VS_veterani_pod_zamkem.jpgLS_Slusovice.jpgZamecky_vrch.jpg

 • Scuderia Praha Ferrari vítězí v Hankook 12H MUGELLO

  Scuderia Praha Ferrari 488 GT3 (#11, Jiřím Písaříkem/Josef Král/Matteo Malucelli) obhajovala vedoucí pozici z první, páteční části Hankook 12H Mugello. Cílovou vlajku nakonec Matteo Malucelli, jezdec pražského týmu viděl jako první. Tým vedoucí postavení, které držel od kvalifikace do posledního kola, uhájil.

  19. 3. 2017 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • Valná hromada Aeroklubu ČR

  Dne 18. března proběhla v aule Pardubické univerzity V. Valná hromada Aeroklubu ČR, při které jsem rozhodně nemohla se svým fotoaparátem v ruce chybět. Příští fotografování pro Aeroklub ČR již bude přímo z akce!

  19. 3. 2017 | Rubrika: Další zprávy

 • I ČESKÁ CYKLISTIKA UŽ MÁ SVOJI CYKLISTICKOU PRIMAVERU V CÍLI

  Šanov u Hrušovan nad |Jevišovkou: První závod bikerek a bikerů v nové hlavní sezóně čs. cyklistiky má peloton po sobotě za sebou. K české MTB primaveře (první jarní) vyrazil peloton odstartovaný legendárním cyklistou – olympionikem Janem Smolíkem, nejstarším žijícím vítězem Závodu míru (1964) nedaleko jeho chalupy v Podyjí, v nejteplejším regionu ČR.  Na třicetikilometrovém okruhu kolem pohraniční řeky Dyje, v nivě a mezi vinicemi. Ale hlavně dne ve větru, místy až vichru.A po 10hodinovém lijavci.

  19. 3. 2017 | Rubrika: Cyklistika

 • Drsná premiéra pro jachtaře Milana Koláčka

  Letošní premiéra Milana Koláčka ve třídě Figaro je více než tvrdá. Závod Solo Normandie odstartoval v pátek 17.3. v poledne. Na startu bylo 24 jachtařů. Proti přesile Francouzů se postavili dva Britové a po jednom startujícím ze Švýcarska a Česka. Po konzultaci s meteorology se vedení závodu rozhodlo pro změnu trasy. Vítr dnes v noci bude sílit, dále od pobřeží až k 80 km/h. Ve vysokých vlnách a hustém provozu by bylo příliš nebezpečné, nechat sólové jachtaře křižovat kanál La Manche. 

  18. 3. 2017 | Rubrika: Voda a jachting

 • Scuderia Praha Ferrari vede po první části Hankook 12H MUGELLO

  Tým Scuderia Praha Ferrari 488 GT3 (#11, Jiřím Písaříkem/Josef Král/Matteo Malucelli) je po první části závodu Hankook 12H MUGELLO stále v čele. Po prvních čtyřech hodinách závodu viděli károvanou vlajku jako druzí, jezdci týmu Forch Racing powered by Olimp Porsche 991 GT3 R (#29, Robert Lukas/Marcin Jedlinksi/Patrick Eisemann), kteří ztrácejí již minutu na vedoucí pražský tým. Na třetím místě průběžného pořadí je Konrad Motorsport Lamborghini Liverpool GT3 (#21, Franz Konrad/Marco Mapelli/Giorgio Maggi/Christopher Zöchling) se ztrátou dvou kol.

  18. 3. 2017 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • Sezonu závodů na horských kolech opět odstartuje Primavera

  Domácí sezonu závodů na horských kolech odstartuje tuto sobotu opět Primavera Bike na tratích 60 a 30 km v Hrušovanech nad Jevišovkou. Primavera je vypsána pro registrované i neregistrované jezdce a jezdkyně.

  17. 3. 2017 | Rubrika: Kam za sportem?

 • Na autodromu si dají sraz majitelé a milovníci škodovek

  Mostecký autodrom čeká na konci září invaze vozů značky Škoda. Jejich majitelé s rodinnými příslušníky, přáteli a fanoušky úspěšné tuzemské automobilky se sjedou do areálu autodromu v sobotu 23. září. „Účastníci srazu se mohou těšit na bohatý doprovodný program pro všechny věkové kategorie včetně rodin s dětmi. Chybět nebudou ani soutěže o zajímavé ceny v podobě zážitku z jízdy po dráze,“ láká nejen všechny příznivce škodovek obchodní manažer pro sport společnosti AUTODROM MOST Jakub Krafek. Účast na srazu je bezplatná, zájemci mohou po jeho skončení v areálu polygonu i přespat.

  17. 3. 2017 | Rubrika: Kam za sportem?

