NOE_Polo_cup.jpgKolesa.jpgKP_Beachvoley.jpg

 • V Mostě se přes zimu intenzivně pracovalo!

  Mostecký okruh prošel další fází úprav a je plně připravený na nadcházející sezónu, v které bude hostit hned několik světových podniků v čele s mistrovstvím světa superbiků (29. – 31. července). Bezpečnost na dráze nyní střeží zcela nový moderní kamerový systém, vylepšily se únikové zóny, nové je i odvodnění trati a úpravy se dotkly také řídící věže a restaurace.

  4. 3. 2022 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • MČR v motoskijöringu se vrátilo do Dobřan v Orlických horách

  Závodníci v motoskijöringu se vrátili na trať, kde se jel 23.2.2019 poslední závod MČR. Ano tak dlouho se nemohlo jezdit - v roce 2020 se o to postarala mírná zima a v roce 2021 všudypřítomný Covid.

  27. 2. 2022 | Rubrika: Motorsport - motocykly

 • MOTOSKATE MÁ ZA SEBOU PRVNÍ ZÁVOD SEZÓNY

  MotoSkate – šampionát elektrických skateboardů má za sebou vůbec první halový závod. Mladý elektromobilní šampionát se vydal do e-Motion Parku v Ostravě, kde čekal na účastníky bohatý závodní program po celou sobotu. Přítomen byl také bývalý závodník MotoGP Jakub Kornfeil.

  25. 2. 2022 | Rubrika: Další zprávy

 • ALIYYAH KOLOC  ZVLÁDLA I DRUHÝ POUŠTNÍ START!

  Po prosincovém úspěchu na Hail Rally International se sestry Kolocovy předvedly v nejlepším světle rovněž na Baja Jordan. Aliyyah s navigátorem Sebastienem Delaunayem uspěla ve FIA Middle East Cup, když obsadila druhé místo v kategorii T3 se ztrátou pouhých devatenácti minut na vítězného Saleha Al Saifa. Napříč kategoriemi pak její výkon stačil na páté místo. Yasmeen Koloc navigovaná Stéphanem Duplem skončila po strastiplném a nakonec úspěšném souboji s technikou a počasím čtvrtá, v kategorii T3 pak brala pomyslný bronz.

  22. 2. 2022 | Rubrika: Motorsport - Offroad a rally

 • Zlatý volant za rok 2021: Ocenění si přijede převzít Fittipaldi

  Porota složená z předních motoristických a sportovních novinářů oznámila nominace nejlepších českých jezdců pro prestižní anketu Zlatý volant. Svou účast na slavnostním vyhlášení potvrdil i legendární pilot F1 Emerson Fittipaldi.

  18. 2. 2022 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • Martin Macík si z besed odskočí zazávodit do Abu Dhabi

  Přípravy týmu Big Shock! Racing na závod Abu Dhabi Desert Challenge, který je po Rallye Dakar druhým podnikem světového poháru World Rally-Raid Championship, jsou v plném proudu. Část závodních kamionů se po skončení Dakaru ze Saudské Arábie přesunula do Dubaje. A na místo brzy přiletí také sedlčanští mechanici, aby speciály před startem dostali do perfektní kondice. V plánu jsou i první testy. V ČR se mezitím spouští výroba a vývoj nových závodních strojů. A fanoušci po celé ČR si na talkshow Posedlí Dakarem s pilotem Martinem Macíkem a navigátorem Františkem užívají historky z letošního ročníku nejnáročnějšího motoristického závodu světa.

  17. 2. 2022 | Rubrika: Motorsport - Offroad a rally

 • NA ALIYYAH A YASMEEN KOLOCOVY ČEKÁ DALŠÍ POUŠTNÍ VÝZVA

  Ve dnech 17. – 19. února se zůčastní sestry Kolocovy závodu Jordan Baja 2022. „Jedná se o pokračování přípravy na Rally Dakar 2023, z čehož vychází i volba šampionátu v oblasti Středního východu. Kromě toho nám vzhledem k naší základně v Dubaji místo konání šampionátu vyhovuje i z logistického hlediska, a co je nejdůležitější, všechny jednotlivé závody se odehrají ve více méně dakarském prostředí. Terény v Jordánsku prověří i kvality prototypů Can - Am,“ vysvětlil šéf komunikace týmu Buggyra ZM Racing Jan Kalivoda.

  14. 2. 2022 | Rubrika: Motorsport - Offroad a rally

 • MOTOSKATE ZAHÁJÍ SVOU INDOOR SEZÓNU

  MotoSkate – šampionát elektrických skateboardů dokončil svůj premiérový ročník na okruzích teprve loni v létě. Již teď je ale připraven čelit novým výzvám a tak míří závodit do prostor halového okruhu, kde navíc budou k vidění vedle e-skejtů také elektrické jednokolky (one wheel).

