klusaci_2.jpgklusaci.jpgKolesa.jpg

 • Metropole hostí otevřené mistrovství Prahy v aquatlonu

  ilustračníV neděli 28. září se v české metropoli v areálu Šutka koná otevřené mistrovství Prahy v aquatlonu. V této lokalitě je to premiéra sportovní disciplíny, která je kombinací plavání a běhu. Plavecká část se uskuteční v moderním plaveckém areálu Šutka a běžecká část v nedalekém Ďáblickém háji, kde jsou výborné podmínky pro běhání.

  24. 9. 2014 | Rubrika: Triatlon

 • Záruba dojel na Nürburgringu druhý

  ZárubaTalentovaný brněnský jezdec Josef Záruba obsadil druhé místo v závěrečném závodě Severního Evropského Poháru (NEC) formule Renault 2000. Na vítězného Švéda Gustava Malju měl v cíli ztrátu pouhých 1,491 sekundy. Osmnáctiletý Záruba má za sebou první ostrou závodní sezonu a právě na Nürburgringu se mu podařilo poprvé v kariéře zajet v kvalifikaci  pole position.

  23. 9. 2014 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • Nervy drásající závod aut vyhrál RP Interier

  ilustračníŠestý díl OffROAD Maratonu se odehrál uplynulý víkend v drnovické pískovně. Motorkáře dovedl do cíle Daniel Galia z týmu RD racing, mezi čtyřkolkami zůstal opět neporažený Martin Miřejovský z Teamu Max 2. Auta zažila během šesti hodin dvojí závod – první třetinu na suchu a po hustém dešti nefalšované bahenní lázně. S obojím si nejlépe poradila bugina RP Interier týmu s Rostislavem Plným v čele. Výtečnou jízdu předvedl dakarský matador Jaroslav Valtr se svým žlutým jeepem, který dojel celkově druhý a zvítězil v královské kategorii nad dva litry. Obrovský pohár smůly si tentokrát vypily dva týmy: KUBI team Geneve ujel jen šest kol kvůli špatné převodovce a WINGS team s Broučkem skončil v 17. kole nastřeše po pádu z terasy.

  23. 9. 2014 | Rubrika: Motorsport - Offroad a rally

 • Debnar a olympionička Moravcová - Mistry republiky v duatlonu

  DebnarZámecký park města Žamberk byl v sobotu 20. září dějištěm mistrovství České republiky v krátkém duatlonu. Závodu s názvem Žamberský NO+BL duatlon se zúčastnili i dva olympionici. Vytrvalec a 67. Muž olympijského maratonu v Londýně Jan Kreisinger a běžkyně na lyžích a účastnice her v Soči Klára Moravcová. Právě Moravcová nenašla v závodě přemožitelku a stejně jako před dvěma lety se stala národní šampionkou. Mezi muži triumfoval reprezentant Martin Debnar.

  22. 9. 2014 | Rubrika: Triatlon

 • Carbonia cup znovu zavítá do Mostu – letos naposledy

  carboniaPo více jak měsíční přestávce od předposledního Slovakia Ringu, kde se utkala rekordní účast vozů, se odpočinek jezdců a jejich teamů chýlí ke konci, do dalšího v pořadí již šestého, posledního a nejdůležitějšího závodu Carbonia cupu zbývá necelých 25 dní. Zde si jezdci zabojují o poslední body do celkového umístění v seriálu. Hostitelem tohoto podniku bude Autodrom Most, kde se uskuteční nabitý program dvoudenního ježdění připadající na dny 11.-12.10 2014.

  22. 9. 2014 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • Olympioničku Moravcovou čeká duatlon v Žamberku

  triatlonČeská reprezentantka v běhu na lyžích a olympionička Klára Moravcová se v týdnu vrátila ze soustředění v Itálii a v sobotu 20. září jí v Žamberku čeká mistrovství republiky v krátkém duatlonu. Chtěla by skončit na medailových pozicích a po závodě si prý dá guláš a buchty. Na ty zve i všechny sportovní nadšence a fanoušky. V rozhovoru také přiznala, že kdyby nejezdila na lyžích, dělá triatlon.

  19. 9. 2014 | Rubrika: Triatlon

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.