 • Scuderia Praha Ferrari odstartuje z pole position do 12H Mugello

  Italská značka odstartuje na italském okruhu závod z pole position. Scuderia Praha Ferrari 488 GT3 (#11, Jiřím Písaříkem/Josef Král/Matteo Malucelli) povede 52 aut do první části závodu dnes v 14.00 hod. Matteo Malucelli dosáhl na 5.245 km dlouhém okruhu v Toskánsku čas 1:47.480 minut.

  17. 3. 2017 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • Výstava fotografií: PŘÍRODA je NÁŠ DOMOV

  Ve čtvrtek 2. března 2017 představil fotograf Vladimír Novotný (www.photo-obrazy.cz) na vernisáži své fotografie, jejichž hlavním tématem jsou přírodní scenérie zachycené z nadhledu. Tento nadhled získává autor prostřednictvím motorového paraglidingu. Prostory pro tuto výstavu poskytla Galerie Vinohradská, která se nachází v budově Českého rozhlasu.

  15. 3. 2017 | Rubrika: Další zprávy

 • Martin Šonka je Osobností leteckého sportu pro rok 2016

  V pátek 10. března proběhlo slavnostní vyhlášení nejlepších leteckých sportovců roku 2016 a konalo se v prostorách Leteckého muzea Metoděje Vlacha v Mladé Boleslavi.

  15. 3. 2017 | Rubrika: Další zprávy

 • Testování rallyových týmů se vydařilo

  Dvacet soutěžních speciálů se v sobotu prohánělo po malém závodním okruhu mosteckého autodromu. Rallyové týmy tak naplno využily premiérové nabídky otestovat jezdce a techniku před zahájením sezony. O testování už projevily zájem další týmy, znovu chtějí přijet i někteří z účastníků prvních testovacích jízd. V nejbližší době proto vypíšeme další termíny,“ uvedl obchodní manažer pro sport společnosti AUTODROM MOST Jakub Krafek.

  13. 3. 2017 | Rubrika: Motorsport - Offroad a rally

 • Pod Eiffelovkou skočil nový český tým akvabel na 6. místě

  Nová etapa českého synchronizovaného plavání začala. Víkendovým úspěchem. Na mítinku Světového poháru FINA s názvem 7. ročník Open Make Up For Ever 2017 v Paříži skončila nová česká týmová reprezentační sestava šestá.

  13. 3. 2017 | Rubrika: Voda a jachting

 • OffROAD Maraton 2017 startuje v Šiklově mlýně

  První závod 18. ročníku OffROAD Maratonu se jede v sobotu 25. března v Šiklově mlýně na Vysočině. Na závodníky terénních aut, motorek a čtyřkolek čeká oblíbená trať s rychlými i náročnějšími úseky, například obávanými pařezy na lesním svahu. Své stroje ladí nejen vítězové automobilových kategorií loňského ročníku RP Interier, Valtr offroad team, KB System offroad team či Lego team Kdyně, ale také čtyřkolkáři a motorkáři v čele s Martinem Miřejovským z Teamu Max 2 a Erikem Mikuláškem z Loras Racing. Ten sice ještě rehabilituje po zranění, ale chce na stroj nasednout co nejdříve. České offroadové tratě „provětrají“ i rallye závodníci Jaroslav Valtr, Josef Macháček, Dušan Randýsek, Rostislav Plný, Rudolf Lhotský a Zdeněk Tůma. Stejně jako v minulých letech proběhne osm závodů na různých místech České republiky. I letos budou absolutně nejlepší motorkář, čtyřkolkář a automobilová posádka nominováni na Intercontinental Rallye, africký závod do Dakaru.

  11. 3. 2017 | Rubrika: Kam za sportem?

 • V Beach Junior Cupu zvítězili mladí fotbalisté z jihu Čech

  Vítězem finále druhého ročníku turnaje mládeže v plážové kopané se stali fotbalisté SK Dynamo České Budějovice. Na penalty porazili Hradec Králové 3:2. Vítězný tým získal jako hlavní cenu letní pobyt v Nizozemsku. Finále se letos zúčastnilo 12 týmů včetně holandských hostů. Zápasy se odehrály v energeticky úsporné E.ON Beach Aréně v Praze-Ládví.

  9. 3. 2017 | Rubrika: Další zprávy

 • Česká repre bojuje na Mistrovství Evropy v halové lukostřelbě

  S cílem potvrdit vzrůstající formu nastoupil ve středu Radek Beránek a Aleš Změlík do lukostřeleckého Mistrovství Evropy konaném ve francouzském městě Vittel. Radek Beránek i Aleš Změlík patří v současné době mezi českou lukostřeleckou elitu. Radek Beránek v lednu 2017 skončil na Světovém poháru ve francouzském Nimes mezi nejlepšími 16 lukostřelci v kategorii muži reflexní luk. Aleš Změlík o víkendu 4. – 5. března 2017 ovládl 27. Mistrovství České republiky v halové lukostřelbě a zvítězil v kategorii muži reflexní luk.

  9. 3. 2017 | Rubrika: Další zprávy

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.