klusaci_2.jpgklusaci.jpgKolesa.jpg

 • Zahájení dostihové sezóny v Mostě ve fotografiích

  V sobotu 7.4.2018 odstarotvala dostihová sezóna také na mosteckém hipodromu. Hlavním dostihem dne byl Memoriál Jaroslava Podolana. Dostih na počest člověka, který se významně podílel na vybudovaní mosteckého hipodromu. Celkem se jelo 6 kvalitních dostihů a jeden dostih poníků, kde se představili budoucí žokejové. Fotoreportáž z akce připravila Jana Syručková.

  9. 4. 2018 | Rubrika: Fotoreport

 • Regata na Mallorce českým barvám úspěch nepřinesla

  Pro naše reprezentanty závod na Mallorce skončil před finálovými rozjížďkami, kam se probojovalo vždy jen 10 nejlepších v každé lodní třídě. Nejlépe se s obtížnými podmínkami na Mallorce vyrovnali zkušení Viktor Teplý ve třídě Laser a Karel Lavický ve třídě RS:X. Viktor skončil na 46. místě ze 183 lodí a Karel na 59. místě ze 118. lodí. Se svým výsledkem může být spokojen i junior Jakub Halouzka, který se nakonec ve třídě Laser vešel do první stovky. Štěpán Novotný nezačal závod vůbec dobře, a přestože se ke konci hodně zlepšil, nestačilo to na víc než na 134. místo. Ani Jiří Halouzka se svým 158. místem nemůže být spokojen. Pro nadějného juniora Bena Přikryla, který skončil na 175. místě, to byl vůbec první velký závod na Laseru Standard. Nasbíral jistě spoustu zkušeností, které zúročí ve své další kariéře. Ve třídě Laser Radial se našim dvěma dámám Martině Bezděkové a Lence Kališové vůbec nedařilo a skončily na samém konci závodního pole.

  8. 4. 2018 | Rubrika: Voda a jachting

 • Octavia Cup v sezóně 2018 s novou technikou

  Český pohárový seriál Octavia Cup zahájil oficiálním testem na autodromu v Mostě sezónu 2018. Na konci dubna čeká jezdce na stejném okruhu první závodní víkend, a to po boku prestižní německé série ADAC GT Masters. Startovní listina čítá v tuto chvíli 17 jezdců, zhruba polovina z nich je ze zahraničí. „Sezónu vidím velmi pozitivně. S napětím očekáváme průběh prvních závodů. Pevně věřím, že závodníci budou s vozy spokojeni a že se naplno vrhneme tam, kam nás technika loni nepustila,“ říká promotér závodu Josef Zajíček.

  7. 4. 2018 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • Dostihy v Lysé nad Labem objektivem Miluše Žáčkové

  Start dostihové sezóny v Lyse nad Labem přilákal řadu fotografů. Po fotoreportáži Andrey Zavadilové vám nyní přinášíme obsáhlou fotogalerii Miluše Žáčkové. 

  7. 4. 2018 | Rubrika: Fotoreport

 • MP-SPORTS s pilotem Martinem Prokopem vítězí v Abu Dhabi

  Martin Prokop se stal vítězem Abú Dhabi Desert Challenge rallye a po třetím závodu Světového poháru v cross country rallye vede průběžné pořadí. Vedle zkušeného Martina Prokopa se na horké sedadlo navigátora poprvé posadil David Pabiška, kterého jsme doposud znali jako motocyklového závodníka. 

  4. 4. 2018 | Rubrika: Motorsport - Offroad a rally

 • Dostihy v Lysé n/L. ve fotografiích Andrey Zavadilové

  Letošní dostihová sezóna odstartovala na Velikonoční pondělí v Lysé nad Labem a fotografka Andrea Zavadilová byla u toho. Podívejte se na její velkou fotoreportáž z tohoto dostihového dne.

  4. 4. 2018 | Rubrika: Fotoreport

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.