OK

• Zkouška talentů na Red Bull Ring.

Pro Patrika Schobera vlastně sezóna 2021 začíná až nyní. Po technických problémech a poruchách na Hungaroringu nebo Monze mohl konečně ukázat, co v něm je. Na okruhu Red Bull Ring však měl kromě dlouholetého rivala Benjamina Berty také čtyři soupeře z německého a italského šampionátu F4.

30. 5. 2021 | Rubrika: Motorsport - okruhy

• Kvalifikace na Velkou zahájila sezonu v Pardubicích

Nakonec až při 1. kvalifikaci na VP otevřelo své brány pardubické závodiště. Hlavně díky požadavku pořadatele, aby se běhalo s diváckou kulisou nakonec nebyl uspořádán Zahajovací dostihový den 8.5.

30. 5. 2021 | Rubrika: Fotoreport

• Série 24H pokračovala na Hockenheimringu

Tým Haegeli by T2 Racing si dojel získal první vítězství v seriálu 24H by Hankook po skvělé jízdě v závodě Hankook 12H HOCKENHEIMRING před svými soupeři MiddleCap racing with Scuderia Praha a Leipert Motorsport.

24. 5. 2021 | Rubrika: Motorsport - okruhy

• Beachvolejbalová událost roku v Česku:  J&T Banka Ostrava Beach

S napětím očekávaná přehlídka světového plážového volejbalu v České republice – 3. ročník J&T Banka Ostrava Beach Open 2021 – slibuje před svým zahájením výbornou podívanou. Navíc jde do posledních příprav s nadějí, že budou hráči a hráčky moci ukázat své umění alespoň s malou diváckou podporou v zádech.

24. 5. 2021 | Rubrika: Míčové sporty

• Tým HÉBÉ vybojoval na mistrovství Evropy skvělé páté místo

Posádka lodě HÉBÉ V, závodící za Český Yacht Klub, na Mistrovství Evropy ORC ve třídě „C“, které se jelo v Itálii od 15. května, vybojovala po nevydařené navigační etapě skvělé páté místo.

23. 5. 2021 | Rubrika: Voda a jachting

• Prvenství na Slováckém kopci v Násedlovicích si rozdělili domácí

Seriály Maverick Hill Climb Czech 2021 a Maverick Slalom Trophy 2021 zahájily prvním podnikem na trati v Násedlovicích u Kyjova. Závod se jel jako 23. Slovácký kopec a XI. Memoriál Stanislava Firtla. Celá akce se konala na základě platného povolení od Národní sportovní agentury a Ministerstva zdravotnictví a závod byl bez účasti diváků.

23. 5. 2021 | Rubrika: Motorsport - okruhy