Pardubice_1.jpgRPR_24.jpg24_pulmaraton.jpg

 • Horsefeathers FMX Jam – Volume 7

  plakátPřijďte si užít další ročník Freestyle motocrossového festivalu ve Freestyle Parku Modřany

  Další ročník divokého, nespoutaného a adrenalinového Horsefeathers FMX jamu s pekelnými triky ve vzduchu na motorkách bude k mání 23. srpna ve Freestyle Parku Modřany. Jako každý rok se můžete těšit na jezdce z celého světa, kteří Vám nabídnou nevídanou freestyle motocrossovou podívanou. Jam s pořadovým číslem 7 bude jako vždy ZDARMA!!!

  15. 8. 2012 | Rubrika: Motorsport - motocykly

 • SVC Náchod Motorsport se premiérově představil v Le Mont Dore

  Vladimír VitverCesta za vítězstvím nebyla nikterak jednoduchá... 

  Bezesporu nejtěžší období letošní sezóny Mistrovství Evropy v závodech automobilů do vrchu má za sebou náchodský tým SVC. Poslední závod ve slovenské Dobšiné skončil pro Vladimíra Vitvera nehodou a nulovým zápisem do tabulky šampionátu. Při cestě ze Slovenska navíc přibyl šrám na týmovém kamionu po kontaktu s divokým prasetem. Tyto dvě události byly těžkou překážkou před dalším závodem ve francouzském Le Mont Dore. Do týdne musel být opraven nejen doprovodný vůz, ale především poškozená Audi WTT-R DTM. Kompletní výměna a oprava přední části Audi v termínu jednoho týdne, byla vykoupena tvrdou prací všech dodavatelů dílů a samozřejmě týmových mechaniků. „Šibeniční“ lhůtu oprav se podařilo splnit, a tak mohl tým SVC Náchod Motorsport vyrazit na 1400km dlouhou cestu do Francie, k devátému podniku letošního ročníku ME.

  15. 8. 2012 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • Jezdci HKC na předních příčkách v mistrovství republiky

  hkc racing teamDalší úspěšnou misi splnili závodníci mosteckého HKC Racing Teamu při víkendovém podniku motokárového mistrovství ČR na okruhu v Sosnové u České Lípy. Dan Skočdopole, Jan Janovský, Ondra Nigrin i Adam Králík během víkendu vystoupili minimálně jednou na podium a v celkovém hodnocení šampionátu posílil své pozice vesměs v první desítce svých kategorií.

  14. 8. 2012 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • Nejlepší výsledek HEICO-GRAVITY CHAROUZ Teamu v ADAC GT Masters

  Pátý podnik německého šampionátu ADAC GT Masters se odjel o uplynulém víkendu na rakouském okruhu Red Bull Ring v okolí Spielbergu. Posádka ve složení Erik Janiš - Jan Šťovíček vybojovala ve druhém závodě patnácté místo a čtvrté mezi amatérskými jezdci.

  13. 8. 2012 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • Podborský si podmanil Sedlčany a je mistrem světa v kvadriatlonu

  Jubilejní 20. ročník závodu Czech Diamond Man, který byl mistrovství světa ve středním kvadriatlonu, se stal kořistí legendárního Miroslava Podborského. Ten v Sedlčanech slavil už třináctý titul. Závod měl nostalgickou podobu, protože dvacetiletá éra sedlčanských kvadriatlonů se uzavřela. Druhý skončil Leoš Roušaný a třetí Stefan Teichert z Německa.

  Kvadriatlonisty v Sedlčanech čekalo 1500 metrů plavání, 7 kilometrů na kajaku, 40 kilometrů na kole a na závěr 10 kilometrů běhu.

  13. 8. 2012 | Rubrika: Triatlon

 • CO NESTIHLA ČS. CYKLISTIKA V LONDÝNĚ, NA TO UŽ PŘIPRAVUJE MLADÉ

  POZOR NA SILNICÍCH, POJEDE PELOTON REGIONEM ORLICKA

  Je to takřka symbolické – na jedné straně jsou milióny příznivců českých barev na vrcholících olympijských hrách v Londýně vděčni za každou medaili naší výpravy, na straně druhé zítra v pátečním odpoledni startuje ve východočeském Lanškrouně cyklistický závod REGIONEM ORLICKA, mezi jehož účastníky v juniorském věku jsou velmi pravděpodobně už budoucí účastníci příštích olympijských her v brazilském Rio de Janeiro 2016.

  9. 8. 2012 | Rubrika: Cyklistika

 • Bylo to rozjeté na lepší výsledek, smutnil po olympijském závodě

  Český triatlonista Jan Čelůstka ve své olympijské premiéře skončil v Londýně na 30. místě. I když je to výsledek pěkný, sám reprezentant smutnil. Vzhledem k tomu, jak měl závod rozjetý, měl prý ve výsledkové listině být výše.

