klusaci_2.jpgklusaci.jpgKolesa.jpg

 • MS v Adventure Race 2012 - Francie - 1. a 2. den

  500km ; 14.9.-22.9.2012 ; 9 dní NON-STOP ; 21 zemí a 73 reprezentačních týmů.

  Závod začal velkou improvizací. Horští záchranáři zakázali přechod ledovce v 3400mnm pro nebezpečí lavin a proto se musela zvolit náhradní varianta do 3283mnm. Závodníci museli překreslit kontrolní stanoviště v mapách a zvolit nové postupy. Po výjezdu na MTB do 1600mnm následoval první trek s plnou výbavou na ledovec (viz. video), který ze zimy a noci přešel do parného dne a hlavním problémem se stal nedostatek vody a puchýře. Po prvním treku a přejezdu na MTB ke druhému treku se ukázalo, že mnohé týmy nemají díky změně trasy nízkou obuv a musí i druhý trek absolvovat ve vysokých botách. Máara Navrátil to vyřešil tak, že odešel trek v botách na MTB

  17. 9. 2012 | Rubrika: Extrémní sport

 • MS v Adventure Race 2012 - Francie

  adventure500km ; 14.9.-22.9.2012 ; 9 dní NON-STOP
  21 zemí a 73 reprezentačních týmů
  Trek, MTB, OB, kajak, raft, plavání, lezení, HighMountain, canyoning, coasteering, in-line, jumary ...

  Tři české týmy se kvalifikovaly ze SP a loňského MS.
  Berghaus Accom Nutrend (Jaroslav Krajník - Tomas Petrecek – Barbora Valkova – Jiri Lorenz)
  Salomon-Suunto Opavanet (Marek Navrátil - Jan Zemaník – Pavel Stryncl – Radka Brozkova)
  Czech Adidas Terrex (Petr Mil - Filip Silar – Pavel Paloncy - Krystyna Skalicka)

  15. 9. 2012 | Rubrika: Extrémní sport

 • OffROAD Maraton Drnovice se jede již tuto sobotu!

  offroadŠestý závod seriálu OffROAD Maraton se po třech týdnech přesouvá do Drnovic v okrese Blansko. V sobotu 15. září čeká na závodníky terénních aut, motorek a čtyřkolek zhruba čtyřkilometrová trať, na které si letos poprvé užijí i písku.

  14. 9. 2012 | Rubrika: Motorsport - Offroad a rally

 • TENHLE TĚLOCVIKÁŘ BUDE MÍT VE ŠKOLE RESPEKT

  Lukáš Wolf (29) se vrací z bitvy více než 100 zemí na MS thajboxerů jako vicemistr světa!

  Výsledek, na jaký český amatérský boxing už v seniorské kategorii čeká desetiletí, se povedl české amatérské reprezentaci v thajboxu. Je čerstvě postříbřena titulem vicemistra světa. A může to být pro ni srovnatelný pobídkový úspěch, jako zlato před lety pro čs. hokejisty z Nagana! Lukáš Wolf, vzděláním magistr, profesí pedagog – tělocvikář v Brně, 29 let, vybojoval ve středu v ruském St. Petěrburgu stříbrnou medaili.  V konkurenci více než stovky soupeřících zemí. Češi na MS odlétali jako outsideři. Ostatně – zchudlý svaz jim nemohl ani zaplatit letenky, sportovci sáhli do vlastních nebo spřátelených kapes…

  13. 9. 2012 | Rubrika: Bojové sporty

 • Sezóna triatlonu vrcholí tento víkend

  triatlonV sobotu 15. září se v Brně koná poslední závod Českého poháru v olympijském triatlonu. Podnik s názvem EKOL SUPERPRESTIGE 2012 je navíc mistrovstvím České republiky na olympijských tratích a rozhodne o domácích šampionech.
  V neděli 16. září v Příbrami finišuje Český pohár v dlouhém triatlonu FORD CZECHMAN TOUR. Poslední závod prestižního seriálu s názvem Klasik Duatlon Příbram je mistrovstvím republiky klubů a pojede se v areálu Nový rybník.

  12. 9. 2012 | Rubrika: Triatlon

 • PÉREZ PŘEDVEDL ÚŽASNOU JÍZDU NA STŘEDNÍ SADĚ PIRELLI

  Lewis Hamilton dominoval celý italský víkend a svou nadvládu potvrdil v Monze i při dnešním závodě. Získal tak třetí vítězství McLarenu v řadě. Hamilton využil strategie jedné zastávky v boxech a dojel první před Sergiem Pérezem ze Sauberu, který startoval až dvanáctý. Ten využil také strategii jedné zastávky v boxech, ovšem jinak rozloženou. 

  10. 9. 2012 | Rubrika: Motorsport - okruhy

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.