VS_veterani_pod_zamkem.jpgLS_Slusovice.jpgZamecky_vrch.jpg

 • Jak si užít rychlou jízdu po závodním okruhu?

  Pod aktivním dohledem profesionálního závodního jezdce Tomáše Pekaře, který obsadil celkové druhé místo v premiérovém ročníku loni obnoveného seriálu Škoda Octavia Cup, si osvojí potřebné dovednosti a návyky pro jízdu v ostrém tempu po malém i velkém okruhu mosteckého autodromu účastníci kurzu sportovní jízdy. Cenné rady i s praktickou ukázkou mělnický jezdec zájemcům poprvé poskytne už za měsíc, ve čtvrtek 11. května.

  14. 4. 2017 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • Nový Škoda Octavia Cup vstupuje do druhé sezóny

  Do druhého ročníku obnoveného Škoda Octavia Cupu podalo do uzávěrky přihlášku 18 jezdců. Seriál se rozrostl o další dva soutěžní víkendy a změnil se systém bodování.  Mezi závodníky také přibyde juniorských talentů českého motorsportu. „Zájem závodníků nás těší. Klíčová je pro nás ale kvalita vozů i organizace celého seriálu. A jsme velmi rádi, že sezóna 2017 navazuje na tradici Škoda Octavia Cupu, který byl vždy vnímám jako líheň budoucích hvězd českého motorsportu,“ říká promotér závodů Josef Zajíček ze společnosti Benet Automotive.

  13. 4. 2017 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • Český 29er vyhrál na Gardě

  Posádka Sportovního centra mládeže lodní třídy 29er Šimon Mareček a Jan Svoboda ovládla o víkendu 8.–9. 4. tradiční Easter Regattu na Lago di Garda. Posádka podávala stabilní vyrovnané výkony jak v sobotním středním větru, tak i v neděli, kdy vítr zesílil výrazně nad 20 uzlů. Jednu z divokých rozjížděk vyhrála tato posádka s náskokem přes 300 metrů.

  12. 4. 2017 | Rubrika: Voda a jachting

 • Memoriál Rudolfa Deyla ve fotografiích Jany Syručkové

  Sezóna na dostihovém závodišti ve Velké Chuchli pokračovala druhou dostihovou nedělí jejímž vrcholem byl 43. Memoriál Rudolfa Deyla pro tříleté klisny a 59. Velká dubnová cena pro čtyřleté a straší koně. Fotografka Jana Syručková zde nemohla chybět se svým fotoaparátem.

  12. 4. 2017 | Rubrika: Fotoreport

 • Brněnští Draci stále neporažení

  Druhý baseballový víkend čekal na brněnské Draky soupeř vskutku zajímavý. Na jejich stadion totiž přijel jejich vyzyvatel z posledních čtyř finále extraligy Kotlářka Praha. Jenže ta Drakům dokázala více vzdorovat pouze v prvním utkání a nakonec domů odjížděla s prázdnou. Draci jsou i nadále bez prohry.

  11. 4. 2017 | Rubrika: Další zprávy

 • Po zimní pauze ožívá také Remus formel Cup

  Po dlouhé zimní pauze ožije Hockenheimring a s ním také Remus formel Cup 2017.Na 4,574km dlouhém autodromu odstartuje série v rámci velké ceny města Stuttgartu. Těší nás začátek sezóny na Hockenheimu a věříme, že bude začátek série napínavý, řekl před závody promototér Remus formel Cupu a dlouholetý závodník Franz Woess z Rakouska. Letos se RFC podívá i na okruhy Imola, RedBullRing, do Spa, na Lausitzring, do Brna a poslední zastávka bude připravena v Itálii na okruhu Mugello. Celkem náš čeká sedm víkendů rychlých formulí. Březnový termín na Salzburgringu pořadatelé nakonec odvolali.

  8. 4. 2017 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • Týmy ETCC si autodrom otestují už v dubnu, těší se na fanoušky

  K testování závodních aut a prezentaci týmů před zahájením sezony 2017 se v úterý 18. dubna sjedou do Mostu účastníci evropského poháru upravených cestovních vozů FIA European Touring Car Cup (ETCC) v čele s dvojnásobným vítězem seriálu, domácím pilotem Petrem Fulínem. Na velkém závodním okruhu budou kroužit silné a rychlé stroje od 09:00 do 18:00.

  7. 4. 2017 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • Scuderia Praha Ferrari na pole position pro Hankook 12H RED BULL

  Scuderia Praha Ferrari 488 GT3 (#11, Jiří Písařík/Josef Král/Matteo Malucelli) získala nejlepší pozice na startovním roštu pro třetí kolo 24H SERIES by Hankook. Ital Matteo Malucelli zajel na okruhu o délce 4.318 kilometr čas 1:28.755 minut a získal druhé, po sobě jdoucí pole position pro český tým.

