Rallye_Berounka_Revival_SS_Pisek.jpgKolesa.jpgSlusovice.jpg

 • Na mosteckém okruhu uvidíme v příštím roce i minibiky.

  minibikeDalší premiérou mosteckého autodromu v roce 2017 bude Mistrovství ČR i Evropy Minibike. Republikový šampionát motocyklových talentů na maloobjemových speciálech si diváci mohou vychutnat o víkendu 21. až 23. července na malém závodním okruhu v areálu polygonu. Body do evropského šampionátu si mladí jezdci rozdělí na stejném oválu o týden později, tedy o víkendu 28. až 30. července. Ve stejném termínu se jede na velkém závodním okruhu autodromu i DMV Gran Turismo Touring Car Cup pro cestovní vozy i GT speciály. Fanoušci jednostopých i dvoustopých rychlých a silných strojů tak budou mít na severu Čech žně.

  23. 12. 2016 | Rubrika: Kam za sportem?

 • Mistrovství ČR v Motoskijöringu 2017 odstartuje v Letohradu

  motoskijoringPo nepodařeném ročníku MČR v motoskijöringu 2016, kdy bylo možné odjet pouze jeden závod v Chotčinách u Tábora, věří pořadatelé, že seriálu závodů „Orion Shiva KTM Cup 2017“ bude přát počasí a uskuteční všech 6 plánovaných závodů.

  12. 12. 2016 | Rubrika: Kam za sportem?

 • Mika Häkkinen dorazí do Prahy

  HakkinenUž po čtyřicáté se fanoušci motoristického sportu dozvědí výsledky ankety Zlatý volant, vybírající nejlepší tuzemské automobilové jezdce uplynulé sezony. Exkluzivním hostem jubilejního Zlatého večera motoristického sportu, který se uskuteční ve čtvrtek 15. prosince od 19:30 hodin v Paláci Žofín na pražském Slovanském ostrově, bude dvojnásobný mistr světa F1 Mika Häkkinen.

  12. 12. 2016 | Rubrika: Další zprávy

 • SANTA CLAUS CUP 2016

  Santa Claus CupV sobotu 17. 12. 2016 se v brněnské DRFG Aréně uskuteční již 18. ročník závodu skupin synchronizovaného bruslení SANTA CLAUS CUP 2016, za účasti 21 krasobruslařských týmů všech věkových kategorií z celé ČR. Letošní ročník závodu je pořádán jako benefiční sportovní akce pro brněnské ParaCENTREM Fenix, na jehož činnost bude věnován výtěžek z dobrovolného vstupného. Závod bude zahájen ve 13.00 za účasti starosty městské části Brno-střed. Předpokládaný konec závodu je v 19.00.

  8. 12. 2016 | Rubrika: Kam za sportem?

 • LOUDA CUP láká na hodnotné ceny

  Louda CupJednokolový, odlehčeně pojatý závod LOUDA CUP zpestří v sobotu 17. prosince pokračování zimních jízd vlastním vozem po závodním okruhu mosteckého autodromu. Pro The Most Winter Challenge bude dráha vyhrazena v tradičním čase od 10:00 do 16:00 hodin. Do závodu pak jeho účastníci odstartují ve 13:00 hodin. „Pro tři nejlepší jsme připravili hodnotné ceny v podobě našich voucherů. Mohou se těšit na kurz sportovní jízdy nebo svezení v závodním speciálu. Bonusem pak bude vždy pár kvalitních ponožek v různých barvách a designu s číslem 33, které odkazuje na stáří našeho okruhu,“ upřesnila eventová manažerka společnosti AUTODROM MOST Veronika Raková.

  8. 12. 2016 | Rubrika: Kam za sportem?

 • Kalendář vytrvalostních závodů 24H Series byl zveřejněn

  Epilog BrnoPořadatel vytrvalostních závodů 24H PROTO Series a 24H TCE Series zveřejnil kalendář závodů pro příští sezónu. Brněnský závod bohužel chybí. Slibný začátek nové éry při letošním brněnském Epilogu tak nemá pokračování.  

  7. 12. 2016 | Rubrika: Kam za sportem?

 • Druhý ročník jedinečného LIPNO ICE MARATHONU

  lipno ice marathonExtrémní závod na sněhu a ledu pro ty, kteří chtějí prověřit sami sebe v těch nejtěžších podmínkách. Teplota vzduchu klesá až na -20 °C, nadmořská výška v místě konání závodu je 729 metrů nad mořem a nezpevněný terén tvoří led a sníh, případně bahno, písek, voda a kameny. Takový je Lipno Ice Marathon, jehož 2. ročník se bude konat 11. února 2017 v kempu Jestřábí v Černé v Pošumaví.

  7. 12. 2016 | Rubrika: Kam za sportem?

