Rallye_Berounka_Revival_SS_Pisek.jpgKolesa.jpgSlusovice.jpg

 • Rimini 2014 - 2. část

  2. část reportáže Zdenka Polce z tanečních soutěží v Rimini. V pátek proběhl Světový pohár žáků a juniorů a Mistrovství Evropy (párových) formací seniorů. V sobotu následoval World Masters kategorie A a Mistrovství Evropy (párových) formací juniorů. V neděli pásmo soutěží uzavřel Světový pohár dívčích formací senior a na řadu přišly i soutěže boogie – woogie: World Masters hlavní kategorie a Světový pohár juniorů a seniorů.

  28. 7. 2014 | Rubrika: Taneční sport

 • CYKLISTÉ VYJEZDILI v Praze 52 905 Kč pro HANDICAPOVANÉ

  dOKTORČástku 52 905 Kč vyjezdili lidé od úterý 22. července do pátku 25. července v Praze. Projeli totiž speciální bránou, která za každý průjezd přičetla na počítadle 5 Kč. V pátek v pražské Troji podpořili handicapované sportovce také stříbrný medailista z LOH 2012 v Londýně Vavřinec Hradilek a dvojnásobný olympijský vítěz z roku 1996 z her v Atlantě Martin Doktor.

  28. 7. 2014 | Rubrika: Cyklistika

 • Kalus ovládl závod v Mělníku a v cíli si zahrál na snajpra

  KalusJiž šesté pokračování Českého poháru v olympijském triatlonu hostil Mělník. U soutoku Labe a Vltavy změřili své síly muži i ženy různých věkových kategorií v závodě s názvem TRIATHLON MĚLNÍK. Skvělou sportovní atmosféru slunného dne doplňovalo kouzlo historického náměstí a přilehlých vinic. Z prvenství se radovali Jitka Šimáková a Jiří Kalus, který si v cíli zahrál na elitního odstřelovače.

  28. 7. 2014 | Rubrika: Triatlon

 • Rimini 2014

  Italská federace tanečního sportu FIDS uspořádala letos už 7. ročník týdenního pásma tanečních soutěží, které probíhaly od 7. do 13. července v osmi pavilonech výstaviště v Rimini. I když jde hlavně o domácí soutěže, je součástí této velkolepé taneční přehlídky i řada mezinárodních soutěží, ve kterých soupeřili mimo jiné i tanečníci rokenrolu a boogie – woogie. Jejich soutěžím byl vyhrazen konec týdne. V pátek proběhl Světový pohár žáků a juniorů a Mistrovství Evropy (párových) formací seniorů. V sobotu následoval World Masters kategorie A a Mistrovství Evropy (párových) formací juniorů. V neděli pásmo soutěží uzavřel Světový pohár dívčích formací senior a na řadu přišly i soutěže boogie – woogie: World Masters hlavní kategorie a Světový pohár juniorů a seniorů. Během těchto tří dnů se na parketu vystřídalo celkem 130 párů a 28 formací rokenrolu a 122 párů boogie – woogie.

  28. 7. 2014 | Rubrika: Taneční sport

 • Dostihový den Světlá Hora-12.7.2014

  Světlá HoraDevatenáctý ročník překážkového dostihového dne ve Světlé Hoře na Bruntálsku objektivem Lenky Sklenákové.

  27. 7. 2014 | Rubrika: Fotoreport

 • Dragon 4 se chystá na závodní tratě

  foto: P. MalýS novou vylepšenou formulí se také letos zapojí do trojice důležitých závodů tým TU Brno Racing na VUT v Brně. Již čtvrtá evoluce monopostu s názvem Dragon absolvuje nyní poslední potřebné testy, po desetiměsíční přestávce od posledního závodu se vylepšený vůz poprvé účastní na konci července FS Germany, jednoho z nejprestižnějších světových podniků svého druhu.

  26. 7. 2014 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • MČR V DREZUŘE SE PO OSMI LETECH VRACÍ DO BRNA NA PANSKOU LÍCHU!

  foto H. Matuška - ilustračníVe dnech 25.-27. července se v Brně na Panské líše uskuteční po osmileté přestávce Mistrovství České republiky v drezuře. Poprvé však Panská lícha přivítá nejlepší drezurní jezdce všech věkových kategorií zároveň. Kdo letos zvítězí v hlavní kategorií – senioři? Obhájí titul Fabrizio Sigismondi, nebo potvrdí svoji skvělou formu ze Světového poháru Šárka Charvátová?

  24. 7. 2014 | Rubrika: Jezdectví

 • Český pohár v triatlonu míří k soutoku do Mělníka

  mělníkŠestý díl Českého poháru v olympijském triatlonu hostí v sobotu 26. července Mělník. Týden po mistrovství republiky v Telči tak budou triatlonisté bojovat v závodě s názvem TRIATHLON MĚLNÍK u soutoku Labe s Vltavou na krásném historickém náměstí Míru i v přilehlých vinicích. Nebudou chybět závody dětí ani Open závod pro ty, kteří se chtějí s triatlonem seznámit.