  7. 4. 2017 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • Vítězství pro Team Bleekemolen SEAT v Hankook 24H SILVERSTONE

  Tým Bleekemolen SEAT Leon TCR V2 SEQ (#100, Sebastiaan Bleekemolen/Melvin de Groot/Rob Smith/Rene Steenmetz) zvítězil v Hankook 24H SILVERSTONE, úvodním kole letošního ročníku 24H ENDURANCE SERIES TOURING Car. V loňském roce nizozemský tým 19 hodin vedl závod, ale pak musel odstoupit kvůli poruše motoru. Tentokrát však tým Bleekemolen zůstal mimo nebezpečí. Rene Steenmetz uviděl šachovnicovou vlajku po 549 kolech na okruhu dlouhém 5.901 kilometr. Vítězný tým absolvoval v závodě 3.239,65 kilometrů.

  7. 4. 2017 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • Další prestižní MMA turnaj odvysílá O2 TV Sport.

  Již v pátek uvidí diváci O2 TV galavečer OKTAGON 2, který se řadí mezi nejprestižnější MMA turnaje na československé scéně. Tentokrát se vše odehraje v Bratislavě, kde se fanoušci můžou těšit na přímé účastníky loňské reality show O2 TV SPORT OKTAGON. V hlavním souboji večera se představí slovenský šampion Gábor Boráros, který vyzve hvězdného Rolanda Čambala. Exkluzivní přímý přenos startuje od 20.00 hodin na O2 TV Sport.

  6. 4. 2017 | Rubrika: Kam za sportem?

 • Carboniacup v neděli v Mostě startuje sedmou sezónu

  Klubové závody Carboniacup zahajují již sedmou sezónu na domácím autodromu v Mostě. Vstup pro fanoušky motosportu je opět zdarma.
  Nedávná historie Carbonia cupu naznačila, že se v této sérii rodí nejen mladí talenti okruhových závodů, startují úplní amatéři a začátečníci, staří harcovníci, ale také zde můžeme vidět špičkové závodní náčiní pronajaté do této série velkými závodními týmy, a to nejen z ČR, ale také z Německa, Slovenska, Rakouska, či Polska. A právě sedmý díl Carboniacupu odstartuje na domácí  trati v neděli 9.4.

  5. 4. 2017 | Rubrika: Kam za sportem?

 • Betino Gomba handicap 2017 objektivem Jany Syručkové

  Přinášíme vám druhou velkou fotogalerii z nedělního zahájení dostihové sezóny ve Velké Chuchli. Tentokrát je autorkou fotografií zkušená fotografka Jana Syručková.

  4. 4. 2017 | Rubrika: Fotoreport

 • Ambasadorem závodu historických vozů bude vítěz Le Mans J. Barth

  Jedna z legend motoristického sportu okoření svou přítomností závody historických vozů The Most Historic Grand Prix, jež budou mít na mosteckém autodromu premiéru o víkendu 12. – 14. května. Roli ambasadora přijal vítěz proslulého závodu 24 hodin Le Mans z roku 1977 Jürgen Barth. Sympatický Němec, který na konci letošního roku oslaví jubilejní sedmdesáté narozeniny, bude sportovním komisařem všech hlavních závodů s výjimkou FIA Lurani Trophy.

  4. 4. 2017 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • Betino Gomba handicap 2017

  První dubnovou neděli byla v Conseq Parku Velká Chuchle zahájena dostihová sezona 2017. Hlavním dostihem otevíracího programu byla jubilejní 90. ročník Betino Gomba handicapu pro čtyřleté a starší sprintery.

  3. 4. 2017 | Rubrika: Fotoreport

 • Nejvíce registračních značek na přání má Praha

  Od 1.ledna 2016 není žádný problém mít na autě nebo motorce registrační značku se jménem nebo přezdívkou. Od začátku loňského roku do 28. února 2017 jich úředníci vydali celkem 5 470 kusů a lidé a firmy za ně zaplatili celkem 55 milionů korun. Nejvíce vydaných registračních značek eviduje Praha, nejméně kraj Vysočina. “Všeobecně se o značky čekal mezi odborníky větší zájem. Registrační značky na jedno auto stojí 10.000 korun a celkově je potřeba zvolit 8 znaků, z nichž jeden musí být číslice. Důležité také je, že si řidiči nemohou nechat na tabulku vyrazit hanlivá slova nebo slova, která obsahují písmena G, CH, O, Q a W.”, říká prezident Autoklubu ČR Jan Šťovíček.

  3. 4. 2017 | Rubrika: Další zprávy

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.