klusaci_2.jpgklusaci.jpgKolesa.jpg

 • Macík zažívá euforii a dere se vzhůru

  Výsledek páté zkrácené etapy je pro Martina Macíka a jeho tým jednoznačně příznivý. Čtvrté místo se ztrátou pouhých 16 minut na prvního De Rooye dodává tolik potřebné sebevědomí, které umocňuje vzestup v celkovém pořadí o devět pozic, tj. na 16. místo. „Skvěle zvládnutý kritický kontrolní bod, na kterém hodně posádek ztratilo cenné minuty, a precizní práce navigátora, nás posunula skokově vpřed,“ hodnotí pátý dakarský den Martin Macík. „Už při sjezdu z hor jsme předjeli asi sedm kamionů a v agresivní jízdě jsme pokračovali i na prašném rovném úseku, kde už jeli naplno úplně všichni,“ říká pilot žlutočerné liazky a dodává, že je to jeho dosud nejlepší výsledek v závodnické kariéře.

  7. 1. 2017 | Rubrika: Motorsport - Offroad a rally

 • Martin Prokop v letošním brutálním Dakaru průběžně šestnáctý

  Další dvě extrémní etapy Dakaru mají za sebou Martin Prokop s Ilkou Minor, česko-rakouská posádka Fordu Raptor F150 EVO z jihlavských dílen týmu MP-Sports. A nyní všechny závodníky, kteří ještě v letošním drsném provedení jihoamerické soutěže pokračují, čekají z důvodu zrušení sobotní etapy hned dva dny volna. Kvůli extrémním dešťům a záplavám je celý bivak pod vodou, stejně tak jako některé části sobotního testu. V neděli potom následuje předem plánovaný a původně jediný den odpočinku celé soutěže, která dle původního plánu obnáší dvanáct etap a potrvá až do čtrnáctého ledna.

  7. 1. 2017 | Rubrika: Motorsport - Offroad a rally

 • Loprais "Náš problém se jmenuje servočerpadlo... "

  Krátce po startu do  dnešní RZ se rozplynuly naše naděje na dobrý výsledek. Stáli jsme a zjištění,že se znovu jedná o pumpu, se zdá skoro nepochopitelné. Ale byla to skutečnost. Potom pochopitelně následovala stíhací jízda se všemi problémy a nástrahami. Prach, naštvanost, nemožnost předjetí, takže konečné 9. místo v etapě je za těchto podmínek vlastně úspěch. Celkově nám patří 11. příčka se ztrátou 36,51 min na prvního. Pokud by se nám přestaly dít dnešní problémy, šance na lepší výsledek ještě jsou. Ale obtížnost etap musí vydržet.

  6. 1. 2017 | Rubrika: Motorsport - Offroad a rally

 • Winter Trial bude mít zastávku na mosteckém polygonu

  Mezinárodní dálková rally veteránských vozidel The Winter Trial 2017 bude mít po několika letech znovu zastávku také na mosteckém autodromu. Necelých 60 posádek v úterý 24. ledna mezi 10:30 a 11:30 hodin absolvuje jeden z náročných testů pravidelnosti na malém závodním okruhu, jenž je součástí výcvikových ploch polygonu.

  6. 1. 2017 | Rubrika: Kam za sportem?

 • „Ist PRÍGL WINTER CLASSIC Speed Skating 2017“

  Brněnská bruslařská a rychlobruslařská základna dětí a mládeže CENTRUM SPORTŮ Plus-NowiS TEAM Vás srdečně zvou k premiéře závodů v rychlém bruslení, v rychlobruslení, na zamrzlé hladině Brněnské přehrady. 
  Pocity, které o víkendu zažívají na ME v Nizozemí olympijská vítězka Martina Sáblíková a další čs. reprezentanti, můžete zažít tentokrát i vy – od nejmladších po nejstarší… Stačí málo: přihlásit se, vyrazit v neděli na Brněnskou přehradu (Prígl), nazout brusle a společně s ostatními si vychutnat, jak to na ledu fičí!

  6. 1. 2017 | Rubrika: Kam za sportem?

 • Jak to vidí Martin Prokop - 3. a 4. etapa

  Podívejte se na video z 3. a 4. dakarské etapy z pohledu Martina Prokopa.

  6. 1. 2017 | Rubrika: Motorsport - Offroad a rally

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.