Pilnik24.jpg100mil.jpg1kval.jpg

 • V Táboře se bude bojovat o tituly mistrů republiky

  ilustračníV neděli 3. srpna pokračuje v Táboře svým sedmým dílem Český pohár v olympijském triatlonu závodem s názvem Velká cena E.ON, Triatlon Tábor. Tento závod má statut mistrovství České republiky ve sprint triatlonu, takže vítězové se stanou národními šampiony.

  31. 7. 2014 | Rubrika: Triatlon

 • NEJLEPŠÍ JEZDCI SVĚTA, ZÁVODY V TUNELU, RYCHLOST 60KM/HOD

  Česká republika má tu čest hostit Mistrovství světa v jedné z nejvíce adrenalinových disciplín moderního (je to původní disciplína skateboardingu jako takového) sportu, slalomu na skateboardu. Nejprestižnějšího závodu roku se zúčastní na 130 jezdců z celého světa. Akce se koná pod záštitou ISSA (International Slalom Skate Associacion).

  WORLD Skate´n´roll Polička 2014 trailer from 3heads on Vimeo.

  31. 7. 2014 | Rubrika: Extrémní sport

 • Carboniacup zavítal tentokrát k sousedům na okruh Lausitzring

  carboniaKrásné letní počasí přivítalo jezdce Carboniacupu na německém závodním okruhu Lausitzring a na plánu měli se svézt na 4,3km dlouhé trati s názvem Grand Prix.
  Po dvou závodech v Mostě a zatím jednom vystoupení na Slovakiaringu, zavítali jezdci Carboniacupu také k sousedům na slunný Lausitzring, tedy více jak čtyřkilometrový okruh nedaleko Drážďan, který se nad ostatními tratěmi vyjímá klopenými zatáčkami, neboť se zde odjelo i pár závodů Indycar a pravidelně zde okruh hostí také závody DTM.

  30. 7. 2014 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • Ospalý si zajistil účast ironmanském MS na Havaji.

  F. OspalýČeský triatlonista Filip Ospalý se v Curychu postavil na start svého druhého ironmana. Vloni na podzim skončil na Floridě v českém rekordu s časem pod osm hodin třetí, ve Švýcarsku z toho nyní bylo čtvrté místo. I s tím je ale mistr Evropy z roku 2001 spokojený, neboť si jím zajistil účast na ironmanském mistrovství světa na Havaji.

  29. 7. 2014 | Rubrika: Triatlon

 • SILNÝ DÉŠŤ PŘED STARTEM PŘICHYSTAL VELICE NAPÍNAVÝ ZÁVOD

  RaikkonenPilot Red Bullu získal své druhé vítězství v kariéře ve Velké ceně Maďarska, posledním závodě před pravidelnou letní přestávkou, a udržel tak třetí místo v průběžném hodnocení šampionátu. Ricciardo zvolil strategii se třemi zastávkami v boxech, když po startu na přechodných pneumatikách (Cintauro Green) odjel zbytek závodu na měkkých sadách (P Zero Yellow). Fernando Alonso s Ferrari ubránil svou druhou pozici před dotírajícím Lewisem Hamiltonem s Mercedesem, který se probil celým polem až na třetí místo, když do závodu startoval z boxů. Oba zvolili strategii dvou zastávek v boxech a startovali na přechodných pneumatikách. Hamilton dále odjel jeden stint na měkké sadě a poslední na středně tvrdých pneumatikách. Alonso pro oba závěrečné stinty zvolil měkké pneumatiky, podruhé přezouval ve 38. kole a druhá sada měkkých pneumatik na jeho autě vydržela celých 32 kol.

  29. 7. 2014 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • Rimini 2014 - 2. část

  2. část reportáže Zdenka Polce z tanečních soutěží v Rimini. V pátek proběhl Světový pohár žáků a juniorů a Mistrovství Evropy (párových) formací seniorů. V sobotu následoval World Masters kategorie A a Mistrovství Evropy (párových) formací juniorů. V neděli pásmo soutěží uzavřel Světový pohár dívčích formací senior a na řadu přišly i soutěže boogie – woogie: World Masters hlavní kategorie a Světový pohár juniorů a seniorů.

  28. 7. 2014 | Rubrika: Taneční sport

 • CYKLISTÉ VYJEZDILI v Praze 52 905 Kč pro HANDICAPOVANÉ

  dOKTORČástku 52 905 Kč vyjezdili lidé od úterý 22. července do pátku 25. července v Praze. Projeli totiž speciální bránou, která za každý průjezd přičetla na počítadle 5 Kč. V pátek v pražské Troji podpořili handicapované sportovce také stříbrný medailista z LOH 2012 v Londýně Vavřinec Hradilek a dvojnásobný olympijský vítěz z roku 1996 z her v Atlantě Martin Doktor.

  28. 7. 2014 | Rubrika: Cyklistika

 • Kalus ovládl závod v Mělníku a v cíli si zahrál na snajpra

  KalusJiž šesté pokračování Českého poháru v olympijském triatlonu hostil Mělník. U soutoku Labe a Vltavy změřili své síly muži i ženy různých věkových kategorií v závodě s názvem TRIATHLON MĚLNÍK. Skvělou sportovní atmosféru slunného dne doplňovalo kouzlo historického náměstí a přilehlých vinic. Z prvenství se radovali Jitka Šimáková a Jiří Kalus, který si v cíli zahrál na elitního odstřelovače.

