Sachs_SH.jpgTomicek.jpgRunTour Praha.jpg

 • Rallye Humpolec


  VonkaNenechte si ujít poslední letošní rallye Humplolec v seriálu Českomoravského poháru, která se koná v sobotu 20.09.2014. Vonka Racing startuje se svým vozem BMW M3 se startovním číslem 10 a její posádkou není jinak než driver Jan Vonka a co-driver Dana Sýsová.

  18. 9. 2014 | Rubrika: Motorsport - Offroad a rally

 • OffROAD Maraton Drnovice: Opět dojde na souboje v písku

  offroadŠestý díl OffROAD Maratonu se jede tuto sobotu 20. září 2014 v pískovně v Drnovicích. Jde o jediné klání seriálu, kde si všichni závodníci pořádně užijí i písečných soubojů. Motorkáři a čtyřkolkáři pojedou tři hodiny, automobilové posádky šest hodin. Na své si přijdou i děti, mladší a starší junioři. Vzhledem k bodové vyrovnanosti v mnohých kategoriích a atraktivnímu prostředí se mají diváci nač těšit.

  18. 9. 2014 | Rubrika: Motorsport - Offroad a rally

 • Masaryk Racing Days s proudy vody vyhrál v BOSS GP Gerstl

  rožánekPodzimní cena Brna, nebo-li Masaryk Racing Days v Brně o víkendu okořenily rychlé formule BOSS GP, včetně Benettonu B197 Judd V10 F1, ovšem vítězství si odváží Rakušan Ingo Gerstl s monopostem GP2. Velmi pěkně obsazené závody předvedl Esest V4 Cup s MMČR na okruzích. Kooperace střední zóny FIA slavila úspěch.

  18. 9. 2014 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • Již šestý ročník brněnského MTB kritéria s bikerem Cinkem!

  Na startu hlavního závodu budou 21. září ve 14.30 hodin v Brně stát nejúspěšnější bikeři  z České republiky v čele s výborným Ondřejem Cinkem.
  Do závodu nastoupí  i jezdci, kteří brněnskou, velmi náročnou trať situovanou do středu města s řadou velmi náročných míst, znají z minulých ročníků.  Vedle Cinka se mohou příznivci cyklistiky těšit na výkony  Jana Škarnitzla, Pavla Boudného , Milana Spěšného,  Ondřeje Fojtíka, Jana Fojtíka, Jana Jobánka  a mnoha dalších.

  17. 9. 2014 | Rubrika: Cyklistika

 • Češi vyjeli handicapovaným přes půl milionu

  moravecNový handbike, speciální kolo, či cestovné na závody. Osm handicapovaných lidí se bude opět věnovat cyklistice. A to díky projektu Birell jízda, do kterého se aktivně zapojilo přes 100 tis. lidí. Ti projeli speciální bránou a za každého cyklistu věnoval Birell 5 Kč na nákup cyklistického vybavení. Celkem se vyjezdilo 570.860 Kč. Patronem projektu, který začal v červnu letošního roku, je paralympijský šampion Jiří Ježek.

  17. 9. 2014 | Rubrika: Cyklistika

 • Čtvrtý ročník Brněnského RekordOválu se uskuteční v sobotu

  Čtvrtý ročník Brněnského RekordOválu se uskuteční v sobotu 20. září od 7 hod. na velodromu Favoritu v Pisárkách. Program je opět plný zajímavých disciplín, v nichž hlavní roli sehrávají historická kola. Opět zažijeme několik pokusů o zapsání do knihy rekordů. Program zahájí Tonda Jedlička, který pojede 100 mil na kole ze třicátých let. Zajímavý bude kilometr v podání Stáni Klígla, který pojede na historickém kole bez držení a svůj výkon bude doprovázet hrou na tahací harmoniku. K vidění budou i další zajímavé disciplíny. Tradiční už bude také setkání majitelů kol Favorit. Pořadatelé rozšířili svůj zájem i na děti, jimž připraví na odpoledne sérii zajímavých soutěží a ukázek.  

