NOE_Polo_cup.jpgKolesa.jpgKP_Beachvoley.jpg

 • Juniorky získaly na EP v litevském Kupiškisu dvě medaile

  triatlonNa triatlonovém závodě Evropského poháru v Litvě se velmi dařilo českým reprezentantkám. Simona Šimůnková vybojovala stříbro, o příčku za ní doběhla Lucie Obermannová. Zlato získala domácí závodnice Daniela Leitaneová.

  13. 6. 2016 | Rubrika: Triatlon

 • Záhřeb žil akrobatickým rokenrolem

   Na rozdíl od několika předchozích roků letos před prázdninami mohly rokenrolové taneční páry nejvyšší kategorie změřit svoje síly na třech mezinárodních soutěžích. Poslední z nich uspořádal v sobotu 4. 6. chorvatský klub Gimnazija ve sportovní hale Kutija šibica v Záhřebu. Hala je spolu s dalším sportovním zařízením obklopena obytnými domy, přístup do ní je ukryt za výškovou budovou a míst k parkování zde není nazbyt. Samotná hala je však prostorná a tanečníci měli k dispozici i velkou rozcvičovnu. Neobvyklá byla vysoká hladina osvětlení parketu, ale světla neoslňovala a nevytvářela nevkusné rušivé efekty, se kterými se občas setkáváme. Zajímavé bylo množství kamer umístěných v hale, z nichž jedna dálkově ovládaná jezdila na vozíku po kolejničkách před stolky porotců.

  13. 6. 2016 | Rubrika: Taneční sport

 • V Plzni se od pátku do neděle koná triatlonový festival.

  ilustračníTriatlonový závod na olympijské distanci v areálu Bolevák v Plzni odstartuje prvním dílem závod Českého poháru, který se do západočeské metropole vrací po několika letech. Za projektem triatlonových klání na mnoha tratích pro různé věkové i výkonnostní kategorie je olympijský medailista a současný trenér národní triatlonové reprezentace Jan Řehula. Připraven je bohatý doprovodný program.

  10. 6. 2016 | Rubrika: Kam za sportem?

 • VITVER RACING na Ecce Homo vítězí ve třídě

  svcVítězství na ECCE HOMO upevnilo první místo Vladimíra Vitvera s AUDI TT-R DTM v absolutní klasifikaci Mistrovství Evropy Hill Climb Championship ve skupině E2-SH. Posunulo jej na 3. místo v celkové klasifikaci kategorie 2 bez rozdílu vozidel a tříd a rovněž je nejlépe hodnoceným českým závodníkem. Tým SVC GROUP CZECH NATIONAL TEAM v této kategorii figuruje hned za továrními speciály OSELLA a NORMA.

  8. 6. 2016 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • Vítězové k CZECHMANovi...

  DžalajV sobotu 4.6. se ve Starých Ždánicích u Pardubic konal další ročník největšího triatlonového závodu v České republice s názvem CZECHMAN. Početné startovní pole závodilo na halfironmanské vzdálenosti (1.9km plavání – 90 km cyklistika – 21 km běh). Z vítězství se radovali Slovák Karol Džalaj a Simona Křivánková.

  8. 6. 2016 | Rubrika: Triatlon

 • Kultovní závod Czechman opanovali Křivánková a Džalaj

  triatlonSvým druhým dílem pokračoval oblíbený seriál FORD CZECHMAN TOUR 2016 Českého poháru v dlouhém triatlonu a duatlonu. Kultovního závodu Czechman, který patří mezi nejoblíbenější podniky v Česku, se zúčastnilo téměř šest stovek sportovců. Z vítězství se radovali Simona Křivánková a Slovák Karol Džalaj.

  6. 6. 2016 | Rubrika: Triatlon

 • Tomáš Enge usedne v Mostě do cupové Octavie

  tiskovkaMostecký závod obnovené série Octavia Cup, který bude 18. a 19. června součástí souboje cestovních vozů a formulí zóny střední Evropy The Most Fia Cars Central Europe Challenge, zpestří účast Tomáše Engeho, jednoho z nejúspěšnějších tuzemských jezdců a zatím jediného českého pilota Formule 1.
  „S mosteckým autodromem spolupracuji již druhým rokem, výsledkem je úspěšný projekt Enge Academy Most. Nabídky startovat v závodě seriálu Octavia Cup si velice vážím. Bude to pro mě výjimečný závod, neboť jsem členem týmu Reiter Engineering, a start mimo týmové barvy je proto naprostou výjimkou,“ uvedl Enge na čtvrteční tiskové konferenci společnosti AUTODROM MOST v pražském sídle Autoklubu ČR.

  2. 6. 2016 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • Vendula Frintová - rozhovor po ME Lisabon

  FrintováNejlepší české triatlonistce Vendule Frintové chybělo k další evropské medaili necelé půl minuty a doběhla na čtvrté pozici. Po vynikajícím plavání a aktivní cyklistice se rozhodovalo o medailích na běžecké části, kde jí v závěru došly síly. Před letošním vrcholem na olympijském závodě v brazilském Riu je tento úspěch dalším velmi povzbuzujícím výsledkem.

