Rallye_Berounka_Revival_SS_Pisek.jpgKolesa.jpgSlusovice.jpg

 • Metropole hostí otevřené mistrovství Prahy v aquatlonu

  ilustračníV neděli 28. září se v české metropoli v areálu Šutka koná otevřené mistrovství Prahy v aquatlonu. V této lokalitě je to premiéra sportovní disciplíny, která je kombinací plavání a běhu. Plavecká část se uskuteční v moderním plaveckém areálu Šutka a běžecká část v nedalekém Ďáblickém háji, kde jsou výborné podmínky pro běhání.

  24. 9. 2014 | Rubrika: Triatlon

 • Záruba dojel na Nürburgringu druhý

  ZárubaTalentovaný brněnský jezdec Josef Záruba obsadil druhé místo v závěrečném závodě Severního Evropského Poháru (NEC) formule Renault 2000. Na vítězného Švéda Gustava Malju měl v cíli ztrátu pouhých 1,491 sekundy. Osmnáctiletý Záruba má za sebou první ostrou závodní sezonu a právě na Nürburgringu se mu podařilo poprvé v kariéře zajet v kvalifikaci  pole position.

  23. 9. 2014 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • Nervy drásající závod aut vyhrál RP Interier

  ilustračníŠestý díl OffROAD Maratonu se odehrál uplynulý víkend v drnovické pískovně. Motorkáře dovedl do cíle Daniel Galia z týmu RD racing, mezi čtyřkolkami zůstal opět neporažený Martin Miřejovský z Teamu Max 2. Auta zažila během šesti hodin dvojí závod – první třetinu na suchu a po hustém dešti nefalšované bahenní lázně. S obojím si nejlépe poradila bugina RP Interier týmu s Rostislavem Plným v čele. Výtečnou jízdu předvedl dakarský matador Jaroslav Valtr se svým žlutým jeepem, který dojel celkově druhý a zvítězil v královské kategorii nad dva litry. Obrovský pohár smůly si tentokrát vypily dva týmy: KUBI team Geneve ujel jen šest kol kvůli špatné převodovce a WINGS team s Broučkem skončil v 17. kole nastřeše po pádu z terasy.

  23. 9. 2014 | Rubrika: Motorsport - Offroad a rally

 • Debnar a olympionička Moravcová - Mistry republiky v duatlonu

  DebnarZámecký park města Žamberk byl v sobotu 20. září dějištěm mistrovství České republiky v krátkém duatlonu. Závodu s názvem Žamberský NO+BL duatlon se zúčastnili i dva olympionici. Vytrvalec a 67. Muž olympijského maratonu v Londýně Jan Kreisinger a běžkyně na lyžích a účastnice her v Soči Klára Moravcová. Právě Moravcová nenašla v závodě přemožitelku a stejně jako před dvěma lety se stala národní šampionkou. Mezi muži triumfoval reprezentant Martin Debnar.

  22. 9. 2014 | Rubrika: Triatlon

 • Carbonia cup znovu zavítá do Mostu – letos naposledy

  carboniaPo více jak měsíční přestávce od předposledního Slovakia Ringu, kde se utkala rekordní účast vozů, se odpočinek jezdců a jejich teamů chýlí ke konci, do dalšího v pořadí již šestého, posledního a nejdůležitějšího závodu Carbonia cupu zbývá necelých 25 dní. Zde si jezdci zabojují o poslední body do celkového umístění v seriálu. Hostitelem tohoto podniku bude Autodrom Most, kde se uskuteční nabitý program dvoudenního ježdění připadající na dny 11.-12.10 2014.

  22. 9. 2014 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • Olympioničku Moravcovou čeká duatlon v Žamberku

  triatlonČeská reprezentantka v běhu na lyžích a olympionička Klára Moravcová se v týdnu vrátila ze soustředění v Itálii a v sobotu 20. září jí v Žamberku čeká mistrovství republiky v krátkém duatlonu. Chtěla by skončit na medailových pozicích a po závodě si prý dá guláš a buchty. Na ty zve i všechny sportovní nadšence a fanoušky. V rozhovoru také přiznala, že kdyby nejezdila na lyžích, dělá triatlon.

  19. 9. 2014 | Rubrika: Triatlon

 • BLANSKO BUDE ZÍTRA RYCHLOBRUSLIT: ŠKOLY O POHÁR TÝMU SÁBLÍKOVÉ

  Hostem zítřejších premiérových rychlobruslařských závodů mládeže blanenských základních škol na novém kilometrovém inlajnovém okruhu na Sportovním ostrově L. Daňka bude teprve 21letý čerstvý vicemistr světa v silniční cyklistice zdravotně hendikepovaných Ivo Koblasa. Cyklista brněnského Favoritu, žijící v Černé Hoře, trénující na Blanensku, právě končí příkladně úspěšnou sezónu. Ačkoliv se ke kolu dostal v dětském věku v rámci léčby po onemocnění obrnou, je nyní velkou čs. nadějí pro cyklistické soutěže Paralympijských her v Rio de Janeiro 2016.

