klusaci_2.jpgklusaci.jpgKolesa.jpg

 • Bike Čeladná vyhrál Jaroslav Kulhavý

  Na profesionální závodníky čekala trasa dlouhá 50 kilometrů. Amatérští jezdci se poměřili na třicetikilometrové trati. Rodiny s dětmi absolvovaly projížďku dlouhou 20 kilometrů. Tak vypadal 7. ročník populárního cyklistického závodu HSF System Bike Čeladná. Hlavní závod ovládl domácí biker Jaroslav Kulhavý. Nejrychlejší ženou byla Michaela Tokarčíková.

  23. 8. 2021 | Rubrika: Cyklistika

 • Československý úspěch na MS Raceboard

  Letošní mistrovství světa ve třídě Raceboard se konalo ve městě Riga v Lotyšsku na jezeře Kišezers od 16. do 21. srpna 2021. České barvy na tomto závodu hájilo pět mužů a jedna žena. Z olympiády v Tokiu si na tento závod odskočil také Karel Lavický se svým trenérem Patrikem Pollákem, který však tentokrát změnil roli a také závodil. Karel nebyl jediným olympionikem. Přijel také Juozas Bernotas z nedaleké Litvy.

  23. 8. 2021 | Rubrika: Voda a jachting

 • Poprvé v ČR! Mistrovství světa ve standardních tancích.

  Sportovní hala Vodova v Brně se 18. září stane dějištěm historicky prvního WDSF Mistrovství světa ve standardních tancích na území České republiky. O světové tituly se utkají ty nejlepší taneční páry, včetně Davida Odstrčila a Tary Bohak. Mnohonásobní mistři ČR, vicemistři Evropy a 4. pár z mistrovství světa bude na vrcholné události své profesionální kariéry s podporou domácího publika bojovat o finálové umístění.

  23. 8. 2021 | Rubrika: Kam za sportem?

 • Podmol brothers Show v Třebíči

  Třebíč zažila v sobotu 14.8.2021 velkolepou show pořádanou Podmol Brothers ve spojení s 200% Life. Akce byla ve smyslu charitativní akce, kde byl výtěžek ze vstupného v hodnotě 30 tisíc korun předán dennímu centru Barevný svět.

  23. 8. 2021 | Rubrika: Fotoreport

 • Americká závodní legenda NASCAR opět v Mostě, spolu s trucky

  Během jediného závodního víkendu 27. až 29. srpna se divákům na Autodromu Most představí hned dva mimořádně atraktivní šampionáty – tradiční podnik FIA European Truck Racing Championship a OMV MaxxMotion NASCAR Show. Mostecký závodní víkend také zpestří závody MAXX Formula, v kterých jsou k vidění monoposty F1 z nedávné historie.

  18. 8. 2021 | Rubrika: Kam za sportem?

 • Martin Macík v Sedlčanech přivítá fanoušky posedlé Dakarem.

  Pilot kamionu Martin Macík, navigátor František Tomášek, mechanik David Švanda a tým Big Shock! Racing vám vezou nálož zážitků z Dakaru 2021. Nepropásněte 3. ročník svérázné talk show Posedlí Dakarem. Užijte si mrazení v zádech při sledování exkluzivních videí z kritických míst i salvy smíchu po odtajnění zákulisních historek, prohlédněte si závodní speciály. Nabijte se vlnou energie, která vzniká, když se čeští závodníci potkají se svými fanoušky. Zjistěte, kde se bere síla, díky níž závodníci ze Sedlčan, kteří si sami staví závodní kamiony, dokážou porážet tovární týmy v nejnáročnějším motoristickém závodu světa. Dakar není jen o jezdcích řítících se pouští. Stejně důležití jsou všichni, kteří fandí. Více informací na www.posedlidakarem.cz

  18. 8. 2021 | Rubrika: Kam za sportem?

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.