 • Mostecký Autodrom představil kalendář akcí pro rok 2017

  Truck PrixNa řadu novinek se mohou těšit v příštím roce návštěvníci mosteckého autodromu. Novou sezonu obohatí několik premiér. Atraktivní podívanou bude bezesporu květnový závodní víkend historických automobilů. Nebudou mezi nimi chybět ani monoposty F1, jež se účastnily velkých cen do roku 1965. Repertoár jezdeckých soubojů na okruhu v Mostě pak nově zpestří začátkem října také evropský pohár cestovních vozů FIA European Touring Car Cup (ETCC). Chybět pochopitelně nemůže Czech Truck Prix, závod evropského šampionátu okruhových tahačů European Truck Racing Championship (ETRC), který má v Mostě dlouholetou tradici. Začátkem září 2017 autodrom oslaví jubileum, truckerské týmy přivítá už po pětadvacáté.

  6. 12. 2016 | Rubrika: Kam za sportem?

 • Česká posádka v Extreme Sailing Series

  Foto: Martina BarnetováS velkou radostí můžeme všem příznivcům týmu MASTERLAN oznámit, že posádka David Křížek a Milan Harmáček se jako první český tým v historii zúčastní Extreme Sailing Series™. K oznámení oficiálního zařazení třídy Flying Phantom do této nesmírně prestižní série závodů došlo včera večer na mezinárodní výstave Salon Nautique v Paříži.

  6. 12. 2016 | Rubrika: Voda a jachting

 • Autodrom se seriálem Octavia Cup na veletrhu v Essenu

  EssenSpolečnost AUTODROM MOST představuje v těchto dnech své služby a produkty návštěvníkům jedné z nejprestižnějších evropských motoristických přehlídek Essen Motor Show. Stejně jako v loňském roce autodrom spolupracuje při prezentaci ve společném stánku na věhlasném německém veletrhu s okruhovým seriálem Octavia Cup, který má letos za sebou obnovenou premiéru a nyní se intenzivně připravuje na další ročník.

  1. 12. 2016 | Rubrika: Další zprávy

 • ETCC bude mít v příštím roce premiéru v Mostě!

  ETCC - FulínEvropský pohár cestovních vozů FIA European Touring Car Cup  (ETCC) bude mít v příštím roce premiéru na mosteckém autodromu. Závodním víkendem v Mostě ve dnech 6. - 8. října navíc nový ročník seriálu vyvrcholí. Lze tak očekávat, že finále přinese napínavé souboje jezdců o celkové vítězství. Lákadlem pro fanoušky bude i pokračování letos obnoveného okruhového seriálu Octavia Cup, který ve stejném termínu jako ETCC v Mostě rovněž završí sezonu 2017.

  1. 12. 2016 | Rubrika: Kam za sportem?

 • Gerhard Ittner získal ocenění Autoklubu ČR

  IttnerBývalý sportovní ředitel mosteckého autodromu Gerhard Ittner se dočkal ocenění za dlouholetou práci v oblasti motoristického sportu. Z rukou prezidenta Autoklubu ČR (AČR) převzal odznak Granátový lev. „Odznak je celý ze zlata a Prezídium Autoklubu ČR jej uděluje jako nejvyšší možné poděkování při valné hromadě, která se koná každé čtyři roky,“ vysvětlila Klára Sobotková z mediální sekce AČR.

  30. 11. 2016 | Rubrika: Další zprávy

 • Královnou triatlonu je Vendula Frintová

  FrintováV krásném prostředí libereckého hotelu se v sobotu 26.11. odehrál galavečer slavnostního ceremoniálu nejlepších triatlonistů v rámci aquatlonu, terénního, dlouhého a krátkého triatlonu. Proběhlo vyhlášení trenéra roku a ankety Krále triatlonu.

  30. 11. 2016 | Rubrika: Triatlon

 • TRIPRAGUE SE STAL CHALLENGEPRAGUE

  Lenka KovářováRozhovor s Lenkou Kovářovou, předsedkyní České Triatlonové Asociace na téma TRIPrague=CHALLENGEPRAGUE

  25. 11. 2016 | Rubrika: Triatlon

 • Zimní jízdy po okruhu pokračují v prosinci, zpestří je LOUDA CUP

  Zimní jízdyVolné jízdy vlastním vozem po závodním okruhu mosteckého autodromu pro veřejnost The Most Winter Challenge pokračují dvěma termíny v prosinci. Prověřit své řidičské umění a chování svého vozu při jízdě na dráze motorističtí fanoušci mohou už v pátek 2. prosince. Další příležitost pak budou mít v sobotu 17. prosince, kdy se zároveň mohou přihlásit do jednokolového, odlehčeně pojatého závodu amatérských jezdců LOUDA CUP.

  25. 11. 2016 | Rubrika: Motorsport - okruhy

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.