NOE_Polo_cup.jpgKolesa.jpgKP_Beachvoley.jpg

 • KM Racing na KartCrossu!

  KM RacingJiž druhým rokem se KM Racing účastní celého autokrosového seriálu v kategorii KartCross. V letošním roce, roce 2014, s vlastní buggynou, ve které můžete sledovat našeho jezdce Jakuba Mrvku. První závod má za sebou na skvělém 3. místě! 

  24. 4. 2014 | Rubrika: Motorsport - Offroad a rally

 • Pozor, OffROAD Maraton Šiklův Mlýn už 26. dubna!!!

  Čeká na vás příjemné prostředí areálu, nově upravená širší trať a zábava pro děti i dospělé. K občerstvení bude otevřen Saloon s westernovou projekcí a záběry z předešlých závodů.

  21. 4. 2014 | Rubrika: Motorsport - Offroad a rally

 • Double Mercedesu v Šanghaji!

  HamiltonVelká cena Číny byla čtvrtým podnikem sezony 2014. Jela se na moderním okruhu poblíž Šanghaje. Před závodem se nabízela řada různých strategií, ale velice dobrá výkonnost středně tvrdých pneumatik ve druhém stintu závodu dovolila jezdcům na prvních patnácti místech jet na jednom z nejnáročnějších okruhů sezóny pouze na dvě zastávky v boxech.

  21. 4. 2014 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • V Jablonci pokračoval Český pohár v aquatlonu

  ZimovjanováTereza Zimovjanová z SK OMT Pardubice a Martin Debnar z Ekol Elite vyhráli v Jablonci nad Nisou sobotní závod s názvem Skupina ČEZ Český pohár v aquatlonu, který byl čtvrtým dílem Českého poháru. 

  21. 4. 2014 | Rubrika: Triatlon

 • V Jablonci pokračuje Český pohár v aquatlonu

  Aquatlon - ilustračníV sobotu 19. dubna v Jablonci nad Nisou pokračuje Český pohár v aquatlonu. Závod s názvem Skupina ČEZ ČP v AQUATLONU Jablonec nad Nisou 2014 je čtvrtým dějstvím v šestidílném prestižním seriálu a je určen pro všechny věkové i výkonnostní kategorie. Nechybí ani oblíbená soutěž rodin.

  18. 4. 2014 | Rubrika: Triatlon

 • VC ČÍNY 2014, ŠANGHAJ,

  PirelliO velikonočním víkendu přivítá okruh v Šanghaji Grand Prix Číny. Loni zvítězil Fernando Alonso s Ferrari se strategií tří zastávek v boxech. Startoval na měkkých pneumatikách ze třetí pozice a pak absolvoval tři stinty na středně tvrdých pneumatikách. Jenson Button s McLarenem skončil pátý při použití strategií dvou zastávek. 
  Šanghaj je první okruh v kalendáři, kde množství zatáček a nové přeplňované motory mohou mít pozitivní vliv na ovladatelnost a použití pneumatik. Unikátní konfigurace okruhu s progresivní akcelerací v zatáčkách číslo 7, 8, 12 a 13 dovoluje jezdcům naplno využít točivý moment nových hybridních pohonných jednotek. Zvláště důležitý bude výběr správné mapy motoru, která zabrání protáčení kol ve chvíli, kdy vozy akcelerují (zatáčky 3-4, 7-8 a 12-13). Velký přítlak znamená vysoké rychlosti v zatáčkách, přetížení přesahuje 3,8G. Pneumatiky musí odolávat dlouhému a opakujícímu se zatížení, které ještě vzroste při použití měkčí směsi, která má lepší přilnavost.

  18. 4. 2014 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • Rozhovor s profesionální golfistkou Zuzanou Mašínovou Boučkovou

  Mašínová BoučkováMUDr. Petr Novák je známým a respektovaným očním lékařem, ale také aktivním golfistou. V Refrakčním Centru Praha,Mašínová Boučková které spoluzakládal a vede a které se zaměřuje na laserové operace očí, pomohl k životu bez brýlí či kontaktních čoček stovkám klientů. Mezi jeho spokojené pacienty se zařadila také úspěšná profesionální golfistka a dětská trenérka Zuzana Mašínová Boučková, které nový zrak výrazně pomohl nejen na greenu.

  18. 4. 2014 | Rubrika: Golf

 • MARTIN STRAKA - Skvělý hokejista, dobrým golfistou.

  StrakaJe skvělým hokejistou, po 15 létech v zámoří se vrátil do domácí hokejové extraligy a stal se majitelem plzeňského klubu. Zároveň je stále ještě aktivním hokejistou, který by mohl reprezentovat, tedy pokud by o to měl zájem.  Martin Straka je ale především vášnivým golfistou, tento sport totiž provozuje už téměř 15 let.  My jsme ho potkali při hře v Golf resortu Darovanský dvůr a tamtéž nám také poskytl rozhovor. 

