klusaci_2.jpgklusaci.jpgKolesa.jpg

 • Polský den v Pardubicích

  PardubiceV sobotu se konalo čtvrté pokračování letošní pardubické dostihové sezóny - Polský den, jehož vrcholem byl Memoriál majora Miloše Svobody - druhý kvalifikační dostih pro říjnovou 124. Velkou pardubickou s Českou pojišťovnou

  30. 6. 2014 | Rubrika: Fotoreport

 • Prokop s Tománkem na Rally Poland desátí

  ProkopZ třináctého místa průběžného pořadí vstupovala posádka Fordu Fiesty WRC v barvách Jipocar Czech National Teamu do druhé poloviny Rally Poland, kde na ni v sobotu a neděli čekalo čtrnáct rychlostních zkoušek s 211 ostrými kilometry.

  30. 6. 2014 | Rubrika: Motorsport - Offroad a rally

 • Triatlonistka Kuříková na ME kategorie do 23 let skončila sedmá

  KuříkováČeská triatlonová reprezentantka Petra Kuříková skončila na mistrovství Evropy kategorie do 23 let na 7. místě. V ruském městě Penza se kromě ní představilo ještě dalších pět reprezentantů. Nejlepším mužem byl Martin Debnar na 18. místě.

  30. 6. 2014 | Rubrika: Triatlon

 • Extrémní závod čtyřčlenných štafet - SMS.cz Adrenalin Cup

  adrenalin cupNa 18. ročníku SMS.cz Adrenalin Cupu, si zlato a zároveň i titul mistra České republiky v extrémním závodu štafet, který se letos pro silný vítr musel bohužel obejít bez seskoku paraglidistů, vybojovala štafeta OpavaNet ve složení Robert Krupička (běh), Jan Škrabálek (paragliding), Michal Kaněra (MTB) a Kamil Mrůzek (kajak) s časem 3:03:04. V ženské kategorii zvítězil v čase 3:45:52 čtyřčlenný tým Technika Brno Extreme Ladies ve složení Metelková Táňa (běh), Alina Antošová (paragliding), Jitka Škarnitzlová (MTB) a Anna Zástěrová (kajak). Na start letošního ročníku se postavilo celkem 48 mužských a 8 ženských štafet. Extrémní závod štafet nedokončili pouze tři mužské štafety. Jedna z důvodu pádu a dvě pro poruchu řetězu na kolech bikerů.

  30. 6. 2014 | Rubrika: Extrémní sport

 • Olympionici Razým, Novotný a Sudová ladí formu na Adrenalin Cup

  adrenalin cupLetošní 18. ročník SMS.cz Adrenalin Cupu, který je současně mistrovstvím České republiky v extrémním závodu štafet, odstartuje v sobotu 28. června v 10 hodin již tradičně z fotbalového hřiště v beskydské Ostravici. I letos se na této výjimečné sportovní události, kde si závodníci předávají štafetový kolík ve čtyřech disciplínách: běh, paragliding, MTB a kajak, kromě drsných outdoorových amatérů, představí i celá řada sportovních hvězd. Mezi nimi čeští olympionici Šárka Sudová, Aleš Razým a Michal Novotný a polská olympionička v běhu na lyžích Paulina Maciuszek. Počet aktuálně přihlášených týmů atakuje rekord z roku 2011, kdy se jich na start postavilo 59.

  26. 6. 2014 | Rubrika: Extrémní sport

 • Česká smíšená štafeta skončila na ME v Kitzbühelu šestá

  MEPoslední den triatlonového mistrovství Evropy v Kitzbühelu nabídl závod smíšených štafet. Čtyřčlenné týmy bojovaly v juniorských i dospělých kategoriích. První tým Česka vybojoval v kategorii Elite šesté místo, druhý tým závod nedokončil. V juniorech skončilo české kvarteto na 11. místě.

  26. 6. 2014 | Rubrika: Triatlon

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.