  18. 9. 2014 | Rubrika: Bruslení

 • Rallye Humpolec


  VonkaNenechte si ujít poslední letošní rallye Humplolec v seriálu Českomoravského poháru, která se koná v sobotu 20.09.2014. Vonka Racing startuje se svým vozem BMW M3 se startovním číslem 10 a její posádkou není jinak než driver Jan Vonka a co-driver Dana Sýsová.

  18. 9. 2014 | Rubrika: Motorsport - Offroad a rally

 • OffROAD Maraton Drnovice: Opět dojde na souboje v písku

  offroadŠestý díl OffROAD Maratonu se jede tuto sobotu 20. září 2014 v pískovně v Drnovicích. Jde o jediné klání seriálu, kde si všichni závodníci pořádně užijí i písečných soubojů. Motorkáři a čtyřkolkáři pojedou tři hodiny, automobilové posádky šest hodin. Na své si přijdou i děti, mladší a starší junioři. Vzhledem k bodové vyrovnanosti v mnohých kategoriích a atraktivnímu prostředí se mají diváci nač těšit.

  18. 9. 2014 | Rubrika: Motorsport - Offroad a rally

 • Masaryk Racing Days s proudy vody vyhrál v BOSS GP Gerstl

  rožánekPodzimní cena Brna, nebo-li Masaryk Racing Days v Brně o víkendu okořenily rychlé formule BOSS GP, včetně Benettonu B197 Judd V10 F1, ovšem vítězství si odváží Rakušan Ingo Gerstl s monopostem GP2. Velmi pěkně obsazené závody předvedl Esest V4 Cup s MMČR na okruzích. Kooperace střední zóny FIA slavila úspěch.

  18. 9. 2014 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • Již šestý ročník brněnského MTB kritéria s bikerem Cinkem!

  Na startu hlavního závodu budou 21. září ve 14.30 hodin v Brně stát nejúspěšnější bikeři  z České republiky v čele s výborným Ondřejem Cinkem.
  Do závodu nastoupí  i jezdci, kteří brněnskou, velmi náročnou trať situovanou do středu města s řadou velmi náročných míst, znají z minulých ročníků.  Vedle Cinka se mohou příznivci cyklistiky těšit na výkony  Jana Škarnitzla, Pavla Boudného , Milana Spěšného,  Ondřeje Fojtíka, Jana Fojtíka, Jana Jobánka  a mnoha dalších.

  17. 9. 2014 | Rubrika: Cyklistika

 • Češi vyjeli handicapovaným přes půl milionu

  moravecNový handbike, speciální kolo, či cestovné na závody. Osm handicapovaných lidí se bude opět věnovat cyklistice. A to díky projektu Birell jízda, do kterého se aktivně zapojilo přes 100 tis. lidí. Ti projeli speciální bránou a za každého cyklistu věnoval Birell 5 Kč na nákup cyklistického vybavení. Celkem se vyjezdilo 570.860 Kč. Patronem projektu, který začal v červnu letošního roku, je paralympijský šampion Jiří Ježek.

  17. 9. 2014 | Rubrika: Cyklistika

 • Čtvrtý ročník Brněnského RekordOválu se uskuteční v sobotu

  Čtvrtý ročník Brněnského RekordOválu se uskuteční v sobotu 20. září od 7 hod. na velodromu Favoritu v Pisárkách. Program je opět plný zajímavých disciplín, v nichž hlavní roli sehrávají historická kola. Opět zažijeme několik pokusů o zapsání do knihy rekordů. Program zahájí Tonda Jedlička, který pojede 100 mil na kole ze třicátých let. Zajímavý bude kilometr v podání Stáni Klígla, který pojede na historickém kole bez držení a svůj výkon bude doprovázet hrou na tahací harmoniku. K vidění budou i další zajímavé disciplíny. Tradiční už bude také setkání majitelů kol Favorit. Pořadatelé rozšířili svůj zájem i na děti, jimž připraví na odpoledne sérii zajímavých soutěží a ukázek.  

  17. 9. 2014 | Rubrika: Cyklistika

 • V Žamberku se bude bojovat o tituly mistrů republiky v duatlonu

  duatlonV sobotu 20. září se v zámeckém parku města Žamberk koná již 24. ročník závodu s názvem Žamberský NO+BL duatlon, který je mistrovstvím republiky v krátkém duatlonu. Vítězové se stanou národními šampiony. Na start se postaví i dva čeští olympionici. Klára Moravcová reprezentovala Česko na olympiádě v Soči v běžeckém lyžování, Jan Kreisinger se před dvěma lety postavil na start maratonu při olympiádě v Londýně.

  16. 9. 2014 | Rubrika: Triatlon

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.