  24. 7. 2014 | Rubrika: Triatlon

 • V LEDNU NA BĚŽKÁCH, V ZÁŘÍ PO SVÝCH!

  jizerská 50V lednu na běžkách, v září po svých! Také milujete jedinečnost a atmosféru vrcholu zimních dálkových běhů, kterým beze sporu již po více než 40 let je Jizerská 50? Přijde Vám škoda, že běžky můžete ze sklepů díky českým klimatickým podmínkám vytáhnout jen na pár týdnů v roce? Právě pro Vás organizátoři připravili letní přípravu v podobě nové disciplíny. Dne 13. září se z Bedřichova v Jizerských horách uskuteční běžecké závody na 23 a 10 kilometrů po stopách tradiční zimní části - Jizerská 50 RUN.

  24. 7. 2014 | Rubrika: Běžecké závody

 • IBIS PILSENMAN 2014

  Startuje další ročník oblíbeného závodu IBIS Pilsenman 2014
  1 km plavání - 2,4 km přeběh - 9 km kajak - 42 km MTB a 14 km běhu 

  plavaniOd května mají všichni zájemci z řad sportovců možnost přihlásit se do závodu IBIS Pilsenman 2014. Již 12. ročník tradiční sportovní akce se uskuteční v sobotu 16. srpna 2014 na louce u sv. Jiří v Plzni Doubravce. Start závodu proběhne v 10 hodin u Boleveckého rybníka. Závodníci si mohou vybrat ze dvou variant - terénního kvadriatlonu nebo lehčího triatlonu.
  Terénní kvadriatlon IBIS Pilsenman se skládá z 1 km plavání, 2,4 km běhu, 9 km jízdy na lodi, 42 km horského kola a 14 km běhu včetně několika brodů. Závod bude probíhat v kategorii jednotlivců nebo dvojic.

  23. 7. 2014 | Rubrika: Extrémní sport

 • Z premiéry se čtvrtým místem!

  bajaMladá posádka KM Racingu je spokojená, že na Baja Aragon důkladně otestovala kamion Liaz i sama sebe. Shodný program jako v sobotu čekal závěrečný den na víkendové Baja Aragon posádku Martin Macík mladší, Marian Orlický a Jakub First. V okolí španělského města Teruel však trojici v kabině liazky opustilo štěstí. Češi v podniku Světového poháru FIA v rally Cross Country a ve své  soutěžní premiéře klesli kvůli technické závadě z druhého místa na konečnou čtvrtou příčku.

  23. 7. 2014 | Rubrika: Motorsport - Offroad a rally

 • Za titul jsem ohromně rád, říká čerstvý šampion Švarc

  ŠvarcPřemysl Švarc vybojoval v Telči svůj premiérový titul mistra České republiky v olympijském triatlonu. V historickém centru překrásného města porazil i svého reprezentačního kolegu Jana Čelůstku. Letos se mu podle jeho slov zatím nepovedl žádný super závod. I proto si tohoto vítězství ohromně cení. Více už v rozhovoru.

  23. 7. 2014 | Rubrika: Triatlon

 • Czech Bowl 2014 - Finále ligy amerického fotbalu

  Czech BowlFinále ČLAF se letos vrátilo do Prahy. V Synot Tip Areně se proti sobě postavili Prague Black Panters a Příbram Bobcats. Podle očekávání nenechali PBP nic náhodě a již od počátku systematicky drtili svého soupeře. Tomu odpovídalo i konečné skore 40:0. Přes výraznou převahu PBP se Bobcats snažili až do poslední chvíle nedat soupeři nic zadarmo.

  22. 7. 2014 | Rubrika: Fotoreport

 • Švarc v krásné Telči urval před Čelůstkou titul mistra republiky

  triatlonV historickém centru Telče se bojovalo o tituly národních šampionů v olympijském triatlonu. V místech, která jsou na seznamu UNESCO, se mistry republiky stali Vendula Frintová a Přemysl Švarc. Zatímco Frintová zvítězila suverénním způsobem, mezi muži to bylo podstatně vyrovnanější a Švarc porazil svého reprezentačního kolegu Jana Čelůstku o 11 vteřin a vystřídal ho na pomyslném trůnu.

  21. 7. 2014 | Rubrika: Triatlon

 • Český tým skončil na lakrosovém MS čtrnáctý

  laxV posledním našem zápase mistrovství, ve kterém se hrálo o třinácté místo, náš tým bohužel podlehl Finsku, a obsadil tak čtrnácté místo z 38 účastnických zemí. Finové většinu zápasu vedli, na začátku poslední periody dokonce o sedm branek, a pokus o zvrat zápasu v poslední periodě se našemu týmu nepodařil, i když výrazné vedení Finů se nám zmenšit povedlo.

  21. 7. 2014 | Rubrika: Míčové sporty

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.