klusaci_2.jpgklusaci.jpgKolesa.jpg

 • Memoriál Rudolfa Deyla ve fotografiích Jany Syručkové

  Sezóna na dostihovém závodišti ve Velké Chuchli pokračovala druhou dostihovou nedělí jejímž vrcholem byl 43. Memoriál Rudolfa Deyla pro tříleté klisny a 59. Velká dubnová cena pro čtyřleté a straší koně. Fotografka Jana Syručková zde nemohla chybět se svým fotoaparátem.

  12. 4. 2017 | Rubrika: Fotoreport

 • Brněnští Draci stále neporažení

  Druhý baseballový víkend čekal na brněnské Draky soupeř vskutku zajímavý. Na jejich stadion totiž přijel jejich vyzyvatel z posledních čtyř finále extraligy Kotlářka Praha. Jenže ta Drakům dokázala více vzdorovat pouze v prvním utkání a nakonec domů odjížděla s prázdnou. Draci jsou i nadále bez prohry.

  11. 4. 2017 | Rubrika: Další zprávy

 • Po zimní pauze ožívá také Remus formel Cup

  Po dlouhé zimní pauze ožije Hockenheimring a s ním také Remus formel Cup 2017.Na 4,574km dlouhém autodromu odstartuje série v rámci velké ceny města Stuttgartu. Těší nás začátek sezóny na Hockenheimu a věříme, že bude začátek série napínavý, řekl před závody promototér Remus formel Cupu a dlouholetý závodník Franz Woess z Rakouska. Letos se RFC podívá i na okruhy Imola, RedBullRing, do Spa, na Lausitzring, do Brna a poslední zastávka bude připravena v Itálii na okruhu Mugello. Celkem náš čeká sedm víkendů rychlých formulí. Březnový termín na Salzburgringu pořadatelé nakonec odvolali.

  8. 4. 2017 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • Týmy ETCC si autodrom otestují už v dubnu, těší se na fanoušky

  K testování závodních aut a prezentaci týmů před zahájením sezony 2017 se v úterý 18. dubna sjedou do Mostu účastníci evropského poháru upravených cestovních vozů FIA European Touring Car Cup (ETCC) v čele s dvojnásobným vítězem seriálu, domácím pilotem Petrem Fulínem. Na velkém závodním okruhu budou kroužit silné a rychlé stroje od 09:00 do 18:00.

  7. 4. 2017 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • Scuderia Praha Ferrari na pole position pro Hankook 12H RED BULL

  Scuderia Praha Ferrari 488 GT3 (#11, Jiří Písařík/Josef Král/Matteo Malucelli) získala nejlepší pozice na startovním roštu pro třetí kolo 24H SERIES by Hankook. Ital Matteo Malucelli zajel na okruhu o délce 4.318 kilometr čas 1:28.755 minut a získal druhé, po sobě jdoucí pole position pro český tým.

  7. 4. 2017 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • Vítězství pro Team Bleekemolen SEAT v Hankook 24H SILVERSTONE

  Tým Bleekemolen SEAT Leon TCR V2 SEQ (#100, Sebastiaan Bleekemolen/Melvin de Groot/Rob Smith/Rene Steenmetz) zvítězil v Hankook 24H SILVERSTONE, úvodním kole letošního ročníku 24H ENDURANCE SERIES TOURING Car. V loňském roce nizozemský tým 19 hodin vedl závod, ale pak musel odstoupit kvůli poruše motoru. Tentokrát však tým Bleekemolen zůstal mimo nebezpečí. Rene Steenmetz uviděl šachovnicovou vlajku po 549 kolech na okruhu dlouhém 5.901 kilometr. Vítězný tým absolvoval v závodě 3.239,65 kilometrů.

  7. 4. 2017 | Rubrika: Motorsport - okruhy

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.