  2. 6. 2016 | Rubrika: Triatlon

 • Dostihy ve fotografiích Jany Syručkové

  foto: J. SyručkováK týmu fotografů serveru e-sportfoto.cz se připojila fotografka Jana Syručková. Její oblíbené téma jsou koně a dostihy. Podívejte se jak viděla letošní 1. kvalifikaci na Velkou Pardubickou

  2. 6. 2016 | Rubrika: Fotoreport

 • Carboniacup premiérově u Budapešti

  Carbonia cupTřetí letošní závodní víkend očekává v Carboniacupu okruh nedaleko Budapešti. Na známém okruhu F1 zvaném Hungaroring se pojede již 5.6.  Je to trochu novinka, a tak jsme zvědaví na výkony jezdců na neznámé trati, ale také na jejich účast, jedná se o nejvzdálenější závodní okruh, na kterém se letos Carboniacup pojede. Garantem závodu tentokráte bude firma zabývající se efektivním nakládáním se penězi, tedy Effective, o níž si můžete přečíst na jejich stránkách. Pojďme se nyní podívat na to, kdo nám na maďarský okruh přijede. Prozatím ke konci května evidujeme 61 přihlášených jezdců.

  1. 6. 2016 | Rubrika: Kam za sportem?

 • CZECHMAN odstartuje v sobotu 4.6.

  CzechmanJiž několik měsíců hlásí pořadatelé plnou startovní listinu. Téměř 700 triatlonistů změří síly na halfironmanské distanci (1.9km plavání – 90km cyklistiky – 21km běhu), v individuální kategorii nebo ve štafetách. Závod je po Krušnomanovi druhým dílem seriálu Ford Czechman Tour.

  1. 6. 2016 | Rubrika: Kam za sportem?

 • Lukáš Langmajer bude "taxikářem" na mosteckém Autodromu

  LangmajerO víkendu 18. a 19. června přivítá areál mosteckého autodromu jednu z hlavních akcí sezony, souboje vozů zóny střední Evropy. The Most FIA CARS CENTRAL Europe Challenge bude letos ještě atraktivnější než v uplynulých sezonách. Postará se o to vložený závod obnovené populární série Octavia Cup a také doprovodný program pro nejširší veřejnost. Bude zaměřený na oslavy 33. výročí zahájení provozu nově vybudovaného závodního okruhu v Mostě. Zájemci si například mohou objednat taxijízdu s hercem Lukášem Langmajerem. Za volantem speciálně upravené škodovky se účastní právě Octavia Cupu.

  1. 6. 2016 | Rubrika: Kam za sportem?

 • ME v Lisabonu potvrdilo dobrou výkonnost našich reprezentantek

  FrintováPortugalský Lisabon hostil o uplynulém víkendu evropský šampionát v triatlonu. Z českých reprezentantů potvrdila skvělou formu Vendula Frintová, která skončila na čtvrtém místě a je velkou nadějí pro olympijské hry. Velmi kvalitní výsledek zajela i Petra Kuříková, která v nabité konkurenci vybojovala 14. místo. Z trojlístku triatlonistů v kategorii Elite na startu se nejlépe dařilo Janu Čelůstkovi, který proběhl cílem na 23. místě.

  1. 6. 2016 | Rubrika: Triatlon

 • Lukáš Kvapil absolvoval Merzouga Rally

  KvapilLukáš Kvapil, motocyklista týmu KM Racing a člen Dukly Praha splnil svá předsevzetí, úspěšně absolvoval závod dakarské série Merzouga Rally a kvalifikoval se tak na Rallye Dakar 2017. Podmínkou pořadatele bylo, aby Lukáš absolvoval marockou rally v PRO kategorii, což se mu podařilo. Jel na jistotu a v cíli skončil na 48. místě ve své skupině, celkově dojel 69. I přes zdravotní problémy, které ho pronásledovaly po celý závod, dokázal, na rozdíl od mnoha dalších nováčků, napoprvé náročnou rallye bez problémů dokončit. Nicméně, Merzouga Rally byla jednou z nejtěžších zkoušek, jeho dosavadní závodní kariéry. Z Maroka si Lukáš přiváží neocenitelné zkušenosti.

  30. 5. 2016 | Rubrika: Motorsport - motocykly

 • Petr Soukup si vybojoval slot na havajský šampionát

  LanzaroteTriatlonista z Nové Paky Petr Soukup se na podzim rozhodl, že se pokusí o slot na letošní IRONMAN Hawaii. Možnost startu si zajistil po výborném výkonu ve všech disciplínách (3.8 km plavání – 180 km na kole – 42 km běhu) na ironmanském závodě na Kanárských ostrovech, kde doběhl v čase 9:35 na druhém místě ve své věkové kategorii 25 – 29 let. S triatlonem má spojenou i svou práci, působí jako fyzioterapeut u triatlonové reprezentace.

  30. 5. 2016 | Rubrika: Triatlon

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.