klusaci_2.jpgklusaci.jpgKolesa.jpg

 • Zimní jízdy po okruhu lákají

  zimní jízdyVolné jízdy pro amatérské jezdce vlastním vozem po závodním okruhu mosteckého autodromu jsou mezi motoristickou veřejností populární a oblíbené. Od loňského roku vedení společnosti AUTODROM MOST rozšířilo možnost svézt se na uzavřené dráze i na podzimní a zimní měsíce. Volné jízdy nazvané The Most Winter Challenge nadšenci letos poprvé okusili v pátek 4. listopadu, další termín pak pořadatelé stanovili na sobotu 19. listopadu.

  12. 11. 2016 | Rubrika: Kam za sportem?

 • První protihlukové stěny na Autodromu v Mostě budou na jaře

  autodrom MostSpolečnost AUTODROM MOST se intenzivně zabývá veškerými procesy, jež jsou zapotřebí k zahájení prací na vybudování první protihlukové stěny ve stejnojmenném areálu. „V nejbližším období zažádáme o stavební povolení. Pokud se nám ho podaří získat do konce ledna, začneme stěnu stavět v květnu. Nyní už vybíráme projektanta,“ uvedl generální ředitel společnosti Jiří Volovecký.

  11. 11. 2016 | Rubrika: Další zprávy

 • FMX Gladiator Games poprvé pozvou diváky do zákulisí

  gladiator gamesFanoušci silných strojů a adrenalinu se letos 19. listopadu sejdou v O2 aréně již pošestnácté. Poprvé však budou mít možnost dostat se také do zákulisí nejstarší evropské freestyle motokrosové akce. Kultovní FMX událost se letošním ročníkem vrátí ke své podstatě založené na gladiátorských zápasech. Čtyři kapitáni Libor Podmol, Filip Podmol, Petr Pilát a Martin Koreň povedou své týmy do bojů o nejefektnější a zároveň nejnebezpečnější triky.

  10. 11. 2016 | Rubrika: Kam za sportem?

 • OffROAD Maraton 2016: Je dobojováno!

  foto: JonášSezona OffROAD Maratonu 2016 skončila. oslední díl seriálu se jel sobotu 5. listopadu v Ředhošti. Finále přineslo parádní souboje až do konce. Zlatý průjezd cílem napříč kategoriemi patřil motorkáři Lubomíru Vojkůvkovi, čtyřkolkáři Martinu Miřejovskému a bugině Quadservisu Špak - Papá Buggy Týmu. Večer se konalo slavnostní vyhlášení celé sezony. Mistrovské tituly mezi auty si odvezli KB System offroad team (speciály do dvou litrů), Valtr offroad team (nad dva litry), RP Interier (do litru) a Lego team Kdyně (Amatér). Bugina PR Interieru se stala také absolutním vítězem sezony a získala startovné na Intercontinental Rally 2017, africký závod do Dakaru. Stejnou cenu dostali i Martin Miřejovský na čtyřkolce a Erik Mikulášek na motorce. Ten se zapsal do historie maratonu také tím, že absolutní prvenství vybojoval jako jezdec ve třídě Pohár.

  8. 11. 2016 | Rubrika: Motorsport - Offroad a rally

 • AGROTEC SportLife Rally Show již v sobotu 5.11.

  ilustrační rallyDo areálu brněnského výstaviště se i letos vrátí AGROTEC SPORT Life Rally Show. Příznivci adrenalinu si tedy přijdou na své během nabitého třídenního programu. Připraveny budou soudobé i historické speciály, se kterými se lze potkat na tratích českých šampionátů v rally. Sobota 5. listopadu bude věnována setkání jezdců s diváky a v neděli 6. listopadu budou organizovány historické jízdy.

  4. 11. 2016 | Rubrika: Kam za sportem?

 • OffROAD Maraton rozhodnou boje v Ředhošti!

  foto: J. JonášPoslední díl seriálu OffROAD Maraton se již tuto sobotu 5. listopadu tradičně přesouvá do Ředhoště. Motorkáři a čtyřkolkáři změří síly ve dvouhodinovce, automobilové posádky ve čtyřhodinovce. Poslední body v sezoně jsou důležité pro všechny offroaďáky v popředí tabulek. Nejvíce však pro vedoucí jezdce a týmy v absolutním pořadí. Právě oni budou bojovat o startovné na Intercontinental Rally, africký závod do Dakaru.

  3. 11. 2016 | Rubrika: Kam za sportem?

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.