klusaci_2.jpgklusaci.jpgKolesa.jpg

 • Taekwondistka Iveta Jiránková přivezla bronzovou medaili

  Česká bojovnice v taekwondu Iveta Jiránková, jejímž domácí základnou je pelhřimovské Taekwondo Lacek, vybojovala v ukrajinském Charkovu bronzovou medaili. V turnaji světového poháru - Ukraine Open G1 ve čtvrtfinále přešla přes domácí závodnici, kterou dokázala porazit vysokým rozdílem 17:2. Semifinále bylo vyrovnanější a česká reprezentantka dlouho sahala po účasti ve finále. Nakonec ale podlehla brazilské olympioničce z letních her v Rio de Janeiru Julii Vasconcelos dos Santos. Brazilka v posledních vteřinách zápasu dokázala jedním kopem do hlavy otočit skóre na konečných 7:9 ve svůj prospěch.

  1. 6. 2017 | Rubrika: Bojové sporty

 • FUSION FN14: CAGE FIGHT

  Po úspěšném březnovém RINGFIGHTU přinášíme v červnu CAGE FIGHT a jak název napovídá, zápasy budou probíhat v oktagonu. Těšit se můžete na stálice domácích FUSION galavečerů jako Petr Beránek, Matěj Peňáz, Ondřej Raška, Vasil Ducár nebo Jiří Jaroš, či ve své MMA premiéře Lucii Mudrochovou, mistryni světa v thajském boxu a několikanásobnou mistryni ČR v K-1. Celkově je v plánu v hlavní části galavečera 9 zápasů, a to jak v MMA, tak i K-1 a thaiboxingu. 

  1. 6. 2017 | Rubrika: Kam za sportem?

 • Čeští trenéři vybrali finální patnáctku pro Euro

  Jedenáct bronzových medailistů z loňského mistrovství Evropy v maďarském Székesfehérváru se objevilo v nominaci české reprezentace na mistrovství Evropy v malém fotbalu, které hostí do 9. do 17. června brněnský stadion za Lužánkami.

  1. 6. 2017 | Rubrika: Kam za sportem?

 • Jevišovka láká inline bruslaře a cyklisty

  Vyznavačům inline bruslí a cyklistiky je určen netradiční závod ryzích amatérů Veloinlinebraní, který se uskuteční tuto sobotu v Jevišovce. Závod dětí startuje v 9:00 hodin, hlavní závod na 5 km okruhu (1x  na bruslích a 5x na kole) začne ve 14:00 hodin. Závod na asfaltové trati v krásné lokalitě na soutoku řek Dyje a Jevišovky je určen široké veřejnosti všech věkových kategorií.

  1. 6. 2017 | Rubrika: Kam za sportem?

 • The Most Show nabídne sport, kulturní i gastronomické zážitky

  Den plný sportovních, kulturních i gastronomických zážitků nabídne v sobotu 29. července v celém svém areálu mostecký autodrom. Návštěvníci se mohou těšit na závody série DMV GTC pro cestovní vozy i GT speciály na velkém okruhu, na malém okruhu na polygonu si to zase rozdají o body do evropského šampionátu minibiků mladí talentovaní jezdci na maloobjemových speciálech. Kdo se nabaží rychlých a silných strojů, může se nechat zlákat přehlídkou kulinářských specialit z různých zemí světa. Na své si přijdou i milovníci dobré muziky, zahraje bluesová legenda Luboš Andršt či původně mostecká rocková a taneční kapela Laura a její tygři.

  1. 6. 2017 | Rubrika: Kam za sportem?

 • Bitters Doubleheader ve fotografii

  V neděli 28.5. se na hřišti Viktorie Žikov uskutečnil Bitters Doubleheader, který jako první zápas přinesl pražské derby tradičních rivalů Prague Lions a Prague Black Panthers. Hned od začátku útok PBP vedený Janem Dundáčkem nenechával nikoho na pochybách, že tým Black Panthers chce udržet vedení v Bitters lize. Přes bojovný výkon Lions vedli Panther od začátku utkání a skore se zastavilo na 7:27 ve prospěch PBP.

  1. 6. 2017 | Rubrika: Fotoreport

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.