien Seguin, je na tom nejlépe z našich Petr Čermák na 13. místě. „Dnes jel Viktor Sadílek bez funkčního el. čerpadla, já zase jel s napolo utrženým pedálem od kormidla, Dan Bína roztrhl plachtu o stěžeň španělské lodě, Cor de Graaf skončil s dírou v lodi od francouzského soupeře, jeden Malajec utopil loď. Naše výsledky nic moc," popisuje Alexander Sadílek, drama, které se odehrálo během závodění.

  29. 5. 2015 | Rubrika: Voda a jachting

 • Světový pohár v kvadriatlonu bude na Domaninském rybníku

  ilustračníSobota 30.5.2015 bude na Domaninském rybniku u Bystřice nad Pernštejnem ve znamení světového kadriatlonu. Ve 13.00 hod. odstartuje závod série WQF WorldCup ve sprint kros kvadriatlonu na distancích - 0,75 km plavání, 4km kajak, 20 km MTB a 5 km běh.

  29. 5. 2015 | Rubrika: Triatlon

 • 1.kvalifikace na jubilejní 125. Velkou Pardubickou

  Pardubice - kvalifikaceFotografka Lenka Sklenáková na závodišti nechyběla a její fotografie vám ukáží napětí, úsilí i touhou po vítězství a dramatické okamžiky dostihu.

  >> Fotoalbum Lenky Sklenákové >>

  26. 5. 2015 | Rubrika: Fotoreport

 • Triatlonista Ospalý si podmanil Rimini a je mistrem Evropy

  Ospalý

  Český triatlonový reprezentant Filip Ospalý se v italském Rimini stal mistrem Evropy ve středním triatlonu. Na tratích polovičního ironmana dokázal porazit i domácího favorita Giulia Molinariho a doběhl si pro svůj třetí evropský titul.

  26. 5. 2015 | Rubrika: Triatlon

 • Martin Prokop veze z Portugalska jeden bod za desáté místo

  Prokop

  Posádka Jipocar Czech National Teamu Martin Prokop s Janem Tománkem vstupovala do poslední etapy Rally de Portugal z desátého místa celkové klasifikace. Čekala na ni pouze jediná pětapadesátikilometrová sekce tří rychlostních zkoušek, a protože rozestupy mezi posádkami na konci první desítky byly poměrně značné, nezměnila se jejich pozice ani na cílové rampě celé soutěže.

  26. 5. 2015 | Rubrika: Motorsport - Offroad a rally

 • UCI MOUNTAIN BIKE WORLD CUP 2015

  MTBNedělními závody kategorie Elite mužů a žen vyvrcholil úvodní závod Světového poháru horských kol v Novém Městě na Moravě. Na domácí trati se po 4 letech na triumfoval český biker Jaroslav Kulhavý.

  >> Prohlédněte si fotogalerii Petra Jansy >>

  26. 5. 2015 | Rubrika: Fotoreport

 • Rallye Český Krumlov 2015

  RallyAž poslední rychlostní zkouška rozhodla o letošním vítězi 43. Rallye Český Krumlov. Za deště uštědřil Jan Kopecký porážku Václavu Pechovi rozdílem 15.3 vteřiny a mohl se tak radovat z prvenství. Třetí místo si z Krumlova odváží Pavel Valoušek.

  >> Rallye Český Krumlov objektivem Jindry Řeháčkové

  24. 5. 2015 | Rubrika: Fotoreport

 • Carboniacup na Slovakiaringu dobila Praga R1

  carbonia cupNa Slovakiaringu u Orechovej Potoni se konali tentokrát dvě závodní jízdy Carboniacupu 2015. Speciál Praga R1 tentokrát odvezl putovní pohár za nejlepší časy v závodech.

  22. 5. 2015 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • S tunami prachu si nejlépe poradili Miřejovský, Galia a WINGS

  foto: JonasTřetí závod OffROAD Maratonu proběhl uplynulou neděli v areálu Svatého Víta v Trstěnicích poblíž Mariánských Lázní. Bez nadsázky připomínal českou Afriku. Tuny prachu se valily od prvních minut závodu čtyřkolek, který dovedl do cíle Martin Miřejovský z Teamu Max 2 před Dominikem Škarkou z Domina teamu, jež si zapsal svůj největší úspěch. Vítězství v jedné stopě patřilo Danielu Galiovi z RD racing, který svedl náročný a krásný souboj s celkově druhým Lubomírem Vojkůvkou z VYPE racing teamu. V autech opět došlo k historickému okamžiku – největší pohár a absolutní zlato premiérově vybojoval WINGS team 3 se speciálem do dvou litrů. Uznání si ale zaslouží všichni, co se postavili na start. A také fanoušci, kteří jezdce podporovali za páskou.

  22. 5. 2015 | Rubrika: Motorsport - Offroad a rally

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.