• Lipno hostilo triatlonové profesionály i hobíky

GajdošováV rámci olympijského parku Lipno se v sobotu 20.8. konal již čtvrtý závod Českého poháru v triatlonu. Trať o parametrech  0,75 km plavání – 23 km kolo – 5 km běh zakusilo přes dvě stovky závodníků. Vítězkou mezi ženami se stala Romana Gajdošová a mužskou kategorii ovládl Jan Čelůstka. V neděli pokračoval triatlonový víkend open závodem.

25. 8. 2016 | Rubrika: Triatlon

• Čeští truck trialisté z Avia Future míří k evropskému titulu!

Avia Future TeamMistrovství Evropy v truck trialu se vůbec poprvé odehrálo uplynulý víkend v Sedlčanské kotlině. Domácí fanoušky nejvíce potěšil český Racing Team Avia Future, který se rval na hranici svých možností a vybojoval zlato! Sedlčanský úspěch ho vyhoupl na samotnou špici průběžného pořadí neobsazenější kategorie dvouosých trucků. Team Kabourek skončil třetí. Pro bronz si dojel i Richtig Truck Trial Team II mezi čtyřosými „náklaďáky“.

23. 8. 2016 | Rubrika: Motorsport - Offroad a rally

• OH v Riu jsou minulostí, je čas hodnocení

TeplýOlympijské hry v Riu končí a skončila také olympijská regata, jíž se účastnili i tři čeští jachtaři. Do medailové rozjížďky se nikomu z nich postoupit nepodařilo, avšak dvanácté místo Veroniky Kozelské Fenclové je skvělý výsledek.

22. 8. 2016 | Rubrika: Voda a jachting

• Vendula Frintová po zklamání na OH v Riu

foto. J. SeidlDíky České triatlonové asociaci vám nabízíme exkluzivní rozhovor s triatlonistkou Vendulou Frintovou přímo z olympijských her.

22. 8. 2016 | Rubrika: Triatlon

• Štefan Rosina a Milovan Vesnič kralovali v sobotu Velké Ceně

SlovakiaringStředoevropský šampionát FIA CEZ , který  je součástí víkendové VC Slovenska na okruhu Slovakiaring,  má za sebou sobotní závody. Zatím sprinty D4 nejsilnějších vozů a také dvoulitrů. Na slovenském okruhu se  i letos sjela slušná  konkurence. Oba závody proběhly  víceméně poklidně a  bez dramatických situací, bez přerušování závodu a podobně.

21. 8. 2016 | Rubrika: Motorsport - okruhy

• Český pohár v triatlonu pokračuje u Lipna

FrintováV sobotu 20. srpna pokračuje Český pohár v olympijském triatlonu svým čtvrtým podnikem a tentokrát se bude bojovat u Lipna. U českého moře, jak se přehradní nádrži říká, čekají na triatlonisty sprinterské tratě. Po závodě budou moct všichni sportovci i fanoušci sledovat olympijský závod žen v Riu a fandit české reprezentantce Vendule Frintové.

18. 8. 2016 | Rubrika: Triatlon