klusaci_2.jpgklusaci.jpgKolesa.jpg

 • Sezona Český pohárů je uzavřena.

  koutymanZávod s názvem Koutyman uzavřel sezonu Českých pohárů, které pořádá Česká triatlonová asociace. Extrémně náročný duatlon ovládli v areálu Kouty v Koutech nad Desnou v okresu Šumperk Michaela Švubová a Petr Cmunt.

  28. 9. 2015 | Rubrika: Triatlon

 • Americký fotbal po 70. letech v Českém Krumlově

  foto: J. ŘeháčkováKulturně-historická akce k 70. výročí utkání 94. pěší divize a 22. sboru americké armády ve fotbale. V sobotním utkání se proti týmu US Army postavil nejúspěšnější český tým Prague Black Panthers. Armádní tým hostů však nenechal nikoho na pochybách, že toto je opravdu jejich hra a ze hřiště si odnesli vítězství 35:0.

  27. 9. 2015 | Rubrika: Fotoreport

 • Sdruženáře čeká domácí šampionát v letní severské kombinaci

  ilustrační - archivS letní sezonou v severské kombinaci se domácí špička rozloučí v pondělí 28. září, kdy se v Liberci koná mistrovství republiky. Čeští reprezentanti se ho zúčastní krátce po návratu ze skokanské přípravy v rakouských střediscích Tschagguns a Stamms.

  25. 9. 2015 | Rubrika: Zimní sporty

 • Jízda do vrchu historických vozidel Brno–Soběšice

  Brno - SoběšiceTradičně poslední sobotu v měsíci září pořádá Veteran Automoto Club Brno ukázkovou jízdu historických vozidel do vrchu a výstavu v reprezentativním parku Centra Kociánka. Krátce po deváté hodině ranní, po splnění formalit a ukončení rozpravy, se vydají účastníci na první seznámení s tříkilometrovou tratí, představující výškový rozdíl téměř 160 metrů. V pravé poledne bude následovat slavnostní start prvního vozidla s posádkou a za nimi se jednotlivě, ve stanovených časových intervalech, vydají do soběšického stoupání další účastníci, kteří se na podzimní setkání pravidelně sjíždějí ze všech koutů republiky, ale i ze Slovenska, Německa a Rakouska. Vědomí souvislosti historických událostí započatých před více než devadesáti lety má především pro účastníky zvláštní kouzlo. Centrum dění a parkoviště strojů je v areálu Centrum Kociánka, v jehož parku pod vysokými letitými stromy mohou auta a motocykly v klidu i v pohybu obdivovat, fotit a slyšet velcí i malí milovníci staré techniky. Divácky nejzajímavější je úsek ihned po startu, ale stroje v plné jízdě lze sledovat po celé délce trasy, tedy ve stoupání okolo Střelnice, při průjezdu Soběsicemi, Lesnou a zpět ulicí Křižíkovou.

  24. 9. 2015 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • Předposlední klání Carboniacupu jako dvojzávod na Slovakiaringu

  Carbonia CupDvojzávodem přivítal okruh u Orechovej Potoni na Slovensku účastníky Shadows Carboniacupu a jako vždy bylo na co koukat. Na start se postavili nejen čeští závodníci, spousta Slováků, ale také Rakušané, Poláci a Němci. Do závodu vpustili techničtí komisaři 77 vozů a počasí i tentokrát vyšlo. Zde se jel 3x trénink, kvalifikace a závod a ještě jednou kvalifikace a závod. Tedy dvojité ježdění a dvojnásobné body, které se před posledním závodem jistě jezdcům hodí.

  23. 9. 2015 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • S Miss ČR Lucií Váchovou-Křížkovou na golfu

  Lucie KřížkováPetr Bürger: Je to už nějaký pátek, co se stala vítězkou Miss České republiky.

  A od té doby se mnohé změnilo. Stala se matkou, vzala si našeho předního jachtaře a začala se věnovat i jiným věcem. To je prostě život, nic není statické, vždy se po čase můžeme ohlédnout a zjistit, jakou cestu jsme ušli. Někdo udělá jen malý krůček, někdo zase obrovský skok. Jak je na tom Lucie Křížková, za svobodna Váchová, to jsem zjišťoval v golfovém klubu v Darovanském dvoře, kam zavítala, aby si procvičila své golfové umění.

  23. 9. 2015 | Rubrika: Golf

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.