klusaci_2.jpgklusaci.jpgKolesa.jpg

 • Okruhové mistrovství hostil po roce opět Most

  Mezinárodní mistrovství v závodech na okruzích hostil již tradičně v přesunutém červnovém termínu severočeský autodrom. Most přivítal také FIA CEZ a ESET V4Cup, což značilo, že na okruhu budou k vidění i zahraniční stáje, třeba i z Itálie, jak to bylo v podání Paolo Brajnika, který se svým strojem Dallara F3 byl ozdobou pole divize D2, tedy formulí a zónové body i body do Eset Cupu se mu jistě hodili, obě jízdy totiž s přehledem vyhrál. Jeho polský konkurent Bartoloměj Mirecki startoval s formulí Renault a dvakrát třetí domácí jezdec Antonín Sůs zajel na voze Dallara 302 Opel. Z domácích jezdců se pak divákům ještě ukázali Vladimír Netušil, Václav Šafář, Petr Semerád a Filip Turek.

  23. 6. 2017 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • 89. Karlovarská dvojnásobná míle

  Tradiční dostih "Karlovarská dvojnásobná míle" opět poutal pozornost fotografů a nemohla zde tedy chybět ani Andrea Zavadilová, která vedle fotografií natočila i zajímavá videa, tentokrát nejen dostih z pohledu jezdce, ale i vodiče.

  23. 6. 2017 | Rubrika: Fotoreport

 • Z prachu vyšli vítězně RP Interier a KB System

  Dvacátý ročník nejtěžšího offroadového závodu aut ve střední Evropě o víkendu 17. a 18. června vyhrál RP Interier se speciálem do litru. Na pět a půl kilometrů dlouhé trati 24hodinovky v Dobřanech najel 162 kol, čili 891 km. Nejrychlejším vozem mimo buginy byl Speciál K-2 Audi týmu KB System offroad, čtvrtý absolutně. Se 131 zápisy časomírou již posedmé vyhrál 24hodinový závod ve své kategorii. O 16 kol méně si zapsal vítěz speciálů do litru Autocentrum Luňák. A letošní nováček Taurus si dojel pro nejcennější trofej v amatérské třídě.

  22. 6. 2017 | Rubrika: Motorsport - Offroad a rally

 • Prahu zavalí pompony a cheerleaders

  Praha se ve dnech 24. a 25. června stane již podruhé místem konání Mistrovství Evropy ve sportovním cheerleadingu. Akce proběhne v pražské Tipsport Aréně, kam přijede 4 tisíce sportovců z 25 evropských zemí. Pořadatelem ME je Česká asociace cheerleaders a European cheer union. „Přijďte podpořit početnou českou výpravu, která na minulém Mistrovství Evropy ve Vídni obsadila 2. a 3. místo v prestižních disciplínách“ zve na akci Martina Marešová, prezidentka České asociace cheerleaders.

  22. 6. 2017 | Rubrika: Kam za sportem?

 • Světový pohár ve vodním slalomu ve fotografiích

  Čeští vodní slalomáři znovu závodili na umělé slalomové trati v Praze-Troji. Již tradičně se zde konal Světový pohár ICF. Zatímco loni se závod konal až po olympiádě v Riu, tentokrát v Praze seriál začíná. Mezi největší domácí naděje patřil kajakář Jiří Prskavec, bronzový medailista z OH i nedávného mistrovství Evropy. Finále v kategorii K1 mužů však ovládl další z našich kajakářů Vít Přindiš. Jiří Prskavec však vybojoval stříbro. Sobotní dění dění v pražské Troji zachytila ve svých fotografií skvělá fotografka Andrea Zavadilová.

  21. 6. 2017 | Rubrika: Fotoreport

 • Michal Matějovský se vrátil do Škoda Octavia Cupu

  Královéhradecký závodník Michal Matějovský potvrdil svou účast v letošní sezóně okruhového závodu Škoda Octavia Cup. Pilot, který se v roce 2015 stal šampionem FIA ETCC ve třídě TC2, zaznamenal coby začínající závodník značné úspěchy právě v původním Octavia Cupu. V roce 2003 skončil celkově druhý a v roce 2007 celkově třetí. O obnovený ŠOC se Matějovský přirozeně začal zajímat hned po jeho oznámení. V loňské první sezóně zůstalo kvůli Matějovského pracovní vytíženosti jen u testování. Letos z toho budu hned dva závodní víkendy a vypadá to, že v roce 2018 by mohl závodit celou sezónu.

  21. 6. 2017 | Rubrika: Motorsport - okruhy

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.