klusaci_2.jpgklusaci.jpgKolesa.jpg

 • Ani Italové nezastavili Zellera v Mostě

  Kromě historických F1 a cestovních vozů byla k vidění v Mostě ještě další formulová klání rakouského poháru Remus Cup, pořádaného dlouholetým závodníkem Franzem Wössem. Ten ve svém poli nabízí stroje formule F3, ale také formuli Renault 2,0, se kterou v Mostě absolvoval závody i Vašek Šafář. Mezi dalšími Čechy se předvedl na domácí trati Tomáš Chabr s dalším vozem formule Renault 2,0 a Antonín Sůs, který patří mezi pravidelné účastníky Remus Cupu s vozem Dallara 302 Opel Spiess.

  28. 6. 2018 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • Plážový volejbal na Sokolském koupališti v Brně

  O víkendu 23.-24.6.2018 proběhlo v Brně MČR U22 v plážovém volejbalu. 16 nejlepších párů mužů i žen přijelo bojovat o titul mistra ČR. V nejkrásnějším areálu v Česku jsme se snažili zabezpečit hladký průběh celého mistrovství a vytvořit hráčům a hráčkám co největší pohodu, aby mohli podat co nejlepší výkony. Domácí oddíl Sokola Brno I zajistil podavače, zapisovatelky, hrabače a místní hospoda navařila dobré obědy. Také počasí nám přálo, a i přes lehké ochlazení, se nám vyhnuly přeháňky a vysvitlo nám i sluníčko.

  26. 6. 2018 | Rubrika: Míčové sporty

 • Šonka letos poprvé na stupni nejvyšším!

  Martin Šonka slaví první vítězství v letošní sezoně seriálu Red Bull Air Race. Na trati nad Dunejem v Budapešti ovládl finálovou čtyřku a druhého v pořadí, francouze Mika Brageota porazil o více než půl sekundy. V celkovém pořadí se tak český pilot posunul na třetí příčku. Druhý český pilot, Petr Kopfstein obsadil stejně jako ve Francii a Japonsku deváté místo. Pátý závod seriálu se uskuteční 26. srpna v Kazani.
  Celý závod zachytila ve své fotoreportáži Martina Burianová. Celé fotoalbum si prohlédněte zde.

  26. 6. 2018 | Rubrika: Fotoreport

 • EuroNascar: Doubek ze zlomenou rukou dojel sedmý!

  Evropský šampionát Nascar Whelen Euro Series 2018 hostil 9. - 10. června známý anglický okruh Brands Hatch, kde se jako jediný český zástupce objevil litomyšlský rodák třiadvacetiletý - Martin Doubek (Chevrolet SS). Martin se na tento závod hodně těšil, navíc povzbuzen kvalitním výkonem z minulého podniku (Itálie). Jenže sobotní kvalifikace Doubkovi moc nevyšla a bylo jasné, že pokud bude chtít navázat na Itálii, bude muset čelo po startu hodně dohánět. To se také potvrdilo v sobotu v prvním klání ELITE 1, kde se Martin "stíhačkou" dostával až na solidní 11. pozici, ale později byl za kontakt při předjíždění penalizován a klesl tím pádem na konečnou 19. příčku - škoda. Vítězství bral francouzský pilot Frederic Gabillon (Toyota Camry).

  22. 6. 2018 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • České setkání na Sardinii

  Sedmá soutěž mistrovství světa v rallye Italská rallye se konala na šotolinových cestách ostrova Sardinie. Po delší době se zde setkali dva naši nejúspěšnější soutěžní jezdci posledních let - Jan Kopecký a Martin Prokop. Jejich hlavní cíle pro letošní sezonu jsou ale odlišné.

  22. 6. 2018 | Rubrika: Motorsport - Offroad a rally

 • Carboniacup a jeho druhé maďarské zastavení

  Již třetí letošní závod absolvovali závodníci Carboniacupu na známém autodromu Hungaroring, poblíž Mogyoródu a jednalo se už o letos druhé klání v Maďarsku, kam se účastníci přesunuli z Pannoniaringu. Hungaroring patří mezi autodromy s vyšším startovným, protože jde o velice prestižní autodrom, kde se kromě sérií FIA Truck, či WCTR jezdí již léta závody F1.

  21. 6. 2018 | Rubrika: Motorsport - okruhy

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.