  Honzo, 30. místo při premiérové účastni na olympiádě. Jak to hodnotíte?
  Převažuje nespokojenost, závod byl rozjetý na výrazně lepší výsledek.

  9. 8. 2012 | Rubrika: Triatlon

 • ZLATO A STŘÍBRO PRO BRT

  BRTDruhý mostecký sprint dopadl pro Bohemia Racing Team výborně Tomáš Kostka a Michal Matějovský obsadili první a druhý stupínek na podiu, Kostka navíc po startu až ze samého konce startovního roštu, protože po pátečním karambolu startoval s jiným vozem. Michal Matějovský si navíc během závodu o celou sekundu vylepšil své mostecké maximum.

  6. 8. 2012 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • Ruské vítězství v Irsku

  Cliff Divers - skokani z útesů rozlobili mořského hada.

  Ruský závodník Artem Silchenko vítězí v Irsku a Red Bull Cliff Diving World Series vstupuje do druhé poloviny ročníku 2012. 

   

  5. 8. 2012 | Rubrika: Extrémní sport

 • Triatlonistky v Londýně skončily v elitní dvacítce!

  FrintováČeské triatlonistky Vendula Frintová a Radka Vodičková v olympijském závodě jely na krev a odměnou jim bylo umístění v elitní dvacítce. Frintová doběhla na 15. místě, oproti Pekingu se zlepšila o osm míst a přepsala i nejlepší český ženský olympijský výsledek. Radka Vodičková uzavřela elitní dvacítku.

  4. 8. 2012 | Rubrika: Triatlon

 • Do Mostu si to namířil rychlý formulový Austria F3 Cup

  Foto R.SchindlerV rámci MMČR na okruzích a zóny FIA cestovních a formulových vozů se o tomto víkendu v Mostě objeví rakouský pohár plný rychlých formulí Austria Formel F3 Cup a Austria Renault Cup. Na čele poháru stojí pevně Andre Rudersdorf z týmu Mac-On.

  4. 8. 2012 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • PÁTEČNÍ MOST - VÍTĚZSTVÍ BRT S HOŘKOU PŘÍCHUTÍ

  BRTTomáš Kostka a Michal Matějovský obsadili první dvě místa v páteční kvalifikaci. Podvečerní sprint byl pak zkomplikovanán povinným handicapem pro vozy DTM. V poslední zatáčce posledního kola došlo navíc k děsivě vyhlížejícímu střetu Kostkova Audi A4 DTM a stroje Pagani Zonda, který pilotoval Antonín Herbeck. Závod byl předčasně ukončen a vyhlášeno pořadí platné dvě kola před osudným incidentem, tedy Kostka, Herbeck a Matějovský. O radosti ze zlata ale nelze mluvit, protože došlo k fatálním škodám na technice. Důležité samozřejmě je, že oba jezdci ze střetu vyvázli ve zdraví.

  3. 8. 2012 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • Je tu Slovakman 226!!

  O mistrovi ČR v dlouhém triatlonu se rozhodne v Piešťanech, je tu Slovakman 226!

  V sobotu 4. srpna se v Piešťanech na Slovensku koná triatlonový závod s názvem Slovakman 226. Na tratích ironmana se bude bojovat o tituly mistra České republiky, mistra Slovenska a mistra Česko-Slovenska v dlouhém triatlonu.

  3. 8. 2012 | Rubrika: Triatlon

 • Offroad Maraton se stěhuje do Trstěnic

  plakatČlověk se nemá příliš těšit na věci budoucí, neb se často mění. Ne jinak je tomu se srpnovým závodem. Přivítali jsme nabídku pánů z Cechu sv. Víta, kterým se stal základnou areál v Trstěnicích (někteří si vzpomenete, že jsme tam před pár lety jezdili). Toto motorkářské sdružení se snaží areál zušlechtit a už po roce jejich snažení je to tam znát. Je skvělé, že nám nabídli pomocnou ruku ve chvíli, kdy nám ve Stříbře dali červenou.

  3. 8. 2012 | Rubrika: Motorsport - Offroad a rally

 • BRT DO MOSTU V PLNÉM NASAZENÍ

  BRT AudiDoslova v plné sestavě zamířil tento týden Bohemia Racing Team na Autodrom Most. O víkendu se tu jede bohatě obsazený podnik okruhového šampionátu započítávaný do hodnocení zónového mistrovství střední Evropy. S vozy Audi A4 DTM zde budou BRT reprezentovat ve dvou sprintech Tomáš Kostka a letos premiérově i Michal Matějovský.

  2. 8. 2012 | Rubrika: Motorsport - okruhy

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.