  11. 2. 2022 | Rubrika: Další zprávy

 • Co stojí světový motorsport?

  V posledních dvou letech jsme byli v mediích svědky mnoha diskuzí o pořádání vrcholných akcí motoristického sportu. Proč má kraj a stát doplácet na brněnskou MotoGP, proč okruh nemá dost peněz na pořádání světových podniků? V malém Česku máme dva skvělé okruhy, menší mostecký a větší v Brně. Jejich situace se sice obtížně srovnává, ale přece jen, následující rozhovor může ozřejmit některé otázky, které jsou veřejností stále pokládány.

  5. 2. 2022 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • JOSEF MACHÁČEK: ÚSPĚŠNÁ MISE SKONČENA, NA OBZORU NOVÉ VÝZVY!

  Do předposlední etapy Rally Dakar 2022 nastupoval obhájce vítězství Josef Macháček jako průběžně sedmý jezdec celkového pořadí kategorie lehkých prototypů. Etapa se ukázala být dle předpokladů jako vůbec nejtěžší. „Najednou jsme se dozvěděli, že Machus visí někde v poušti. Kluci toho měli plné zuby, nicméně nikoho nenapadlo, že by poslední etapu v barvách Buggyry nedokončil. Když jsme ho viděli v pátek v cíli, měli jsme strašnou radost,“ konstatoval šéfkonstruktér týmu David Vršecký, další stěžejní postava tříleté úspěšné anabáze.

  3. 2. 2022 | Rubrika: Motorsport - Offroad a rally

 • Radiožurnál nabídne exkluzivní živé vysílání z olympijských her

  Český rozhlas přinese ze Zimních olympijských her z Pekingu nejbohatší sportovní vysílání v historii. Stanice Radiožurnál a Radiožurnál Sport nabídnou posluchačům exkluzivně z nejočekávanější sportovní události roku pestrý program – přímé přenosy z klíčových sportovních momentů, živé vstupy, rozhovory nebo zajímavé reportáže ze zákulisí. Třináctičlenný tým rozhlasových profesionálů zajistí přímo z Pekingu olympijské vysílání, které odstartuje v pátek 4. února 2022 na Radiožurnálu.

  1. 2. 2022 | Rubrika: Další zprávy

 • Nominace na jachtaře roku 2021 - část 5. - Týmy

  V letošním roce se v anketě hlasuje stejně jako vloni v šesti kategoriích – muži, ženy, junioři, juniorky, jachtařské týmy a akce roku a také pro celkového vítěze ankety. Hlasovat mohou všichni členové Českého svazu jachtingu ZDE. Hlasování bude uzavřeno 1. 2. 2022. 

  Nominace na Jachtaře roku 2022 - Muži

  Nominace na Jachtaře roku 2022 - Junioři

  Nominace na Jachtaře roku 2022 - Ženy

  Nominace na Jachtaře roku 2022 - Juniorky

  27. 1. 2022 | Rubrika: Voda a jachting

 • Nominace na jachtaře roku 2021 - část 4. - Juniorky

  V letošním roce se v anketě hlasuje stejně jako vloni v šesti kategoriích – muži, ženy, junioři, juniorky, jachtařské týmy a akce roku a také pro celkového vítěze ankety. Hlasovat mohou všichni členové Českého svazu jachtingu ZDE. Hlasování bude uzavřeno 1. 2. 2022. 

  Nominace na Jachtaře roku 2022 - Muži

  Nominace na Jachtaře roku 2022 - Junioři

  Nominace na Jachtaře roku 2022 - Ženy

  26. 1. 2022 | Rubrika: Voda a jachting

 • Tomeček by rád letos jel na Dakar i do Dakaru

  Tomáš Tomeček se dakarskému závodění věnuje od roku 1995. Letos si naplánoval, že během jednoho roku pojede na Dakar i do Dakaru. V lednu úspěšně zvládl první štaci, Dakar Rally v Saúdské Arábii. Pokračovat měl v březnu na Africa Eco Race, což je závod, který startuje v Evropě a končí u Růžového jezera v senegalském Dakaru. Tedy vede ve stopách a v duchu původních afrických Dakarů, jak je vymyslel a pořádal Thierry Sabine.

  25. 1. 2022 | Rubrika: Motorsport - Offroad a rally

 • Nominace na jachtaře roku 2021 - část 3. - Ženy

  V letošním roce se v anketě hlasuje stejně jako vloni v šesti kategoriích – muži, ženy, junioři, juniorky, jachtařské týmy a akce roku a také pro celkového vítěze ankety. Hlasovat mohou všichni členové Českého svazu jachtingu ZDE. Hlasování bude uzavřeno 1. 2. 2022. 

  Nominace na Jachtaře roku 2022 - Muži

  Nominace na Jachtaře roku 2022 - Junioři

  23. 1. 2022 | Rubrika: Voda a jachting

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.