Aby nebylo těm letošním zmatkům konec, tak ve Stříbře jsou opět nezdolatelné překážky. Proto se posuneme ještě o kousek vedle a to do Trstěnic u Mariánských Lázní!

Člověk se nemá příliš těšit na věci budoucí, neb se často mění. Ne jinak je tomu se srpnovým závodem. Přivítali jsme nabídku pánů z Cechu sv. Víta, kterým se stal základnou areál v Trstěnicích (někteří si vzpomenete, že jsme tam před pár lety jezdili). Toto motorkářské sdružení se snaží areál zušlechtit a už po roce jejich snažení je to tam znát. Proto jsem rád, že nám nabídli pomocnou ruku ve chvíli, kdy nám ve Stříbře dali červenou.


Tedy v Trstěnicích budeme pokračovat podle plánu. Trať je o poznání jiná, než, kterou jsme tu jezdili. Ale když bude sucho, tak se bude prášit "jako tenkrát". A o nějaké extra délce si také můžeme nechat zdát. Ale ti z vás, kteří jste tam letos jeli nějaké motorky či čtyřkolky, vědí, že technická trať se tu dá namotat k šesti kilometrům. Snad se to podaří i nám v šíři použitelmné i pro auta.


Snažíme se domluvit rozšířený prostor na depo a parkování, než jak býval. Sledujte tedy pozorně pokyny jak tady na stránkách tak i na místě při příjezdu.
Nezbývá mi než vám popřát do druhé půlky prázdnin samé pěkné chvíle, slunce a dostatek chlazených nápojů... 

 

ředitel seriálu OffROAD Maraton Ondra Nachtigall

inPage - webové stránky s AI, doménawebhosting