NOE_Polo_cup.jpgKolesa.jpgKP_Beachvoley.jpg

 • Olympijský běh ozdobila rekordní účast účastníků

  behSluncem zalitý velký okruh mosteckého autodromu přivítal ve středu v podvečer účastníky T-Mobile Olympijského běhu. Na start se postavilo 249 mužů a žen, což je rekordní počet v jednatřicetileté historii amatérských běžeckých závodů na této dráze. Mohli si vybrat ze dvou tratí, osmikilometrové a o polovinu kratší. Na zvolenou trasu vyrazili v 18:30 hodin.

  24. 6. 2016 | Rubrika: Běžecké závody

 • FIA Cars weekend v Mostě nadchnul atrakcemi

  Octavia CupMostecký víkend nabídl vskutku pěkné závodní náčiní, jezdeckou kvalitu a velmi dobře pořadatelsky zvládnuté divácké atrakce, kde nechyběla jízda offroadem, taxi jízdy, drifty a další zábavní průmysl na dráze i polygonu autodromu Most. Co ovšem diváky nenadchnulo, bylo startovní pole některých závodních sérií.

  23. 6. 2016 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • The Most FIA CARS CENTRAL Europe Challenge a Octavia Cup 2016

  foto: V. SýkoraTradiční okruhové závody automobilů a formulí zóny sřední Evropy The Most FIA CARS CENTRAL Europe Challenge a třetí závod obnoveného seriálu Škoda Octavia Cup ve fotografiích V. Sýkory

  23. 6. 2016 | Rubrika: Fotoreport

 • Jitka Rudolfová a Jan Čelůstka vyhráli druhý díl ČP V Příbrami

  triatlonV příbramském areálu Nový rybník se po jarní aquatlonové premiéře v českém poháru, konala i ta triatlonová. Oblíbený sportovní areál s kvalitním zázemím a zkušenostmi z běžeckých závodů a duatlonů, přivítal téměř tři stovky sportovců všech věkových kategorií. V hlavním závodě zvítězil v neděli 19.6. reprezentant Jan Čelůstka a Jitka Rudolfová (za svobodna Šimáková).

  23. 6. 2016 | Rubrika: Triatlon

 • 24hours OffROAD Maraton Dobřany vyhrál RP Interier s buginou

  foto: J. JonášDevatenáctý ročník nejtěžšího závodu terénních aut ve střední Evropě 24hours OffROAD Maraton se jel uplynulý víkend na Šlovickém vrchu poblíž Dobřan. Přinesl krásné souboje i nečekané zvraty. Absolutní vítězem se s rekordními 124 koly stal RP Interier se speciálem do 1000 ccm s Rostislavem Plným za volantem. Týmu k vítězství pomohl i dakarský matador Dušan Randýsek.

  23. 6. 2016 | Rubrika: Motorsport - Offroad a rally

 • V rakouském Kitzbuhelu se dařilo českým triatlonistům

  ilustračníZávod evropského triatlonového poháru, který se jel o uplynulém víkendu, byl rozdělen na semifinálovou část v sobotu s kvalifikací na nedělní finálový souboj. Za deštivého alpského počasí bojovalo kvarteto českých závodníků. Eliška Zelená finišovala na 16. místě, Žaneta Bajerová o čtyři příčky za ní. V mužském závodě zajel nejlépe z našich Ondřej Olšar na 7. místě, Michal Šimeček doběhl na 22.místě.

  21. 6. 2016 | Rubrika: Triatlon

 • Prague Cup 2016 přivítá 18 týmů z Evropy i USA

  ilustračníV mužské kategorii se o pohár utká šest týmů, mezi nimiž bude letos také česká reprezentace připravující se na červencové ME v Budapešti. Ženská část turnaje je letos zastoupena 12 týmy, kde se střetnou tři evropské reprezentace, tři české kluby, dva evropské kluby a čtyři výběry z USA a Velké Británie.

  21. 6. 2016 | Rubrika: Kam za sportem?

 • ČEZ Adrenalin Cup již v sobotu 25.6.

  Adrenalin CUpJiž podvacáté se do Beskyd sjedou vyznavači kajaků, běhu v přírodě, paraglidingu a horského kola. V sobotu 25. června na fotbalovém hřišti v Ostravici odstartuje jubilejní ročník závodu extrémních štafet ČEZ Adrenalin Cup. Na start se mimo jiné postaví tradiční účastník tohoto závodu, kajakář Vít Přindiš, ale také běžci na lyžích Dušan Kožíšek s Alešem Razýmem. A ani letos nebude v Ostravici chybět atraktivní závod družstev v běhu do vrchu se sudem piva – osmý ročník Bernard Beskydského šerpy.

