klusaci_2.jpgklusaci.jpgKolesa.jpg

 • Jenom ne kosu jako loni...

  aquatlonV sobotu 16. dubna v Jablonci nad Nisou pokračuje Český pohár v aquatlonu. Závod s názvem Skupina ČEZ MČR v AQUATLONU Jablonec nad Nisou 2016 je po Českých Budějovicích, Karviné a Praze již čtvrtým dějstvím v šestidílném prestižním seriálu a zároveň je mistrovstvím České republiky. Závod je určen pro všechny věkové i výkonnostní kategorie a ředitel závodu Tomáš Janata si hlavně přeje, aby se neopakovalo počasí z loňského roku.

  14. 4. 2016 | Rubrika: Triatlon

 • Carboniacup zahájil šestou sezónu doma v Mostě

  Carbonia CupZa trochu chladnějšího počasí proběhl o víkendu úspěšný start do nového ročníku Carbonia cupu 2016. Na domácí trati v Mostě se sešla pěkná konkurence a mnoho jezdců ukázalo, co přes zimu na svých strojích vylepšilo. K vidění byla třeba dvě Lamborghini Gallardo stáje Mičánek Motosport, nová Corvette v týmu Lukamotorsport, či nová formule Renault v mosteckém týmu HKC. Velmi potěšující bylo startovní pole skupiny C, neboli speciálních vozů, kde se představilo hned sedmnáct vozů Caterham a nebo velmi rychlý Pacemaker PMP1, což je speciál jako SuperKart vyrobený přímo jezdcem Gottfriedem Hatzem. Vskutku potěšující úvod sezóny. Carboniacup odjel již svůj třicátý závod ve sprintu.

  14. 4. 2016 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • Frintová bere Top Ten na Mistrovství světa

  FrintováČeská závodnice Vendula Frintová se po několikadenní přípravě v místě závodu postavila na start závodu Mistrovství světa ITU v Gold Coast. Kvalitním vyrovnaným výkonem ve všech disciplínách se na běžecké části prokousala až na skvělé osmé místo a naznačila gradující formu před brazilskou olympiádou

  12. 4. 2016 | Rubrika: Triatlon

 • Švadlenková s Václavíkem kralovali v Praze

  VaclavikPraha v sobotu hostila třetí závod Českého poháru v aquatlonu. Na start se postavilo 220 závodníků a k vidění byly parádní sportovní výkony. Šampiony české metropole se nakonec za přijatelného počasí stali Pavlína Švadlenková a Filip Václavík.

  12. 4. 2016 | Rubrika: Triatlon

 • Rallye Prague Revival 2016

  foto: V. SýkoraPrvní soutěžní sekcí letošního, šestého ročníku Rallye Prague Revival byla již tradiční Show Section - Hippodrom na dostihovém závodišti ve Velké Chuchli. A bylo se opravdu na dívat! Legendární soutěžní automobily minulých let se zde předváděly ve skvělé formě. Za volant zasedli legendární piloti a mnozí z nich předvedli, že umí sevřít soutěžní volant a vůz vést po trati stejně jako před mnoha lety.

  SS 01 - Hippodrom, 8.4.2016

  11. 4. 2016 | Rubrika: Fotoreport

 • Super víkend na mosteckém Autodromu

  most autodrom Již dnes začíná na mosteckém Autodromu mimořádně bohatý víkendový program. Pátek a sobota budou patřit klubovým závodům MSC Bavaria. V sobotu doplní bohatý program na okruhu Rallye Prague Revival. V neděli na dráze okruhu budou závodit účřastnící prvního letošního podniku oblíbeného Carbonia Cup 2016.

  8. 4. 2016 | Rubrika: Motorsport - okruhy

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.