  10. 4. 2014 | Rubrika: Golf

 • Carbonia Cup v Mostě obohatilo zahraniční pole

  Carbonia CupPrvní závody Carbonia Cupu se konaly o víkendu v Mostě a jezdcům přálo nedeštivé a teplé počasí. Nejrychlejší vůz kvalifikace PRC BMW 3,2ltr sice nedojel, přesto byl pořadatel spokojen hojnou účastí jezdců, a to nejen z ČR. V Mostě se na úvod sezóny sešlo 78 vozů, včetně Caterhamů, formulí a cestovních a GT vozů.

  10. 4. 2014 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • Loprais se spojil s Buggyrou!

  LopraisPrávě uzavřený sňatek z rozumu, případně dakarská koalice vychází ze spojenectví tří dlouhodobě nejúspěšnějších českých jezdců na Rallye Dakar Aleše Lopraise, Martina Kolomého a Jaroslava Valtra. Trio elitních jezdců pak bude spoléhat na veškeré vývojové a technologické kapacity Tatra Buggyra Team aLoprais Instaforex Team. „Na všem podstatném jsme dohodnuti, řešíme jen technické detaily, například výrobní kapacity,“ potvrdil manažer Buggyra Jan Kalivoda. Jak ovšem zároveň dodal, oba týmy si zachovají vlastní identitu a dodrží veškeré závazky vůči dosavadním partnerům. „Ostatně je i v jejich zájmu, aby si náš nový společný projekt vedl co nejlépe.

  10. 4. 2014 | Rubrika: Motorsport - Offroad a rally

 • Aquatlon v Praze se stal kořistí Powady a Slovenky Gajdošové

  GajdošováSlovenka Romana Gajdošová závodící za brněnský klub Ekol Elite a Jakub Powada z týmu JulboWay zvítězili ve třetím závodě Českého poháru v aquatlonu, který hostila Praha. Plavecká část se uskutečnila v Podolí, běh na atletickém stadionu na Děkance.

  9. 4. 2014 | Rubrika: Triatlon

 • Frintová v úvodním závodě MS skončila v Aucklandu 14

  Švarc - ilustračníAuckland hostil úvodní závod seriálu mistrovství světa a na Nový Zéland dorazila světová triatlonová špička. Představili se i dva čeští reprezentanti a Vendula Frintová skončila na skvělém 14. místě. Přemysl Švarc závod nedokončil, když odstoupil v cyklistické části.

  9. 4. 2014 | Rubrika: Triatlon

 • Okruhový Carbonia Cup startuje o víkendu v Mostě

  Carbonia CupTeplé počasí je přichystáno pro start již čtvrtého ročníků poháru okruhových vozů, prototypů a formulí na autodromu v Mostě, kde se sjede velmi zajímavá závodní flotila.
  Čtvrtý ročník okruhového Carbonia Cupu přivítá na úvod sezóny autodrom v Mostě, kde budou opět vozy rozděleny do čtyř skupin.

  3. 4. 2014 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • Praha hostí další závod ČP v aquatlonu.

  ilustračníV neděli 6. dubna se v Praze koná závod s názvem Aquatlon Praha 2014, který bude třetím dílem Českého poháru v aquatlonu. Po úvodních dvou závodech, které hostily České Budějovice a Zlín, se nyní v kombinaci plavání a běhu bude bojovat v české metropoli. Důkazem nabitého startovního pole je již více než 220 přihlášených závodníků.

  3. 4. 2014 | Rubrika: Triatlon

 • OffROAD Maraton Šternberk

  foto: JonášÚvodní závod patnáctého ročníku OffROAD Maratonu se jel uplynulou sobotu ve Šternberku na Olomoucku. Oblíbená čtyřkilometrová trať přilákala 84 čtyřkolek, 123 motorek a 18 offroadových vozů. Diváci i fanoušci sledovali řadu dramatických momentů, soubojů i oslavovaných vítězství. Absolutně první projeli cílem automobilová posádka VYPE racing teamu, čtyřkolkář Martin Miřejovský z Teamu Max 2 a motorkář Lubomír Vojkůvka z IR 2015. Svůj dakarský stroj přijel testovat i Josef Macháček. Po devíti kolech ale skončil pro technickou závadu. Podstatně lépe se dařilo Jaroslavu Valtrovi, který se svým Jeepem zvítězil mezi speciály nad dva litry a málem dosáhl i na celkové zlato.

  31. 3. 2014 | Rubrika: Motorsport - Offroad a rally

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.