  21. 6. 2016 | Rubrika: Kam za sportem?

 • Gabor Tim dokázal zvítězit i v Mostě

  T. PekařTaké nedělní závod obnoveného okruhového seriálu Octavia Cup na mosteckém autodromu, který se jel o tomto víkendu současně se šampionátem cestovních a GT vozů, formulí a prototypů zóny střední Evropy The Most FIA CARS CENTRAL Europe Challenge, nabídl napínavou podívanou. Z obou ostrých měření sil nakonec vyšel nejlépe Tomáš Pekař, který ovládl sobotní klání. V neděli pak dojel druhý, plně tak využil domácího prostředí a parametry svého oblíbeného okruhu. V celkovém pořadí mu patří druhá příčka.

  21. 6. 2016 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • Dostihový rovinový vrchol je za dveřmi

  foto: Jana SyručkováNejen dostihový fanoušek si tento čtvrtek 23. června rozhodně přijde na své, neboť nadešel čas hlavního bodu rovinové dostihové sezony a nejprestižnějšího testu pro tříleté koně - 96. MERCEDES-BENZ ČESKÉ DERBY. Dostihové závodiště v Praze - Velké Chuchli bude divákům přístupné již od 14:00 hod., k vidění budou klusácké dostihy, ukázka póla a rovinové dostihy. Start prvního z osmi rovinových dostihů bude v 17:00 hod., přičemž vrchol dostihového dne je naplánován v 19:30 hod.

  20. 6. 2016 | Rubrika: Kam za sportem?

 • Křivánková a Oppolzer se stali mistry ČR v dlouhém triatlonu

  KřivánkováV sobotu 18.6. odstartoval v Otrokovicích kultovní „železňák“ Klimatex-Tufo Moraviaman a za slunečného počasí se pustilo do boje několik stovek triatlonistů. Z vítězství se radoval Jan Oppolzer z týmu Kerberos, který stanovil nové traťové maximum 8:28:23. Mezi ženami jasně dominovala Simona Křivánková.

  20. 6. 2016 | Rubrika: Triatlon

 • Závod Octavia Cupu nabídl napínavou podívanou

  EngeNapínavou podívanou přinesl sobotní závod obnoveného okruhového seriálu Octavia Cup na mosteckém autodromu, který se jede o víkendu 17. až 19. června současně se šampionátem cestovních a GT vozů, formulí a prototypů zóny střední Evropy The Most FIA CARS CENTRAL Europe Challenge. Závod vypsaný na 25 minut ovlivnila kolize tří vozů hned v prvním kole. Obešla se bez vážnějších následků, nicméně ze hry o body vyřadila Jakuba Klobásu, Richarda Meixnera i Radka Bareše. Z pole position startoval Tomáš Enge. Nejrychlejší muž kvalifikace ale hned po startu přepustil vedení Tomáši Pekařovi. Postupně se pak propadal, do cíle nakonec dojel osmý.

  19. 6. 2016 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • Centrum Mostu opentlily závodní speciály

  jízdaSpanilou jízdou Mostem pozdravili fanoušky v pátek 17. června v podvečer aktéři víkendového souboje cestovních vozů a formulí zóny střední Evropy a obnoveného okruhového seriálu Octavia Cup, jež hostí areál mosteckého autodromu. Kolona závodních speciálů, kterou tvořily zejména zbrusu nové oktávky třetí generace, ukončila pouť ulicemi města v půl šesté na 1. náměstí. Jezdci se poté věnovali divákům.

  17. 6. 2016 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • V neděli 19.6. odstartuje v Příbrami druhý díl ČP v triatloni

  triatlonPo závodě v Plzni, který se konal minulý víkend, pokračuje v Příbrami seriál pohárových závodů v olympijském triatlonu. Triatlonisti a triatlonistky v hlavním závodě absolvují 1200 metrů plavání, 30 kilometrů na kole a 7,5 kilometrů běhu. Start je v příbramském areálu Nový rybník ve 14.30. Ve startovní listině je přes 200 sportovců.

  17. 6. 2016 | Rubrika: Kam za sportem?

 • Republikový šampionát v dlouhém triatlonu odstartuje v sobotu

  KrejčováTřetí díl poháru Ford Czechman Tour obstará tento víkend železňácký Moraviaman. V sobotu v sedm hodin ráno se téměř čtyři stovky triatlonistů ponoří do vody otrokovického Štěrkoviště, aby změřily své síly na vzdálenostech 3.8 km plavání, 180 kilometrů cyklistiky a běžeckého maratonu. Jedná se Mistrovství republiky v dlouhém triatlonu.  

  17. 6. 2016 | Rubrika: Kam za sportem?

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.