  28. 7. 2014 | Rubrika: Triatlon

 • Rimini 2014

  Italská federace tanečního sportu FIDS uspořádala letos už 7. ročník týdenního pásma tanečních soutěží, které probíhaly od 7. do 13. července v osmi pavilonech výstaviště v Rimini. I když jde hlavně o domácí soutěže, je součástí této velkolepé taneční přehlídky i řada mezinárodních soutěží, ve kterých soupeřili mimo jiné i tanečníci rokenrolu a boogie – woogie. Jejich soutěžím byl vyhrazen konec týdne. V pátek proběhl Světový pohár žáků a juniorů a Mistrovství Evropy (párových) formací seniorů. V sobotu následoval World Masters kategorie A a Mistrovství Evropy (párových) formací juniorů. V neděli pásmo soutěží uzavřel Světový pohár dívčích formací senior a na řadu přišly i soutěže boogie – woogie: World Masters hlavní kategorie a Světový pohár juniorů a seniorů. Během těchto tří dnů se na parketu vystřídalo celkem 130 párů a 28 formací rokenrolu a 122 párů boogie – woogie.

  28. 7. 2014 | Rubrika: Taneční sport

 • Dostihový den Světlá Hora-12.7.2014

  Světlá HoraDevatenáctý ročník překážkového dostihového dne ve Světlé Hoře na Bruntálsku objektivem Lenky Sklenákové.

  27. 7. 2014 | Rubrika: Fotoreport

 • Dragon 4 se chystá na závodní tratě

  foto: P. MalýS novou vylepšenou formulí se také letos zapojí do trojice důležitých závodů tým TU Brno Racing na VUT v Brně. Již čtvrtá evoluce monopostu s názvem Dragon absolvuje nyní poslední potřebné testy, po desetiměsíční přestávce od posledního závodu se vylepšený vůz poprvé účastní na konci července FS Germany, jednoho z nejprestižnějších světových podniků svého druhu.

  26. 7. 2014 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • MČR V DREZUŘE SE PO OSMI LETECH VRACÍ DO BRNA NA PANSKOU LÍCHU!

  foto H. Matuška - ilustračníVe dnech 25.-27. července se v Brně na Panské líše uskuteční po osmileté přestávce Mistrovství České republiky v drezuře. Poprvé však Panská lícha přivítá nejlepší drezurní jezdce všech věkových kategorií zároveň. Kdo letos zvítězí v hlavní kategorií – senioři? Obhájí titul Fabrizio Sigismondi, nebo potvrdí svoji skvělou formu ze Světového poháru Šárka Charvátová?

  24. 7. 2014 | Rubrika: Jezdectví

 • Český pohár v triatlonu míří k soutoku do Mělníka

  mělníkŠestý díl Českého poháru v olympijském triatlonu hostí v sobotu 26. července Mělník. Týden po mistrovství republiky v Telči tak budou triatlonisté bojovat v závodě s názvem TRIATHLON MĚLNÍK u soutoku Labe s Vltavou na krásném historickém náměstí Míru i v přilehlých vinicích. Nebudou chybět závody dětí ani Open závod pro ty, kteří se chtějí s triatlonem seznámit.

  24. 7. 2014 | Rubrika: Triatlon

 • V LEDNU NA BĚŽKÁCH, V ZÁŘÍ PO SVÝCH!

  jizerská 50V lednu na běžkách, v září po svých! Také milujete jedinečnost a atmosféru vrcholu zimních dálkových běhů, kterým beze sporu již po více než 40 let je Jizerská 50? Přijde Vám škoda, že běžky můžete ze sklepů díky českým klimatickým podmínkám vytáhnout jen na pár týdnů v roce? Právě pro Vás organizátoři připravili letní přípravu v podobě nové disciplíny. Dne 13. září se z Bedřichova v Jizerských horách uskuteční běžecké závody na 23 a 10 kilometrů po stopách tradiční zimní části - Jizerská 50 RUN.

  24. 7. 2014 | Rubrika: Běžecké závody

 • IBIS PILSENMAN 2014

  Startuje další ročník oblíbeného závodu IBIS Pilsenman 2014
  1 km plavání - 2,4 km přeběh - 9 km kajak - 42 km MTB a 14 km běhu 

  plavaniOd května mají všichni zájemci z řad sportovců možnost přihlásit se do závodu IBIS Pilsenman 2014. Již 12. ročník tradiční sportovní akce se uskuteční v sobotu 16. srpna 2014 na louce u sv. Jiří v Plzni Doubravce. Start závodu proběhne v 10 hodin u Boleveckého rybníka. Závodníci si mohou vybrat ze dvou variant - terénního kvadriatlonu nebo lehčího triatlonu.
  Terénní kvadriatlon IBIS Pilsenman se skládá z 1 km plavání, 2,4 km běhu, 9 km jízdy na lodi, 42 km horského kola a 14 km běhu včetně několika brodů. Závod bude probíhat v kategorii jednotlivců nebo dvojic.

  23. 7. 2014 | Rubrika: Extrémní sport

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.