klusaci_2.jpgklusaci.jpgKolesa.jpg

 • Hill's Cup - Dobříš

  Hills CupO víkendu 20. a 21.9. se na okraji Dobříše u sportovního areálu Vlaška sešli účastnící letošního Hill's Cupu v canicrossu. Vedle běžců se na trati objevili musheři s psími spřeženími. Jezdilo se na kole, terénní koloběžce nebo na speciálních kárách. 

  Fotogalerie V. Sýkory

  26. 9. 2014 | Rubrika: Fotoreport

 • Jan Černý testoval v továrním týmu Peugeot

  PeugeotTovární tým Peugeot Sport z Francie pozval českého juniorského reprezentanta v rally Jana Černého na středomořský ostrov Korsika k testování aktuálně nejsilnějšího soutěžního speciálu z francouzského týmu Peugeot Sport. Čeští fanoušci mohli tento Peugeot 208 T16 kategorie R5 vidět na uplynulé Barum Czech Rally. Pro Jana Černého byl test na Korsice prvním seznámením s tímto vozem a i prvním seznámením s prací továrního týmu Peugeot Sport.

  25. 9. 2014 | Rubrika: Motorsport - Offroad a rally

 • Autoshow Praha 2014

  autoshow

  Místo konání: Výstaviště Praha - Holešovice
  Datum: 25. - 28.9.2014
  Pro návštěvníky bude připravený bohatý doprovodný program. Nosnou aktivitou budou testovací jízdy pro veřejnost. Automobilové značky přislíbily zapůjčit zhruba 40 vozů, které si budou moci návštěvníci vyzkoušet na vytyčených zhruba dvoukilometrovém okruhu v prostoru pražského Výstaviště. V průběhu tří dnů se uskuteční téměř 10 000 testovacích jízd. Každý, kdo absolvuje testovací jízdu, se zúčastní soutěže o skútr o obsahu 125 ccm a další hodnotné ceny.

  24. 9. 2014 | Rubrika: Motorsport - Offroad a rally

 • Metropole hostí otevřené mistrovství Prahy v aquatlonu

  ilustračníV neděli 28. září se v české metropoli v areálu Šutka koná otevřené mistrovství Prahy v aquatlonu. V této lokalitě je to premiéra sportovní disciplíny, která je kombinací plavání a běhu. Plavecká část se uskuteční v moderním plaveckém areálu Šutka a běžecká část v nedalekém Ďáblickém háji, kde jsou výborné podmínky pro běhání.

  24. 9. 2014 | Rubrika: Triatlon

 • Záruba dojel na Nürburgringu druhý

  ZárubaTalentovaný brněnský jezdec Josef Záruba obsadil druhé místo v závěrečném závodě Severního Evropského Poháru (NEC) formule Renault 2000. Na vítězného Švéda Gustava Malju měl v cíli ztrátu pouhých 1,491 sekundy. Osmnáctiletý Záruba má za sebou první ostrou závodní sezonu a právě na Nürburgringu se mu podařilo poprvé v kariéře zajet v kvalifikaci  pole position.

  23. 9. 2014 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • Nervy drásající závod aut vyhrál RP Interier

  ilustračníŠestý díl OffROAD Maratonu se odehrál uplynulý víkend v drnovické pískovně. Motorkáře dovedl do cíle Daniel Galia z týmu RD racing, mezi čtyřkolkami zůstal opět neporažený Martin Miřejovský z Teamu Max 2. Auta zažila během šesti hodin dvojí závod – první třetinu na suchu a po hustém dešti nefalšované bahenní lázně. S obojím si nejlépe poradila bugina RP Interier týmu s Rostislavem Plným v čele. Výtečnou jízdu předvedl dakarský matador Jaroslav Valtr se svým žlutým jeepem, který dojel celkově druhý a zvítězil v královské kategorii nad dva litry. Obrovský pohár smůly si tentokrát vypily dva týmy: KUBI team Geneve ujel jen šest kol kvůli špatné převodovce a WINGS team s Broučkem skončil v 17. kole nastřeše po pádu z terasy.

  23. 9. 2014 | Rubrika: Motorsport - Offroad a rally

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.