klusaci_2.jpgklusaci.jpgKolesa.jpg

 • V USA DO ZÁVODU VYSTARTUJE PRVNÍ VETTEL

  Austin F1 Red BullSebastian Vettel, pilot stáje Red Bull, pokračuje v dominantních výkonech. Na zbrusu novém Okruhu Amerik si vysloužil již 36. pole position v kariéře, přičemž závod bude jeho stým. Vettel byl nejrychlejší i ve všech třech volných trénincích. Pro první místo na roštu mu stačilo zajet čas o hodnotě 1:35.657. Kromě středních pneu byla pro víkend v Americe nominována také tvrdá směs P Zero Stříbrná.

  18. 11. 2012 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • Jezdci F1 již testují nový okruh GP USA

  F1F1Poprvé v historii se o víkendu pojede Velká cena formule 1 v americkém Austinu na zbrusu novém okruhu Amerik. Jezdci ani týmy tento okruh neznají. Podobně výrobce pneumatik Pirelli přesně neví, co může od této tratě čekat. Vy ale máte unikátní příležitost se po okruhu projet, prohlédnout si zajímavé pasáže včetně všech záludností a nástrah, které tu na piloty a jejich pneumatiky čekají.

  AUSTIN - Nový okruh s proměnlivou nadmořskou výškou a který střídá sekce pomalé s těmi extrémně rychlými. Očekávají se vysoké teploty a také náročná konfigurace trati. Pirelli přiveze tvrdou a střední specifikaci pneumatik. Ty nabízejí nejlepší kombinaci výkonu a životnosti a nejlépe se vyrovnávají s výzvami nového okruhu. 

  16. 11. 2012 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • OffROAD Maraton 2012: Známe vítěze sezony!

  offroadmaraton - ilustračníFinálové klání seriálu OffROAD Maraton se jelo pod záštitou GALAXY4BIKE uplynulou sobotu v Ředhošti v okrese Litoměřice. Na tříkilometrové trati se rozdaly poslední body sezony. Autům jasně dominoval KB Systém offroad team, který sice dojel celkově třetí, ale mistrovský titul v kategorii Speciál nad dva litry a absolutní vítězství za 2165 km mu nikdo nevzal. WINGS team proťal cílovou pásku jako první a skvělou jízdou stvrdil titul prvního Vicemistra. Nejlepší posádkou mezi Amatéry se stal KamionServis, který si odnesl i speciální cenu Fair play. Titul mezi Speciály do dvou litrů vybojovali Bouráci, mezi speciály do jednoho litru VYPE EMU team.

  15. 11. 2012 | Rubrika: Motorsport - Offroad a rally

 • Erbenová, Kuříková, Ospalý a Vabroušek - hvězdy večera

  vyhlášení Českého poháru v triatlonu Zaplněný sál ve Veletržním paláci Národní galerie v Praze sledoval slavnostní vyhlašování Českého poháru v triatlonu. Oceněni byli triatleti od žáků po veterány. Nejvíc se skloňovala jména Heleny Erbenové, Petry Kuříkové, Filipa Ospalého a Petra Vabrouška.

  15. 11. 2012 | Rubrika: Triatlon

 • Jaromír Horák povede dále Českou triatlonovou asociaci

  J. HorákJaromír Horák povede po dvouletém šéfování i v dalším čtyřletém období Českou triatlonovou asociaci (ČTA). Má jasnou vizi ohledně jejího fungování v oblasti práce s mládeží i se špičkou „triatlonového ledovce", kterou představuje reprezentace. Po zvolení odpověděl na několik otázek.

  12. 11. 2012 | Rubrika: Triatlon

 • RÄIKKÖNENOVI K VÍTĚZSTVÍ STAČILA JEDINÁ ZASTÁVKA

  Abu Dhabi - podiumPilot Lotusu Kimi Räikkönen získal své první vítězství po comebacku do formule 1. Je to celkově jeho devatenácté v kariéře. Fin zvolil strategii jedné zastávky v boxech (u mechaniků zastavil ve 31. kole), ve které přezul z měkké směsi na střední směs . Räikkönen startoval ze čtvrtého místa a vedení převzal v devatenáctém kole, kdy ze závodu odstoupil Lewis Hamilton z McLarenu. Pilot Lotusu už do konce závodu nikomu první místo nepůjčil.

  5. 11. 2012 | Rubrika: Motorsport - okruhy

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.