  17. 9. 2014 | Rubrika: Cyklistika

 • V Žamberku se bude bojovat o tituly mistrů republiky v duatlonu

  duatlonV sobotu 20. září se v zámeckém parku města Žamberk koná již 24. ročník závodu s názvem Žamberský NO+BL duatlon, který je mistrovstvím republiky v krátkém duatlonu. Vítězové se stanou národními šampiony. Na start se postaví i dva čeští olympionici. Klára Moravcová reprezentovala Česko na olympiádě v Soči v běžeckém lyžování, Jan Kreisinger se před dvěma lety postavil na start maratonu při olympiádě v Londýně.

  16. 9. 2014 | Rubrika: Triatlon

 • Letenský pohár 2014

  plakátTradiční soutěž v akrobatickém rock and rollu, která se koná 13.10.2013. Letos se opět uskuteční v Praze na Letné, kde v mezidobí došlo k rozsáhlé rekonstrukci basketbalové haly.

  16. 9. 2014 | Rubrika: Taneční sport

 • Přípravy na Deset mil Brnem finišují!

  Už jen necelé dva týdny zbývají do jedinečného závodu se startem a cílem v centru Brna. A už teď mají organizátoři jasno – první ročník přiláká na devět stovek běžců. „V tuto chvíli je přihlášeno téměř 800 běžců. Budeme samozřejmě připraveni i na ty, kteří se budou chtít zaregistrovat až na místě. K dispozici pro ně bude ještě 200 startovních čísel,“ uvádí Aleš Čtvrtníček z organizačního týmu.

  16. 9. 2014 | Rubrika: Běžecké závody

 • STŘEDEČNÍ POHÁR HORSKÝCH KOL

  Středeční pohárUž po devatenácté se letos uskuteční Středeční pohár horských kol Apache Bike4u Cup, který tradičně uzavře cyklistickou sezónu v Podkrkonoší. Kalendář seriálu čítá 7 závodů, které se pojedou v Jestřebích horách a okolí. 

  Prohlédněte si fotogalerii P. Jansy

  11. 9. 2014 | Rubrika: Fotoreport

 • OLYMPIA SUPERMOTO NIGHT SHOW se představí už tuto v sobotu !

  supermoto

  Závod OLYMPIA SUPERMOTO NIGHT SHOW PŘESUNUT NA SOBOTU   20. ZÁŘÍ 2014!!!!

  Vzhledem k dosavadnímu špatnému počasí a hlavně s přihlédnutím k bezpečnosti jezdců a úspěšnosti celé akce se pořadatel agentura Forsage ve spolupráci s nákupním a zábavním centrem Olympia Brno dohodli na přesunutí termínu závodu na příští sobotu 20.9.2014. 

  Tradiční „Olympia supermoto night show“ v netradičním zářijovém termínu, to je velké sportovní i adrenalinové lákadlo nejen pro návštěvníky Obchodního centra Olympia, ale především pro motocyklové fanoušky. V sobotu 13. září se znovu v bezprostřední blízkosti Olympie představí nejlepší čeští jezdci supermota, které doplní i účastníci ze Slovenska, Maďarska, Rakouska i Polska. Supermotárdové hvězdy budou střídat jezdci se čtyřkolkami, připravena je exhibice motokaskadérů s freestyle motokrosovým představením Petra Kuchaře a také dvě vystoupení hardrockové skupiny Stejšn. Vstup na akci je zdarma.

  10. 9. 2014 | Rubrika: Motorsport - motocykly

 • Masaryk Racing Days v Brně se chystá na překonání rekordu

  boss gpNejen opravdu nezvykle nabité startovní listiny republikových závodů MMČR na okruzích nabídne divákům Masaryk Racing Days. Do moravské metropole míří nadupané vozy série BOSS GP, kde mimo jiné startuje Marijn Van Kalmthout z Nizozemí na Benetton B197 F1 Judd V10, okruhový rekord se bude zcela jistě otřásat. Čeká nás také finále Eset V4 Cupu.

  9. 9. 2014 | Rubrika: Motorsport - okruhy

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.